Břitva KEDAKE

Všeobecné dotazy na břitvy
Uživatelský avatar
Radyx
admin
Příspěvky: 1078
Registrován: 21 lis 2008, 15:39
Bydliště: Praha

Re: břitva

Příspěvek od Radyx »

No když může být dnes Volvo Čínské tak si už i dovedu představit kvalitní Rusko Japonskou břitvu! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
WILDHOG
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2009, 20:56

Re: břitva

Příspěvek od WILDHOG »

to Radgost:


To že je obchodní značka registrovaná v Rusku podle mě neznamená že se tam taky vyrábí,nakonec ty stránky "ginko" to říkaji jasně,teď je jen otázka zda tomu věřit :) .
Vlastně je to uplně fuk,kde to dělaj ,až jí PetrS dobrousí,jistě nám řekne ,zda to stojí zato nebo ne 8-) .
JESUS SHAVES!
Bob
Příspěvky: 13
Registrován: 08 úno 2010, 20:29
Bydliště: Litoměřicko

Re: břitva

Příspěvek od Bob »

Tak jsem napsal rovnou prodejci kdo uvedenou břitvu vyrábí. Snad odpoví,ať se nám to upřesní.
Uživatelský avatar
WILDHOG
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2009, 20:56

Re: břitva

Příspěvek od WILDHOG »

ToBob:

Dobře jsi učinil soukmenovče břitevníče a bude po dohadech! :D

Břitvě zdar!

..a ja jdu spát :mrgreen: !
JESUS SHAVES!
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: břitva

Příspěvek od sparq »

Radim se do armady skeptiku. "Prvotridni japonska znacka" ma par hitu v rusku a par pochybnych strankek v nemecku a anglii, jinak o ni nikdo nic nevi. Skoda, ze Wildhog necitoval mnohem zajimavejsi informaci ze SRP, tuhle:

My questions:
Where is this made?
Who makes it?
how does it compare to the wapienica? or the double arrow?

His answer:
Quote:if you are looking good razor I am recommending other, there are no miracles

Cili, ptal se na misto puvodu a vyrobce, a jak se porovna s wapienici. Prodavajici odpovedel, ze hleda-li kvalitni britvu, at se poohledne jinde, ze zazraky neexistuji...
Uživatelský avatar
WILDHOG
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2009, 20:56

Re: břitva

Příspěvek od WILDHOG »

Bratři břitevníci ,nepřeme se již více ,je to jako foukat mrtvý kočce do prdele , jak jsem napsal výše ,vyčkejme verdiktu Mistra Mentora , on jí má na kameni a až s ní skončí , řekne,zda je to břitva nebo bezcený šunt. :D :D :D
JESUS SHAVES!
Uživatelský avatar
WILDHOG
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2009, 20:56

Re: břitva

Příspěvek od WILDHOG »

to sparq:

Čím je ta informace zajímavá,že někdo (zcela anonymní) pro mě neznámý prohlásí na SRP něco?Takhle podáno je to jen další výstřel do tmy.Něco jiného by bylo,prohlásí-li to nějaká autorita v oboru. :D :D :D
JESUS SHAVES!
Uživatelský avatar
Radyx
admin
Příspěvky: 1078
Registrován: 21 lis 2008, 15:39
Bydliště: Praha

Re: břitva

Příspěvek od Radyx »

Nemůžu si pomoci ale kdy že je něco tak utajené že není možno se dobrat seriozních informací o tom tak to prostě smrdí!
Jinak SRP je v celku tam kde se my ani při sebelepší snaze nikdy z principu nemůžeme dostat! (Ono mít více než 20.000 uživatelů celosvětově je trochu jiná káva)
Ale souhlasím s Tebou Wildhogu, počkáme na naostření a test jak dlouho pak ještě udrží ostří a uvidíme!
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: břitva

Příspěvek od sparq »

WILDHOG píše:to sparq:

Čím je ta informace zajímavá,že někdo (zcela anonymní) pro mě neznámý prohlásí na SRP něco?Takhle podáno je to jen další výstřel do tmy.Něco jiného by bylo,prohlásí-li to nějaká autorita v oboru. :D :D :D
Mozna jsem se nevyjadril uplne jasne. Ten anonymni clovek sdeluje svou zkusenost s prodejcem, ktery na dotaz puvodu sam doporucil, aby si poradnou britvu koupil nekde jinde. Mne to prijde pomerne dost zajimave.
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: břitva

Příspěvek od Zipíno »

sparq píše:
WILDHOG píše:to sparq:

Čím je ta informace zajímavá,že někdo (zcela anonymní) pro mě neznámý prohlásí na SRP něco?Takhle podáno je to jen další výstřel do tmy.Něco jiného by bylo,prohlásí-li to nějaká autorita v oboru. :D :D :D
Mozna jsem se nevyjadril uplne jasne. Ten anonymni clovek sdeluje svou zkusenost s prodejcem, ktery na dotaz puvodu sam doporucil, aby si poradnou britvu koupil nekde jinde. Mne to prijde pomerne dost zajimave.
Ani ne, že by ses špatně vyjádřil, ale bez překladu mám pocit, že je to na mě sprostý a nebavím se s tím
671 grains of diplomacy-.50 BMG
Odpovědět

Zpět na „Břitvy“