Nivea Creme

O veškeré další pánské kosmetice
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Nivea Creme

Příspěvek od david_ul »

Dobré ráno Radovane,

děkuji za odkaz. Ano je to přesně ono.... Color Gel. Věděl jsem, že jsi to tu psal, ale nebyl jsem si jistý kde to je a jestli Ty.

Každopádně myslím si, (je to jen moje úvaha). Použití krému Nivea před holením. To je asi jen špatná interpretace zprávy, kterou někdo dostal. Ale zamysli se. Za komunistů (nepamatuji se, že bych tento výrobek viděl) nebylo něco na po oholení krom vody po oholení s alkoholem. Krom toho Color gelu. Tak si myslím, že chlapy prostě zkusili mix nivea a klasické vody po holení. Udělali prostě takové mléko po holení nebo light emulzi.

Co si vybavuji tak děda ten používal Solunu a zelenou Astru nebo Rotbart Extra Dunn čepelky a měl ten color gel. Ale vím, že si potom občas taky namazal obličej Indulonou (ale ještě v hliníkové tubě). Ala Slovensko Hlohovec (Slovakofarma s.p).
Tenkrát ještě modrá a tuhá. Dnes pořád modrá, ale řídká a nic moc.

Nejsem si jist, ale nepřišla Kozmetika Bratislava n.p potom s mlékem po holení nebo něčím ne tak lihovým?

Bylo by zajímavé sehnat složení staré Nivei a porovnat to s novou. Jestli se to zlepšilo nebo naopak zhoršilo.
Také by mě zajímalo o kolik by se změnila cena, kdyby použili zdravější složky krému.

Já osobně byl překvapený složením té nové řady Nivea Men.

David
David a jeho žiletky
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Nivea Creme

Příspěvek od Radgost »

david_ul píše: 20 čer 2015, 20:09 Dobrý večer Gentlemani,

a já to teď rozseknu. Je to staré téma, ale to nevadí.

Nivea se rozhodla zaměřit na pány. Udělala toto:
Nivea Men Creme (Face, Body, Hands).

Zase jedna reklamština. Udělat něco, kde bude napsáno pro pány. A teď všichni pání se musí zbláznit a jít to koupit.... mají nás asi za .....

No nic složení je stejně hrozné jako bylo. Jen tomu dal někdo nový obal.
Složení:
Aqua,glycerin,paraffinum liquidum,Alcohol Denat,Cetyl Alcohol,glyceryl stearate,hydrogenated Coco-Glycerides,
stearyl Alcohol,cera Microcristallina,palmitic Acid,stearic acid,Tocopheryl Acetate,Sodium Carbomer,myristic Acid,arachidic Acid,Oleic Acid,dimethicone,Phenoxyethanol,Methylparaben,geraniol,parfum.

Odkaz na Codecheck:
http://www.codecheck.info/kosmetik_koer ... _Creme.pro

Nivea vyrábí různé velikosti. Co jsem viděl tak 30 ml (viz moje foto), 150 ml, 75 ml.
Obal je kovový. Klasika modrá. Jen víčko je přírodní hliník. Jako leštěný.

Po tom co napsal Luděk tak se mi nechce ani namazat krémem.
Jak tu někdo psal o tom mazáním před holením Niveou tak já zase slyšel namazat po holení. Což je stejné fuj fuj... jako před holením. Ucpe to póry a hodně podráždí pokožku. Popravdě napadá mě, že ty zvěsti se zakládají na omylu. Starší pamatují modré nebo zelené želé, které se matlalo na obličej po holení místo vody po holení. Dnes je to zase vyrábí. Nějak se to jmenuje, ale nevybavuji se. Vím, že tu tu řešil na fóru někdo.

Ale zpět k Nivee. zde jsou fotky

Přidám i velké odkaz zde:
http://1drv.ms/1GsaUAd


David
Protože klasickou, výše zmíněnou Niveu používám už několik desetiletí a osobně na ruce neznám lepší krém (a že jsem jich vyzkoušel), jsem tuhle novou "pro muže", prostě musel vyzkoušet.

Bohužel mne zklamala již při otevření krabičky.
Už na první pohled na povrch ostře se lesknoucího krému bylo vidět, že je oproti klasickému krému mnohem viskóznější.
Po nanesení na ruce, oproti klasickému krému Nivea, vytvořil velmi kluzký film, který vyžadoval, abych se několik minut ničeho nedotýkal, neboť bych jej mohl z rukou setřít.

Po jeho vstřebání se do kůže jsem měl pocit suché, svírající kůže, takže jsem byl v té chvíli tam kde jsem byl před nanesením krému na pokožku.

Co se vůně týče, přišla mi na můj vkus poněkud řvavá.

Prostě mi tento klon klasického krému vůbec nesedí.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní kosmetika“