Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Odpovědět
Ivbro70
Příspěvky: 181
Registrován: 01 bře 2019, 09:56
Bydliště: Praha

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od Ivbro70 »

Chci tymto poděkovat Petrovi za skvěle nabroušenou krásku. Když porovnám holení s ní po mém a jeho nabroušení. Tak to byl úplně jiný level holení. Břitva brala vše bez náznaku tahání, nebo zasekávání se do vousu. Měl jsem při holení veliký respekt před dokonalým ostřím. S kraskou jsme spolu holení krásně užili, potvrdili par kapkami krve způsobeno vlastní nešikovností a výsledkem bylo BBS oholení bez podráždění. Děkuji ještě jednou za možnost poznat jiný level holení britvou i cíle na své cestě k nabroušení kvalitního ostří.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Jsem moc rád Ivbro70, že jsi spokojený s ostrostí Tvé Krásky a zároveň díky za možnost doslova vědeckého výzkumu při tvorbě ostří a ostrosti. Je to vzájemná podpora v cestě kupředu.

Přeji Ti spoustu spokojených oholení a fajnové broušení, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Jižan
Příspěvky: 1
Registrován: 17 zář 2019, 18:01

Re: Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od Jižan »

ZdravímVás všechny,
léta jsem koketoval s myšlenkou na holení břitvou. Nyní jsem uskutečnil, zatím trochu rozpaky, nicméně v jednom nikoliv. Na fóru jsem narazil na jméno Petrs a napsal o radu začátečníkovi. No líp sem udělat nemohl
vstřícnost k nezaplacení a zkušenost pro mě nedocenitelná. Zkrátím to - mám od něj obtahovací řemen, fajnovost nebývalá, řemeslo s láskou a nadšením, ecetera, ecetera,ecetera. Prostě štěstí začátečníka, že jsem na Tebe a Tvou práci doslova narazil čumákem :P .
Díky moc Petře a už koumám co si jako dárek nechám od své paní koupit příště a co si vyberu sám.
Poklona veliká a zdravím.
Standa.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Jižane,

díky za krásné a milé pochválení a velice si toho vážím.
Pokud budeš chtít další věci z mé nabídky, rád pošlu.

Přeji Ti spoustu spokojených oholení a srdečně zdravím, Petr.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
mond
Příspěvky: 4
Registrován: 21 črc 2019, 18:15

Re: Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od mond »

Dovoluji se tímto připojit k superlativům Jižana a velkému poděkování nejen Petrovi, ale také jeho ženě Jitce. Petr mi radami a svým časem i mimo jeho činnost velmi pomohl v začátku, když jsem nevěděl prakticky nic, pomohl s výběrem břitvy i návody, jak na víceméně vše kolem břitev. S jeho sympatickou ženou Jitkou mne také dá se říci velmi mile přijali do světa břitev, když jsem je navštívil. Samozřejmě mám také od Petra dlouhý obtahovací řemen, který je moc fajn, a na svou historickou druhou dámu v pořadí i ručně dělané pouzdro. Již mi dvě dámy excelentně a také v zásadě obratem nabrousil a tím pomohl tomu, že u břitev evidentně na dlouho zůstávám (a že ve mně Petrovým slovníkem Bacillus Břitvomilus hlodá a hlodá a měl bych radost, kdybych dále nákazu šířil). Proto jej také mé další 2 dámy k broušení v brzké době čekají. ;) A samozřejmě také netrpělivě čekám na novu várku velkých, ručně dělaných jezevčic, které Petr vyrábí... Fotky ostří z mikroskopu jsou jen třešnička na dortu v podobě perfektního připravení každé dámy na holení. Děkuji tedy mnohokrát za vše.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Mond,

díky za příjemné pochválení a jsme velice rádi, že jsme mohli s Jituš přispět k Tvé spokojenosti ohledně Břitev a pohodového holení. Štěstím bylo, že broušení vyšlo právě k sérii zrenovovaných Břitev kolegů a tak jsem je přidal, jinak by to bylo čekání na velmi dlouho. Bacilus Břitvomilus je vysoce infekční a dokáže napáchat veliké nakupování :D
Přejeme Ti s Jituš spoustu pohodových oholení a fajnové obtahován.
Zrdavíme, JaP
:P 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
smolda
Příspěvky: 7
Registrován: 24 čer 2021, 19:07

Re: Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od smolda »

Rád bych se tímto připojil ke všem spokojeným Petrovým zákazníkům/kamarádům/spřízněným duším. Petr je opravdový gentleman na úrovni, velice vstřícný a jeho služby nejsou vyvážit ani zlatem, tolik ho totiž prostě na světě není.

Dnes mi přišel velice ostrý balíček i s překvapením v podobě kožených výrobků, krásně zpracováno. Naše břitvy mají duši, kterou Petr vezme a rozšíří o svoje bohatství.

Děkuji, apropo první oholení bylo jak droga, byl jsem opravdu natěšený a pěstoval si porost tak, aby bylo možno hned po obdržení zásilky provést rituál. :-)
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Smoldo,

díky za milé pochválení a jsem velice rád, že jsi s ostrostí Tvých Krásek spokojený a že se Ti líbí i výrobky z kůže. Ono to přirovnání k droze je docela přiléhavé. Jak si navykneš na kvalitní ostrost, tak se snadno na té ostrosti staneš závislým, ale to je právě to co přináší relax při holení.

Přeji Ti spoustu pohodových oholení a stále dobré ostří.

Srdečně zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
gln
Příspěvky: 35
Registrován: 11 úno 2021, 11:38
Bydliště: Brno

Re: Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od gln »

Buďte zdrávi...

Dovoluji si taktéž připojiti se k ostatním členům tohoto fóra, kteří využili některou z Petrových služeb a rád bych mu takto veřejně poděkoval za skvělou práci, kterou odvedl...
Poslal jsem Petrovi naráz pět Břitev, které jsem v posledním čase porůznu našel a sesbíral. K renovaci, k broušení a k výměně jedněch střenek, které mi vlastní nešikovností praskly.
Určitě všichni správně odhadnete, že se mi domů vrátilo pět Krásek, které tak doplnily doma zůstavší tři Dámy, chvějící se nesmělým očekávaním.
Úžasné... Petře, ještě jednou dík za Tvoji práci... Skláním se před Tvým umem..., smekám... a svůj klobouk odhazuji v dál. S grácií... Tam leží on...

Pohodové dny přeji... Jirka
Mors omnibus communis...
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Děkuji Jirko za milé pochválení.
zároveň já díky za velkou časovou trpělivost.
Jsem rád, že jsi spokojený se svýmí Kráskami a přeji Ti spoustu spokojených oholení.
Srdečně zdravím, P.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Odpovědět

Zpět na „Služby PetraS“