Štětka DM balea jezevec

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Artifex »

Včera jsem koupil tu BALEAštětku z jezevčích chlupů, nebyla zas tak drahá, stála i se stojánkem cca 170,-. Kdybych ji měl srovnávat s Tweezermanem tak je cca na stejné úrovni, jen Tweezerman má ode mne bod navíc za dřevěné držadlo a bod míň že se k němu nedodává defaultně kompatibilní stojánek.

Jinak pro ty kdo nemají misku jsem vyzkoušel mističku z půlky kokosu, zvnějšku i z vnitřku ji opískoval ocelovým kartáčem a osvědčila se...
P1070425.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od cynicc »

No já jsem s tou štětkou úplně maximálně spokojenej, je to to nejlepší co doma zatím mám. Hlavně ji nemám s čím lepším porovnat, ale zas když se holím v práci a používám ty umělotiny jak jsem namlsanej z domova tak si říkám jak jsem se jen s nima mohl doteďka mydlit a jakto že mi nevadilo že jsou tak tvrdý a jezevčice je tak krásně měkká.

Jinak Artifexi ten kokosák to je fakt bezva nápad, to musim vyzkoušet. Hnedka jak bude doma kokos tak ho musim znárodnit pro sebe nebo ho znárodní ptáci a budou mít krmítko a já utrum :twisted:
Kdo se topí - i břitvy se chytá !!!
agitatorX
Příspěvky: 20
Registrován: 09 dub 2009, 23:21

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od agitatorX »

Tak ten kokos je vážně originální...ten u mě vítězí.
Akorát k němu tedy opravdu spíš dřevěného Tweezermana.
Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od cynicc »

Ještě jsem si vzpomněl, že jsem tu štětku koupil rozhodně levněji než za 170 káchlí, sice ne výrazně ale o něco málo jo. Stejnak je to zajímavý jak se ty ceny liší obzvlášť u stejnýho firemního prodejce. Co mě však dokázalo naštvat, když normální Barbus stojí okolo 49,- Kč v jednom krámu a 70,- Kč v druhým krámu, tak tomu už říkám prachsprostá zlodějina !!! :evil:
Kdo se topí - i břitvy se chytá !!!
veloce
Příspěvky: 29
Registrován: 23 črc 2009, 00:33

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od veloce »

cynicc píše:...tak jsem nemohl jinak než obětovat 130 Kč a šup s ní do košíčku
toto si spomínal s "jezevcem" (strana 5) Obrázek
Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od cynicc »

Super díky - já a skleroza to jsme dvojka. No a nenas...lo by to člověka ? Přece 40,-Kč je už docela dost ne ? Fakt se vyplatí když má člověk čas si to obejít, já sice nejsem důchodce (do něj mám bohužel i bohudík sakra daleko) ale magnát taky zrovna ne.
Kdo se topí - i břitvy se chytá !!!
veloce
Příspěvky: 29
Registrován: 23 črc 2009, 00:33

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od veloce »

tak, pokiaľ ideš do DM autom a hľadáš kde je najlacnejšia, 40 kč prejazdíš. Ale cenový rozdiel často naštve, no moc by som sa na cenovku pri týchto veciach nepozeral, "keď ju miluješ, nie je čo riešiť" Obrázek
Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od cynicc »

Já vim priority jsou priority. Když chci dárek nebo šetřim na břitvu nebo hrníček a chci ho tak si ho koupim a nic mi v tom nezabrání. Jednou jsem se nakazil, tak co se mnou kdo zmůže - jedině blázinec a lobotomie. A pak co ? budu zarostlej jak krakonoš. :D
Já jsem to myslel tak že když jsou od sebe ty drogerie vzdálený 200 300m tak to nechápu, to u mě neni normální, takovej rozdíl. Jinak DMko máme jenom jedno a v Chebu nebo Varech nevim kde by mohlo být, tam jsem ho nenašel. Takhle různě po republice když člověk jede tak se docela dívám jak kde co mají, to ne že bych kvůli mejdlu jezdil x kilometrů, ale ono stejně do práce to mám cca 30km, tak když už jedu domu a potřebuju nakoupit tak si 5km zajedu a mám 4 velký krámy pohromadě a když už nakupuju tak se mrkám jaký maj a právě proto to srovnání. Kolik stojí rohlík tam a tam na to kašlu. Tady jde o zrovna těch 40Kč :)

PS: Tak a ode dneška je ze mě senior :ugeek:
Kdo se topí - i břitvy se chytá !!!
PepaSFI
Příspěvky: 29
Registrován: 12 led 2009, 19:46

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od PepaSFI »

tak jsem si taky udělal předvánoční radost a zakoupil si štětku jezevčí Balea. Ikdyž má rukodržadlo plastové, drží se příjemně. Povrch je takový matný neklouzavý. Když to srovnám s mou starší ze Spojených kartáčoven tak Balea se drží líp. Spokar má sice povrch hrubý ale za mokra a namydlena klouže víc. Štětiny, na ty si budu muset chvíli zvykat. Ten zápach je zvláštní, ze začátku ne moc příjemný, později řekl bych návykový. Pocit z mydlení příjemný, trochu nezvyklý. Spokar z nějakých prasečích štětin nebo kdoví z čeho trčí pořád stejně ať je suchá nebo mokrá. Balea krásně zvláční a při mydlení se jaksi táhne. Zajímavé je že podobný pocit jsem měl když jsem jednou nouzově použil úplně obyčejný natěračský štětec.
Uživatelský avatar
irenko
mistr brusič
Příspěvky: 523
Registrován: 29 pro 2009, 21:08
Bydliště: Strečno,Slovensko

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od irenko »

Pani
zdravim vsetkych
tiez mam baleu naturborste a skusim v DMdrogerie vychytat tu strednu-jazveciu,
ale kamarat je polovnik a ma kozu z jazveca, co mi ulovil pre maleho synceka na sadlo koli problemom s prieduskami,
dal by mi ju,
je uz vypracovana ale v pripade potreby by sa podujal strelit dalsieho aby bola koza surova
a o co mi ide?
vedel by niekto poradit s vyrobou stetky tak povediac na kolene, alebo vedel by niekto vyrobit stetku?
,,Neexistuje správne a nesprávne oholeníe."
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“