WINDSOR - Vody po holeni

O všem co používáme po holení na ošetření pleti
ziletka
Příspěvky: 34
Registrován: 23 čer 2011, 19:03

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od ziletka »

Tesco par druhov.Alebo drogeria v Podujskych biskupiciach vsetky druhy kozmetiky Alpa.
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od mons »

Včera jsem uviděl Windsor myslím sříbro-modrý v Makru na Černém mostě v Praze za příjemných cca 35 Kč.
Uživatelský avatar
Yaron
Příspěvky: 492
Registrován: 03 kvě 2013, 14:57
Bydliště: Praha - východ

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od Yaron »

Absolvoval jsem Tour po drogeriich a nikde v Praze a Praze-vychod nenarazil na Alpu Windsor fresh s propolisem. Nemate nekdo tip na konkretni obchod????

Moc diky!!!
Living on the edge.
bagr
Příspěvky: 17
Registrován: 31 srp 2013, 22:01

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od bagr »

tu fresh by som rad aj ja ale u nas nikde nieje
Max
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2013, 21:34

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od Max »

Alpu fresh s propolisem jsem nedavno kupoval v drogerii schleckler na andelu, meli tam i verzi balzam
Peterstein
Příspěvky: 4
Registrován: 16 srp 2012, 09:34

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od Peterstein »

Windsor fresh jsem kupoval v (v celkově výborné) Drogerii PeMi na Žižkově naproti hotelu Olšanka.
Eugenius
Příspěvky: 5
Registrován: 05 lis 2013, 19:58

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od Eugenius »

A taky ji často mají v drogerii Teta na Karlově náměstí (nákupní galerie Atrium). Ovšem zrovna předevčírem jsem vzal poslední kus 8-)
Uživatelský avatar
Yaron
Příspěvky: 492
Registrován: 03 kvě 2013, 14:57
Bydliště: Praha - východ

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od Yaron »

Konečně jsem v Drogerii Teta v Kolíně sehnal tuto vodu po holení Alpa Windsor Fresh s propolisem a musím "jako vždy" ( na téma holení a pánská kosmetika :) ) souhlasit s Wikingem. Perfektní, čisté a "nechemické" složení, dobrá péče o pokožku, nezávadná, skoro až příjemná vůně a velmi lidová cena… Jsem opravdu velmi spokojen a proto zcela upřímně doporučuji.
Kombinuji s vodou po holení Speick a balzámem Mühle ( k Vánocům přibude ještě balzám po holení Calani ) a moje tváře si po holení opravdu užívají.


Wikingu, děkuju za tip!!!
Living on the edge.
obdivovatel
Příspěvky: 46
Registrován: 03 říj 2013, 20:34

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od obdivovatel »

Ahoj Kolegové!
Po přečtení článku od kolegy Wikinga jsem si po jeho kladném doporučení, ohledně vody po holení Alpa Windsor Fresh s propolisem tuto vodu zakoupil.Po vyzkoušení této vody po holení,musím s kolegou Wikingem a ostatními kolegy, kteří zde psali kladné hodnocení na tuto vodu po holení jenom souhlasit.Je to opravdu vynikající, velice levná a hlavně kvalitní voda, kterou zde musím ostatním kolegům, kteří jí ještě nevyzkoušeli bez výhrad doporučit.Velice příjemně a nevtíravě voní, škoda jen, že k ní nedělají ještě kolínskou nebo toaletní vodu.Já jí používám každý den po holení a ještě jí kombinuji s hydratačním krémem Nivea Soft, který obsahuje jojobový olej a vitamím E.Po oholení tváře a spláchnutí mýdla na holení si usuším ručníkem tvář a aplikuji vodu po holení Windsor s propolisem, poté počkám několik minut a celou oholenou tvář ještě ošetřím tímto hydratačním krémem.K tomuto postupu musím napsat, že z mého pohledu je to opravdu jeden z nejlepších způsobů ošetření tváře po holení, který jsem si kdy aplikoval a zřejmě u něj již zůstanu.Pokožka po takovém ošetření není vůbec podrážděná a je i docela hydratovaná.Zkoušel jsem i kombinaci-voda po holení Windsor s propolisem a naše obyčejná Isolda (regenerační krém) s olivovým a čajovníkovým olejem (tea tree oil) a výsledek byl také dobrý, ale použití krému Nivea je z mého pohledu nejlepší způsob ošetření pleti po oholení.
Na závěr mé zprávy musím napsat , že vodu Windsor s propolisem doporučuji a dávám jí vynikající ohodnocení.Díky kolego Wikingu za Tvé doporučení ohledně této vody po holení.Zřejmě ji budu velice rád používat i v dalších letech mého života.

Děkuji za Vaší pozornost.
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od relka »

Ano..jediný nedostatek tohoto produktu je čas, který při jeho shánění ztratíte. Ale stojí to za to! Wikingu díky
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
Odpovědět

Zpět na „Vody a balzámy po holení“