Stirling Soap Company

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Ipanema
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2022, 11:39

Re: Stirling Soap Company

Příspěvek od Ipanema »

Není tu někdo, kdo má zájem o vzorky?

Budu objednávat přímo od výrobce 10 - 11 ks vzorků. Tak kdyby se někdo chtěl podělit, tak tento týden se ke mně může přidat a vůně si spolu vybereme.

Budu si to pak dávat do krabiček....

Kód: Vybrat vše

https://eshop.ekokoza.cz/3425-thickbox_default/plastova-cerna-miska-50-ml.jpg 
nebo 
https://eshop.ekokoza.cz/2561-thickbox_default/z-obal-na-krem-30ml-natur-vyssi-s-mezivickem.jpg
Cena:
mýdla: 36$
pošta: 20$
krabička: 9 nebo 13 korun
Ipanema
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2022, 11:39

Re: Stirling Soap Company

Příspěvek od Ipanema »

Ano, dá. Dá se koupit (kromě těch odkazů) v Rumunsku, v Belgii a prodávají se i v Česku. Ale ne malé vzorky. Nebo na těch odkazech žádné mýdlo pod cenu 3,6$ za kus nevidím. V UK jsou vzorky drahé a je tam případné CLO.
klikis
Příspěvky: 58
Registrován: 24 bře 2011, 08:58
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Stirling Soap Company

Příspěvek od klikis »

Já bych měl možná zájem o nějaké hodně chladivé z té řady Glacial. Jedno mýdlo od Stirling už mám a je výborné. Při mé spotřebě však spotřebuji tak jedno velké za dva roky ... Popřemýšlím a dám vědět. Kdybych začal zdržovat, na nic se neohlížej a objednávek bez ohledu na mě ;)
Ipanema
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2022, 11:39

Re: Stirling Soap Company

Příspěvek od Ipanema »

Já vím, mám tady dvě od jiného výrobce a je to na dlouho se všemi. 10 ks malých mýdel bude pro mě taky na 1,5 roku minimálně. Objednám si to tento týden. Když se nikdo nebude chtít přidat, tak si to celé nechám. Nemám s tím problém. Jen mi to přišlo po dlouhé době tady, jako dobrá příležitost se spojit třeba s 1 až 2 lidmi a rozdělit se, protože další příležitost na vyzkoušení vůní jistě nepříjde.
klikis
Příspěvky: 58
Registrován: 24 bře 2011, 08:58
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Stirling Soap Company

Příspěvek od klikis »

Ne, v pohodě, je to dobrá nabídka. Jen se teď patlám v hromadě nedořešených problémů z loňska, tak nevím, jestli si na to najdu čas a hlavně náladu vybrat pár kousků.

Každopádně díky, dám do konce týdne vědět, nebo to holt bude beze mě.
klikis
Příspěvky: 58
Registrován: 24 bře 2011, 08:58
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Stirling Soap Company

Příspěvek od klikis »

Ahoj.

Aktuálně v nabídce moc těch Glacial kousků není, takže se omlouvám, ale k objednávce se nepřipojím. Každopádně děkuji za nabídku, třeba příště.
vanmaar
Příspěvky: 10
Registrován: 10 pro 2021, 12:30

Re: Stirling Soap Company

Příspěvek od vanmaar »

Zdravim, pokud resite otazku vzorku mydel Stirling, tak mohu doporucit (a nejen proto) obchod/eshop NoMoreBeard.cz
Nema sice Ve svém sortimentu oni malé vzorkové originální balení, ale pokud chcete skutečně mýdlo vyzkoušet tak není problém se s panem Radkem dohodnout a ochotně vám z testerů škrábne do malé dózy přiměřené množství na několikero oholení.

Já sám jsem takhle dostal několik vzorků mýdel A&E a nekolikero kolinských.

Jinak co se týče mýdel Stirling, NoMoreBeard ma vetsinu z jejich rady a tez na vune mydel navazane after shavy.
TEXAS ON FIRE vazne stoji zato!
Za mne však je jednoznačným favoritem Baker street. :)
Ipanema
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2022, 11:39

Re: Stirling Soap Company

Příspěvek od Ipanema »

No vidíte. Toto jsem nevěděl, ale o obchodě jsem slyšel a na jejich sortiment koukal.

Moje objednávka z USA je už na cestě, takže u nich budu řešit až případný nákup plné velikosti.
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“