P: bílý set na holení Yaqi

Inzeráty, které již byly uzavřeny nebo ztratily aktuálnost
Zamčeno
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

P: bílý set na holení Yaqi

Příspěvek od david_ul »

Krásné dobré ráno milé kolegyně a kolegové,

pokračuji v nabídce výrobků Yaqi o kterou jste mě žádali v emailech, ať něco pustím zde na fórum.

Takže tak činím.

Dnes jsem pro Vás připravil bílý set na holení od značky Yaqi.
m_10.jpg
V setu nabízím holící strojek SE Katana Light. viewtopic.php?f=69&t=3451
m_1.jpg
Tento holící strojek je na DE čepelky, ale pozor na to do strojku se vkládají jen půlené čepelky.
Přesnou specifikaci najdete v přiloženém odkaze, ale v rychlosti. Hlava je ze slitiny zinku a je pochromovaná. Rukojeť je ABS plast, který má barvu slonové kosti.
Strojek je důkladný, ale vždy záleží na zvolené čepelce. Asi bych tento strojek nedal do ruky úplnému začátečníkovi.

Dále je v sadě bílá plastová miska Yaqi, kterou jsem recenzoval zde:
viewtopic.php?p=43896#p43896
m_2.jpg
Miska je z ABS plastu a má na dně vroubkování pro lepší práci štětce. Zase veškeré informace jsou v recenzi. Miska má integrovaný stojánek na štětec v rukojeti. Takže při holení lze na tento stojánek položit štětec. Do misky se vejde krásně štětec o velikosti 30 mm. Možná i více, ale větší štětec nemám.

V setu je ještě stojánek Yaqi z plastu, kde je ve stojánku integrován jak stojánek na štětec tak i na holící strojek.
Barva stojánku je zase bílá. Recenzi můžete vidět zde: viewtopic.php?f=17&t=3580
m.jpg
Stojánek lze umístit jak na umyvadlo tak i přilepit na dlaždičku. U stojánku nejsou lepíky.

Štětec v sadě bude Yaqi Monster 30 mm synthetic Tuxedo Knot. Ano je to větší štětec. Je to schválně. Tak, aby se hodil k velké misce.
Štětec má rukojeť z plastu a chlup má syntetiku. Jeho celou recenzi můžete vidět zde: viewtopic.php?f=17&t=3578
m_3.jpg
No a jako perličku. Nedávno jsem sehnal čepelky Astra Keramik. Tak do sady přihodím jednu krabičku na vyzkoušení. Hodí se to barevně ke štětci. Takže to i ladí.

Myslím, že jsem nasadil i dobrou cenu za celou sadu a to 1110 Kč
Všechny položky ze sady budou v originál balení v krabičce a všechny věci ze sady jsou čisté a nepoužité. Jsou pouze otevřeny, zkontrolovány a nafoceny. Takže neprodávám zde použité zboží.
Celá sada tedy bude obsahovat: 1x holící strojek Katana Light, 1x miska Yaqi big plastic, 1x bílý stojánek z ABS plastu, 1x holící štětec Yaqi Monster 30 mm a 1 krabička (5 čepelek) Astra Keramik.

Pro více informací nebo domluvy prosím piště do SZ.

Děkuji, že jste dočetli až sem

David
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
David a jeho žiletky
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: P: bílý set na holení Yaqi

Příspěvek od david_ul »

Krásné dobré ráno milé kolegyně a kolegové,

dávám vědět, že tento krásný set je již prodaný. Putuje v rámci CZ, ale zase mimo fórum. Což je škoda.

Takže děkuji a toto vlákno je ukončené.


David
David a jeho žiletky
Zamčeno

Zpět na „Bazar - Archiv“