Logo Břitvy ... "Apel"

Zamčeno
Uživatelský avatar
EDELWEISS
Příspěvky: 95
Registrován: 18 lis 2008, 10:42

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od EDELWEISS »

Poprosím nekeho kdo to umí splnit, zrobte to do požadovaného formátu, ja na ty detaile nemám buňky a Pe ;) ťánek je malinko marodný. ;)
Naposledy upravil(a) EDELWEISS dne 20 bře 2009, 15:25, celkem upraveno 1 x.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat. Obrázek
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od PetrS »

Ahoj kolegové,
Tobě Radgoste bych chtěl moc poděkovat, jestli by jsi se toho ujal. Jak Napsal Edí, jsem na tom hůře jak malé mimino. Už jenom se začít pos....... :roll: Skřipajzna mrchová.
A tobě Edí, díky za to roztomilé oslovení, už se to provalilo, že su mymyno :lol: (Teda věčné jak říká moje paní.)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
iamrich
Příspěvky: 6
Registrován: 10 bře 2009, 15:31

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od iamrich »

Zdravím všechny zasloužené břitevníky, posílám další, vyvinutější návrhy, více zpracované, jen vizualizace vyražení na na břit dotáhnu do konce později. Vychází to z předchozí verze. Psací písmo je zvoleno, kvůli své eleganci, připomíná mi notový zápis a hudba kultivovanost. Znak břitvy jsem méně zeschematizoval v bílých odlescích by měla být znát ležatá osmička která byla základem předchozího zobrazení a je atributem dlouhé životnosti. Rád bych vytvořil ještě třetí pro mne konečný návrh, který by měl být vizuelně i co se týka zobrazení výše uvedených myšlenek nejjasnější, rád bych si před tím přečetl vaše názory, pokud nějaké budou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od adrspach »

Napadlo me ze se sama nabizi podobnost pismene B s tvarem britvy na predchozim navrhu na nejake pouziti. Neco bych zpachtil, ale jsem nepouzitelnej v kresleni a pocitacova grafika mi taky nic nerika. Mozna se tohohle napadu chytne jeden z vas kolegove a pouzije to nedelam si na to zadne naroky.
Uživatelský avatar
MUDr c
brusič
Příspěvky: 68
Registrován: 05 pro 2008, 13:08

potratilo se ... Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od MUDr c »

Dámo i pánové

.. klaním se k Vám všem ku Zemi. Prosím Vás všecky hluboce:

Neukončeme a NE.POTRAťME tuto demokratickou diskusi o našem logu v zapomění davu . Špatný ....
Holení se Břitvou je láska dobrovolně zpečetěná vlastní krví. Laskavý rituál a Partnerka celým životem…
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od sparq »

V patek jsem se rozhodl, ze se naucim vektorove kreslit. Mam v tomhle pokusu pokracovat? (original je ve formatu .svg, ktery se neda pridat jako attachment)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od sparq »

A jeste jednu pro inspiraci...

(snad mne Edelweiss nebude nahanet jako posledne ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od Radgost »

Klidně pokračuj. :-)
Tohle bych si na čepel klidně nechal vyleptat.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od PetrS »

Velice důstojný znak naší Břitevnické společnosti. Krásná a velice pěkná kompozice. Možná malinko světla na hrany střenek tam kde jsou ve stínu. (Jako máš na nýtech). Zvýraznilo by to obrys střenek a prohloubilo plastičnost tvaru. Ale každopádně je to nádherné. Blahopřeji, Petr. 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od sparq »

Takhle by to mohlo vypadat na strance a uz koncim. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zamčeno

Zpět na „Pokec o všem co za to stojí“