Štětka DM balea jezevec

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Uton
Příspěvky: 417
Registrován: 17 pro 2011, 01:50
Bydliště: Přerov

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Uton »

Gratuluji k postupu do vyššího holícího ,,levlu,,. Je zajímavé jak se břitevníci většinou vracejí ke starým osvědčeným přípravkům NA a PO holení. Tato pro nás příjemná nostalgie je většinou nepochopená našimi drahými polovičkami. Tímto jim nejspíše připomínáme jejich otce a dědy před mnoha a mnoha lety. :lol:
Pro nás osvědčené-kvalitní, pro ně staré-nemoderní. No většinou se musíme podřídit přání těch, co nás mají rádi. ;)
Břitvu ber s respektem a čistou hlavou!
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Slovak Boy »

Vcera som kupil v DM jazveca, dnes ráno som sa holil. Veľmi jemný. A vôňa ako v maštali je celkom zaujímavá.
U nás v Humennom stojí 8€
priit
Příspěvky: 7
Registrován: 29 kvě 2012, 17:56

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od priit »

tukan píše:Dnes jsem při nedobrovlném nákupu v drogerii našel poklad- orig. jezevec štětka na holení za pouhých 99 korun v balení i se stojánkem. Vyzkoušeno- doporučuji. Drogerie DM.

Mrkněne na ni
Jo jo máš pravdu taky mě bleskla do očí při návštěvě drogerie DM, cena byla nepatrně rozdílná já jí koupil za 89,50 Kč :P
maculak
Příspěvky: 95
Registrován: 06 kvě 2012, 22:23
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od maculak »

A je to zcela určitě jezevec? Já ji kupoval před 14 dny za cca 190 a za cca 90 tam mají z prasečích chlupů...
priit
Příspěvky: 7
Registrován: 29 kvě 2012, 17:56

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od priit »

maculak píše:A je to zcela určitě jezevec? Já ji kupoval před 14 dny za cca 190 a za cca 90 tam mají z prasečích chlupů...
To že je určitě z jezevce to tvrdit nemůžu, píší to na krabičce do jaké míry je to pravda bůh ví. Ale určitě je příjemnější než ty štětky co připomínají koště.
https://plus.google.com/photos/10505500 ... 2475404177
maculak
Příspěvky: 95
Registrován: 06 kvě 2012, 22:23
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od maculak »

hoď fotku, mohlo by to být ono, tak jsi měl kliku a to je dobře... já objednal ještě štětku Durance a ta se mi zdá ještě jemnější...
vormen
Příspěvky: 30
Registrován: 03 kvě 2012, 08:21

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od vormen »

já jsem si koupil v DM tu nejezevčí, protože jinou neměli. za týden tam jdu pro žiletky a měli i toho jezevca za stejnou cenu jak tu mojí obyčejnou :-( no co už
priit
Příspěvky: 7
Registrován: 29 kvě 2012, 17:56

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od priit »

maculak píše:hoď fotku, mohlo by to být ono, tak jsi měl kliku a to je dobře... já objednal ještě štětku Durance a ta se mi zdá ještě jemnější...
Tak jsem přidal tu fotku štětky 8-)
https://plus.google.com/photos/10505500 ... 2475404177
maculak
Příspěvky: 95
Registrován: 06 kvě 2012, 22:23
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Štětka DM balea jezevecbu

Příspěvek od maculak »

Jj tak to je jezevec asi jsi chytil nejakou akci. V kazdem pripade na zacatek velmi dobra jezevcice.
pipe
Příspěvky: 101
Registrován: 28 dub 2012, 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od pipe »

Jo na začátek za ty peníze luxus, jen už uvažuju, že ji "přeručkuju".
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“