Štětka DM balea jezevec

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Artifex »

Diskuse ohledně výroby štětek přesunuta sem:

http://www.forum.britva.cz/viewtopic.ph ... 36&start=0
Bob
Příspěvky: 13
Registrován: 08 úno 2010, 20:29
Bydliště: Litoměřicko

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Bob »

Zdravím vás. Uvedenou Balea štětku mám také a jsem s ní max.spokojený,ten stojanek je paráda. Stála 179Kč což mi také vyhovovalo. A až našetřím pořídím si nějakou krásnou ve dřevě. Jinak tam mají dva druhy,jedna je umělotina za 99Kč.
Naposledy upravil(a) Bob dne 11 bře 2010, 16:04, celkem upraveno 1 x.
mathas
Příspěvky: 51
Registrován: 27 led 2010, 23:18

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od mathas »

Tak sem si jí pořídil. Stála mě 179,- :evil: . Ale heboučká je, a ušetřil sem peníze. Pač kdybyhc si kupoval tweezera, tak vudu platiti 100,- za poštovný. Jinak můžu říct, že je pěkně heboučká. Už jen počkat až mi dorazí břitvavod mistra Smékala. :lol:
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od PetrS »

Fčíl už je to jen na Č.Post Mathasi.
Kráska už je na cestě k Tobě. Pak vyfoť zátiší s Břitvou a Jezevčicí a přidej sem.
Zdravím, Petr. 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
mathas
Příspěvky: 51
Registrován: 27 led 2010, 23:18

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od mathas »

Tak to si piš, že se pochlubím 8-) . hned zítra něco nafotím
Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od cynicc »

Jo jo - fotky sem :D jsem taky zvedavej a budu brzy starej
Kdo se topí - i břitvy se chytá !!!
Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od cynicc »

Vážení kolegové, musím se omluvit a po zjištění nových skutečností je mojí povinností přiznat barvu. Ta jezevčice od firmy Balea v DMku opravdu stojí 179,-Kč. Nevím jak se to mohlo stát, asi jsem si špatně přečetl lísteček nebo se mi to nějak v hlavě pomotalo a celou dobu jsem zde tvrdil že vy jste ji koupili za 179 a já za 130. Což je fakt divné a mě to pořád vrtalo hlavou, no zkrátka včera jsem navštívil prodejnu DM v Sokolově kouknout se co tam mají nového a hlavně se pořádně přeptat jak to s těma štětkama je. v regálku je mají oba dva druhy naházené a promíchané a cenovka je tam jen jedna 99,-Kč - to jsem si moc nepomohl. Počkal jsem až bude míň lidí a dal se do hovoru s prodavačkou abych se konečně dozvěděl pravdu. Prodavačka vzala krabičku propípla ji skrz čtečku kódu a cena je 179,-Kč - tím to hasne jednou pro vždy - jsem trubka to uznávám a nadělal jsem tady zbytečnej poplach - tak sorry jsem taky občas i někdy člověk :mrgreen:
Kdo se topí - i břitvy se chytá !!!
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od PetrS »

Mýlíme se všichni a často,
ale jen málo kdo se přizná k omylu a opravdu jen velký duchem dokáže svůj omyl zveřejnit.
Omyl z přesvědčení je ospravedlněn upřímností přesvědčení. Navíc díky Tvému omylu si lépe zapamatujeme údaje kolem této Jezevčice - může mít lepší reklamu?
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
dagou1
Příspěvky: 40
Registrován: 28 čer 2010, 12:20

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od dagou1 »

Baleu za 179 mi koupila moje milovaná žena v DM drogerii a pánové, to se se štětináčem nedá srovnat! Nalepil jsem stojánek pod zrcadlo, krásně to na něm schne. Dříve jsem používal přírodní štětinovou štetku po dědečkovi a pěnila krásně, nicméně pouštěla dost chlupy. Balea zatím nepustila ani chlup a dokonce už ani nesmrdí (moc). Takže pokud nutně nepotřebujete dřevěnou ručku, vřele doporučuju tohle. Recenze na tweezermana mě jasně přesvědčila, že u něj to jsou vyhozené peníze, protože na jakés takés zvyknutí na levného jezevce Balea stačí a pak je stejně lepší koupit něco pořádného.
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od sparq »

dagou1 píše:Balea zatím nepustila ani chlup a dokonce už ani nesmrdí (moc).
<== to je obvykle znamka spatneho vymyvani stetky, kdy parfem holiciho mydla prebije odor jezevciho zadku. Dej ji poradnou koupel v obycejnem mydle na ruce a bude zase citit jako nova. Kdo nema rad jezevci vuni, ten at zustane u syntetiky.
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“