Kosmetika PRORASO

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
pop101
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2009, 12:52
Bydliště: prostějov

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od pop101 »

Gratuluji Irenko.
Vánoce 30. října, má málokdo z nás.
Přeji zážitkové holení.
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od Zipíno »

Jooooo, Parmezán! A ještě k němu to vínečko! :oops: :oops: :oops: Těžce Vám závidím, pane kolego! :lol:
A ta kosmetika, to je jen trochu chemie okolo. :twisted:
671 grains of diplomacy-.50 BMG
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od PetrS »

Gratulace k Proraso mýdlu.
Též jsem měl včera předVánoce a dostalo se mi kelímku Proraso mýdla a shodou okolností též z Itálie.
Krásně svěží vůně a chladivý pocit při holení, průvodní jevy při používání tohoto fajnového mýdla. Díky Gotregu.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
irenko
mistr brusič
Příspěvky: 523
Registrován: 29 pro 2009, 21:08
Bydliště: Strečno,Slovensko

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od irenko »

večer som sa holil a môžem len potvrdiť príjemné pôžitky :P spojené s použitím tejto kozmetiky,

mydlo - holenie - biely krém - mydlo - holenie - gentleman´s choice - zelený krém

ten chladivý pocit bola paráda a ešte teraz mám príjemne vláčnu tvár
,,Neexistuje správne a nesprávne oholeníe."
Uživatelský avatar
gotreg
Příspěvky: 51
Registrován: 28 kvě 2010, 22:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od gotreg »

No, tohle mýdlo se stává mým dočasným favoritem.
Ještě se snažím přijít na chuť štětuli Proraso, kterážto je z kančího .... chlup dlouhý, ale zatím na papulu tuhááá.
(buď se to změní, nebo půjde k Turkovi)
God Shave the Queen
nalimko
Příspěvky: 19
Registrován: 19 led 2011, 18:19

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od nalimko »

Dnes ráno som sa aj ja po dlhšej dobe oholil iným mydlom ako Barbus. A musím povedať aj ja že mydlo Proraso mi ozaj "zapasovalo" a cítil som sa po oholení ako znovuzrodený a nebolo to len tou zmenou. Mydlo 150 ml mi doniesol známy z Talianska za 2€, čomu som nemohol ani uveriť, keď cena i v internetových predajniach je omnoho viac a + doprava.
Určite budem chcieť vyskúšať aj iné produkty. Dúfam že budem spokojný ako s mydlom, ale to tu boli už viacerí.
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od marure1 »

Zdravím vás všetkých zaujimavé mydlo budem musiet zavolat kamarátke do Talianska keby išla domov,aby mi
doniesla ,ale to bude asi trošku trvat ,lebo bola doma pred nedávnom no uvidíme všetko má svoj čas bude
stačit aj barbus :(
Britva je nástroj Gentlemana
brabi80
Příspěvky: 3
Registrován: 26 zář 2011, 11:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od brabi80 »

Tak jsem na ebay koupil a dnes vyzkoušel Proraso krém na holení a vodu po holení. Po chvilce používání Barbusu je to velmi, ale velmi příjemná změna:) Doporučuji vyzkoušet!
Berseg
Příspěvky: 50
Registrován: 11 říj 2011, 12:37
Bydliště: Ostrava

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od Berseg »

Díky Wikingovi, tímto ještě jednou děkuji za zprostředkování nákupu, jsem se i já dostal k tomuto mýdlu. Po otevření mýdla jsem byl mírně zklamán. Působilo lacině a vůně mi přišla nevýrazná. To vše se změnilo po namočení mýdla a našlehání pěny, kdy se po koupelně rozvinula příjemná, svěží vůně mentolu a eukalyptu. Po nanesení na tvář se postupně dostavil příjemný chladivý pocit, který mě doprovázel po celou domu holení a dokonce i po opláchnutí tváře. Holícím vlastnostem nemůžu nic vytknout. Do budoucna si budu muset pořídit i krém po holení stejné značky, abych si ten příjemný chladivý účinek maximálně prodloužil. Idealní "letní" mýdlo, můžu doporučit.
priit
Příspěvky: 7
Registrován: 29 kvě 2012, 17:56

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od priit »

Radgost píše:Tak jsme si s kolegou Radixem zakoupili po balíčku italské kosmetiky PRORASO.
Balíček se skládá z holícího mýdlového krému v tubě dále krému k ošetření pleti po holení (výrobce uvádí možnost použití i před holením) a gelu na zastavování krvácení.

Musím říci, že mne toto mýdlo naprosto uchvátilo.
Jeho vůně se skládá z kombinace mentolu a eukaliptu - skvělá kombinace.

Po rozšlehání krému nebo mýdla vytváří bohatou pěnu, která po styku s pokožkou vytváří pocit chladu - perfektní na letní horké noci. :lol:

Vydávám vřelé doporučení.
Dnes jsem vyzkoušel mýdlo PRORASO v každém případě je pravda co se zde píše, příjemná vůně, bohatá pěna a příjemní pocit po oholení.
Taktéž vřele doporučuji 8-)
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“