Kamenec

O veškeré další pánské kosmetice
Odpovědět
Einherjer
Příspěvky: 89
Registrován: 25 lis 2016, 20:02

Re: Kamenec

Příspěvek od Einherjer »

Môj názor je ten, že nemá zmysel kupovať drahý kamenec. Podľa mňa aj ten lacný plní svoju funkciu. Ja používam Důbrava kamenec.
Ale ak raz drahý drahý, tak možno zmením názor...
Uživatelský avatar
Zagarne
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2014, 06:46
Bydliště: Brno

Re: Kamenec

Příspěvek od Zagarne »

Drvoštěp píše: můj má několik prosvítajících čárek přes celou plochu a skrznaskrz.
to maj skoro vsechny co jsem videl - tim spise ty prirodni z jednoho kusu (nelisovane) pokud se to kolem te pukliny nezacne drolit a delat to ostre hranky, kteryma by se clovek poskrabal, tak je to v pohode. sam od sebe se nerozpadne, ale pokud spadne a rozbije se, tak vetsinou prave v tech prasklinkach.
potiram kamencem po holeni celou tvar, takze uz jsem jich par zkusil a kamence z Dubravy jsem mel v poslednich letech 2 a oba staly za prd - v jednom byla kaverna jak hovado a rozsypal se mi po par tydnech a druhej byl plnej bublinek, ktery jak se postupne dostavaly na povrch a odbrusovaly se tvorily spoustu ostrych hranek, kteryma by se clovek dorezal (ale treba budete mit stesti na lepsi kus). nebudu si hrat na patriota a pouzivat horsi vyrobek jenom proto, ze je "Made in Czechoslovakia" a ze ho pouzival muj otec i dedecek - ja totiz na rozdil od nich mam na vyber (OT - to stejny plati u me i pro Barbus)

david
Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 618
Registrován: 27 říj 2013, 18:57
Bydliště: Valašsko

Re: Kamenec

Příspěvek od Drvoštěp »

Rozdíl mezi Dúbravou a ostatními kamenci je podobný jako mezi lisovanými, dřevěnými pelety a kusovým dřevem na topení.
Dúbravu spolu s Barbusem do šuplíku.
Po letech naši vnuci se budou ještě divit, s čím jsme to vůbec holili. :mrgreen:

P.S. Mrzne to tu. Ráno -21 st.
Konečně ta pravá ruská zima. Klíšťata, hlodavci a podobná verbež už jsou nožičkama vzhůru. :D
Lepší dobře nabroušená břitva než zle nabroušená žena.
Komar1981
Příspěvky: 8
Registrován: 07 zář 2017, 09:53

Re: Kamenec

Příspěvek od Komar1981 »

Souhlas se Zagarne/Davidem.
Zacal jsem s dubravskym kamencem, na zacatku jsem si ho musel dost obrousit a ohladit, ale pote, co jsem ted zkusil kamenec Muhle, co neni lisovany, tak je to jako nebe a dudy. Ten z jednoho kusu krasne klouze bez jakychkoli starosti. ;)
A to jsem ten kamenec Muhle koupil jako vadny, ze je prasknuty s velmi vyraznou slevou a i presto v miste te praskliny neni tak ostry, jako byl ten novy dubravsky....
Yetti
Příspěvky: 56
Registrován: 03 úno 2015, 20:23
Bydliště: Jílové okres Děčín

Re: Kamenec

Příspěvek od Yetti »

jdu se mrknoout, kde mám odkaz na AliExpres. Tam jsem koupil za 2,5 Doláčů kamenec ve velikosti klasického mýdla. Pokud mě neupadne dají mě ho děti i do penálu....

Free shipping for 155gr soap shape alum deodorant block,crystal block,alum block,crystal deodorant block

zadejte na Ali a je to. Jen to zdražili na necelých 6 doláčů. Ale doprava zadara a TO SE VYPLATÍ.......
optimista čte knihy, pesimista Korán a realista studuje základy střelby na pohyblivý cíl.
vsezved
Příspěvky: 612
Registrován: 12 kvě 2014, 09:35
Bydliště: Plzeň jih

Re: Kamenec

Příspěvek od vsezved »

@Yeti
A je to slepenec, nebo celý krystal? Nějak mne ty lepené už nebaví.
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Kamenec

Příspěvek od Vousáč »

Našel jsem onen kamenec a přečetl si názory kupujících.
Podrobněji to shrnul jeden z kupujících :

Posting was very fast (in comparison with other) 15 days. the parcel weight 200g. I ordered two pieces-143g and 189g. please choose a more accurate copies. the texture of porous. you can see, that the pressing of scrap waste (because the price is cheaper than the one-piece crystal). from the end of each piece has a defect (not critical). apparently all wrong. pieces of different sizes. one has a yellow patches (tolerant does not interfere). be careful, the thing is fragile.

Volně přeloženo, pošta ok - jinak výrobek porézní, jde vidět že je lisovaný z odpadu.
Kostka je křehká !!!
V noci slyším i vousy růst
Bob76
Příspěvky: 477
Registrován: 15 dub 2016, 09:38
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Kamenec

Příspěvek od Bob76 »

A jaké jsou možnosti koupit opravdu jednolitý (nelisovaný) kousek ?
Trpělivost a čas udělají více než hněv a síla. Jean De La Fontaine
Všichni musíme čelit rozhodnutí mezi tím, co je správné a co je snadné . J.R.
vsezved
Příspěvky: 612
Registrován: 12 kvě 2014, 09:35
Bydliště: Plzeň jih

Re: Kamenec

Příspěvek od vsezved »

Při koupi posledního kamence jsem si nechal doporučit od prodejce kamenec a mnou osvědčený internetový prodejce doporučil kamenec Durance L´ome. Kvalita je stejná jako u Osma Block, možná je i od stejného výrobce a hlavně je z jednoho kusu krystalu.
Yetti
Příspěvky: 56
Registrován: 03 úno 2015, 20:23
Bydliště: Jílové okres Děčín

Re: Kamenec

Příspěvek od Yetti »

nevím asi máte pravdu, že je to lis. Na druhou stranu jej mám 3/4 roku a nic neodpadlo ani jsem jej nemusel vyhlazovat
Jinak jsem testoval i onen Deo krystal a když jsem byl na půlce tak se začal drobit. Asi je to o klice nebo smůle.....
Naposledy upravil(a) Yetti dne 30 pro 2017, 10:17, celkem upraveno 1 x.
optimista čte knihy, pesimista Korán a realista studuje základy střelby na pohyblivý cíl.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní kosmetika“