Zklamani z tureckeho holice.

Odpovědět
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Zklamani z tureckeho holice.

Příspěvek od adrspach »

Nedavno jsem byl v Sheffieldu a po te co pratele zjistili, ze jsem do holeni britvou mi bylo doporuceno zajit do Holicstvi Marmaris v Abbeydale Street.
Takze jak to probihalo. Prvne jsem se nachal ostrihat, protoze mam trochu vypadat na mych interview pro zamestnani. Pote k memu prekvapeni zadne horke rucniky na zacatku hned namydleni horkou penou oholeni po smeru. Pote nove namydleni a oholeni zase po smeru. Pote horky rucnik na oblicej na par vterin. Posleze potakani kuze na obliceji a krku, kterou bych nenazval masazi. Kvalita oholeni asi tak jak za den po mem vlastnim uvolneni a dobry pocit zadne. Na zaver aspon cena byla prizniva £17 dohromady s ostrihanim.
hrzla
Příspěvky: 21
Registrován: 18 srp 2009, 12:49

Re: Zklamani z tureckeho holice.

Příspěvek od hrzla »

Dobrá informace. Tomuto frizérství se vyhnout a radši volit jiné.
Ale zase když není jiná možnost, tak je to furt lepší než žiletka.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Zklamani z tureckeho holice.

Příspěvek od adrspach »

Jaky je rozdil, mezi ziletkou a pulziletkou u tohoto holice. Svou britvu jsem s sebou nemel a kolikrat oni s tim radeji ani delat nechteji.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Zklamani z tureckeho holice.

Příspěvek od Radgost »

Půlžiletka je normální rozlomená žiletka. Mám ten přístrojek doma a párkrát jsem je zkusmo použil.
pop101
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2009, 12:52
Bydliště: prostějov

Re: Zklamani z tureckeho holice.

Příspěvek od pop101 »

Tak mám podobný zážitek z bývalého Titogradu,nynější Podgorice.
Široko daleko jediné pánské frizérství.Nechal jsem se ostříhat a holiči jsem nabídl svoji Břitvu ,aby mne s Ní oholil.Nejprve se mu nezdálo, že by ho u práce měl někdo fotografovat,ale prý aspoň bude reklama.Moji Břitvu rázně odmítl,že není prý dost ostrá,( slyšíš PetřeS,jediná kritika Tvého umu zní s Balkánu) což mě namíchlo.Když jsem na holení trval,odzbrojil mě argumentem,že by to bylo proti předpisu.Napaření tváře prý není potřeba ,jelikož mi umyl vlasy a to stačí.Na pěnu měl takový stroječek ,takže do dlaně už mu tekla teplá pěnová hmota. Moc hezky voněla po levanduli.Pěnu nanášel rukama a přitom masíroval,žádná štětka.Na holení použil jednorázovou čepel, kterou na Shavetku navlékl.Vlastní oholení pak proběhlo rychle. Moc se se mnou nemazal.Když jsem poukázal na nedostatky,řekl mi,že i negativní reklama je reklama :roll:
Kolínskou vmasíroval rychle a už mě hnal z křesla.Pořád mě bylo divné,že se u všeho tak smněje.Následně mi to došlo.Celá procedůra mě přišla na 15 euro, takže mě oholil pořádně. :evil:
Fotodokumentaci z místa činu dodám posléze.
Mějte se fajn pop101.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Zklamani z tureckeho holice.

Příspěvek od PetrS »

Ahoj pop101,
tak tomu říkám - "mistr holič". Když vidím pány Mistry z holičského cechu, kteří si svého zákazníka vychutnávají, dají s ním řeč a zvláště cizinec který přináší tolik zajímavých zpráv z daleké zěmě, tak potom takový pucifous který zákazníka odře přes papulu a šrajtofli dělá svému cechu jen ostudu. Dobrý holič je zároveň i dobrým psychologem a takový by naopak i tupou Břitvu chválil jak je ostrá, jen by doporučil vzhledem k typu holicí pěny, použít Břitvu čepelkovou. Proto je taková kritika ostrosti víc než úsměvná. :D
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Radyx
admin
Příspěvky: 1078
Registrován: 21 lis 2008, 15:39
Bydliště: Praha

Re: Zklamani z tureckeho holice.

Příspěvek od Radyx »

Napadá mě povzdech, no jo Balkán :roll:! V Černé hoře jsem nebyl ale za to mě holili jejich chorvatští sousedé při dovolených tak že jsem k nim radši přestal jezdit :evil:.
pop101
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2009, 12:52
Bydliště: prostějov

Re: Zklamani z tureckeho holice.

Příspěvek od pop101 »

Uživatelský avatar
PeeWee
Příspěvky: 3
Registrován: 25 pro 2012, 16:19
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Zklamani z tureckeho holice.

Příspěvek od PeeWee »

přímo v Turecku holí naprosto mistrovsky. Slast a požitek při pohledu na pevnou, kmitající ruku zkušeného holiče.
Odpovědět

Zpět na „Pokec o všem co za to stojí“