Krerak jsem se zraČil...

Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Krerak jsem se zraČil...

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Propr,
to je tím, že paní Břitvu nepozdravíš. No a pak už to jde ráz na ráz. Namydlení je krapet fofrovaté, mezi tím jsi musel z koupelny na moment ven, pak to obtahování bylo takové křečovité, nějak se Kráska kroutila v prstech nebo ve střenkách a nedala se pořádně chytit a pak šla na tvář rovnou a bez vydýchání. A to už je jenom krůček ke šmiku. Ještě se to dá napravit když po obtahování Břitvu na chvíli odložiš a malinko zastavíš mylšlenky a starosti. Pokud ale to vezmeš hopem, tak je odřezkové holení na světě. Holení Břitvou je meditační rituál. Souhrn naučených pohybů v pravidelně se opakujících postupech. Něco jako pomalé baletní vystoupení - dokonale nacvičené a stále stejně opakované. Stačí malá změna a vše je rozhozené. Pak je i ta Břitva najednou tupá a nebere a nebere. Přitom za dva dny tatáž Břitva holí nádherně - prostě a jasně - chce to POHODU.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Krerak jsem se zraČil...

Příspěvek od adrspach »

A pane Mistr tak na to byly u vas v kopelne ty balerinky a sukynka :lol:
propr
Příspěvky: 20
Registrován: 02 lis 2009, 08:43

Re: Krerak jsem se zraČil...

Příspěvek od propr »

Pane kolego právě že vsechno dělám s klidem a pohodou. Kdyz na to nemám svou půl hodinku tak se ani neholím. Pěkně se namydlím, obtahnu břitvu sednu si a u jiné klidné činnosti např. Čištění dýmky nechám pěnu působit. Pak se jako vždy oholím jen prostě s jiným výsledkem :) přijde mi jako bych břitvu něčím předtím nazlobil a ona se na mě zlobila... Časem ji to přejde a je to zase v pohodě ale prostě si to neumím představit. Přísahal bych ze není jediná věc kterou bych dělal jinak než je obvykle...
Pravidlo sedmi P: Patřičný předběžný plánování, pomáhá předejít pořádnýmu průseru.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Krerak jsem se zraČil...

Příspěvek od PetrS »

Tak v tom případě zbývá jenom to, že jsi Břitvu nepozdravil.
Je to dáma a na takové drobnůstky je velice citlivá. ;)
8-)

to Adršpach:
Nesmím to zakřiknout, ale už delší dobu se mi odřezky vyhýbají - asi tančím v rytmu. :lol:
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Krerak jsem se zraČil...

Příspěvek od Radgost »

to propr:

Tak břitvu na pár dní odlož.
Když se mi tohle to děje, prostě se tři, čtyři dny neholím a dám jak jí i sobě oddechnout.
propr
Příspěvky: 20
Registrován: 02 lis 2009, 08:43

Re: Krerak jsem se zraČil...

Příspěvek od propr »

Jo asi to bude dobrý plán. Čím víc břitvu znám tím víc zjišťuji jak je komplikovaná ... Až se někdy svými "náladami" podobá živé bytosti ale diky bohu si ji pro tyhle vlastnosti stále více zamilovávám :)
Pravidlo sedmi P: Patřičný předběžný plánování, pomáhá předejít pořádnýmu průseru.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Krerak jsem se zraČil...

Příspěvek od adrspach »

Jeste ze neni jak tchyne to bych musel preji spatky plastiku.
Uživatelský avatar
Vrabcak
Příspěvky: 15
Registrován: 30 led 2010, 12:26
Bydliště: Stará Říše

Re: Krerak jsem se zraČil...

Příspěvek od Vrabcak »

Já jsem nedávno zjistil, že je to se mnou nejspíš vážný...Nemohl jsem najít štětku. A místo toho, abych použil pěnu ze spreje a trojbřitý vehikl Mach3 a rychle se oholil, zvolil jsem cestu boje. Prostě jsem asi pět minut šmrdlal prsty s Barbuchou v misce, až jsem vyšmrdlal jakousi přijatelnou pěnu. Oholení nic moc, ta pěna hrozně rychle vysychala, ale zvítězil jsem a nemusel použít potupnou metodu vícebřitu.
Poté, co jsem svůj postup přednesl kamarádovi, pravil jen, že jsem případ pro Chocholouška :D :twisted:
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: Krerak jsem se zraČil...

Příspěvek od sparq »

Vrabcak píše:Poté, co jsem svůj postup přednesl kamarádovi, pravil jen, že jsem případ pro Chocholouška :D :twisted:
S kamaradem naprosto souhlasim, kazdy soudny a normalne uvazujici gentleman ma doma stetky alespon tri! :lol:
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Krerak jsem se zraČil...

Příspěvek od adrspach »

To nemuzu uz jsem zenaty. To by byl doma mazec.
Odpovědět

Zpět na „Pokec o všem co za to stojí“