Dovo Black No 100 5/8

Místo kde můžete poptávat nebo nabízet k prodeji vše co souvisí s holením.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 13
Registrován: 11 zář 2021, 19:22

Dovo Black No 100 5/8

Příspěvek od Lukáš »

IMG_9950.jpeg
IMG_9949.jpeg
IMG_9948.jpeg
DOVO - N - 36 - 3_9_2024 13_00.jpg
DOVO - N - 35 - 3_9_2024 13_00.jpg
Dobrý den,
Rád bych nabídnul břitvu Dovo Black 5/8 černé střenky. Břitva je po renovaci a broušení od PetrS. Takže připravena k okamžitému použití. Břitva je připravena k okamžitému použití. Mám kompletní balení včetně obalu. Cena je pro forum 1 000 Kč + poštovné.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Amatérský nadšenec, který prošel cestou od plastových holících strojků přes "Bagr" až k shavettě a teprve tam jsem si uvědomil kam to všechno směřuje...
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 13
Registrován: 11 zář 2021, 19:22

Re: Dovo Black No 100 5/8

Příspěvek od Lukáš »

Břitvu chci prodat z finančních důvodů. Samotný nákup a renovace vyšla na víc peněz než jsem očekával a proto chci břitvu prodat po renovaci a všech výdajích. Břitva je přímo po renovaci a broušení PetrS, břitvu jsem nepoužil ani jedinkrát takže je úplně jako nová. Minimální cenu včetně poštovného snižuji na 750,-
Odkaz na web výrobce s dodatečnými informacemi. Třeba udělá břitva radost novému majiteli a mě se Vráti alespoň čas vložených prostředků.

https://dovo.com/en/razors/straight-raz ... ality-5-8/
Amatérský nadšenec, který prošel cestou od plastových holících strojků přes "Bagr" až k shavettě a teprve tam jsem si uvědomil kam to všechno směřuje...
Odpovědět

Zpět na „Bazar - ostatní“