Mýdlo na holení a jeho konzistence

... po srsti či proti...
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Mýdlo na holení a jeho konzistence

Příspěvek od Pedrosjan »

PetrS píše:Tady je kousek povídání i s obrázky.

viewtopic.php?f=26&t=44

8-)
no do p...e,tedy samozřejmě-sakra to je věc! :o :D Díky moc a moc za odkaz!Jejda takový uchák tam je,já myslel že je to hrnec na sádlo... :lol: ,ale je to bomba,takové kalíšky.. :shock: ,to už je fajnšmekr kdo toto používá..
MERKUR Solingen - 37 001
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Mýdlo na holení a jeho konzistence

Příspěvek od marure1 »

Zdravím vás všetkých vela sposobou vela technik a každý si najde tu svoju hlavne bohatu penu a jemne oholenie :D
Zatial mám vyskušaný Barbus modrá krabička a som zatial spokojný ,ale chcem poskušat aj ostatné :lol: otvorím ho
zoberem štetku pustím teplu vodu nalejem trochu do mydla zo štetku naberem šupnem na tvár a štetka mláti ksicht :D
kým nemám velku bielu bradu pena je krásna bohatá a hustá zoberem bager a šup to dole :roll:
Britva je nástroj Gentlemana
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: Mýdlo na holení a jeho konzistence

Příspěvek od sparq »

Nejsi sam marure, kdo vyrabi penu na papuli. Je to nejrychlejsi (a bezeztratova) cesta. Ja se holim britvou a od vytazeni britvy ze stojanku po jeji opetovne ulozeni mi to zabere pod deset minut.
ArschAngel
Příspěvky: 44
Registrován: 31 říj 2010, 23:58

Re: Mýdlo na holení a jeho konzistence

Příspěvek od ArschAngel »

ja presne to isté. podarilo sa mi jednu misku rozbiť a skaredo sa porezat, odvtedy rozrábam na ksichte, ked sa barbusu nechce penit, tak stetku našlaham v mokrej dlani, potom to ide jedna radost. 8-)
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Mýdlo na holení a jeho konzistence

Příspěvek od marure1 »

Narozdiel od holiacej peny Gilete ,alebo jak sa to píše som rád ,že som objavil toto forum a
Barbus a ešte mnoho viacej samozrejme super ludí ,ktorý si dokážu užit a vychutnat holenie
ktoré sa stáva pre mna velmi príjemným zážitkom hustá pena jazvec zatial báger kamenec a
nová kolínska voda 4711 idem na to príjemný den prajem
Britva je nástroj Gentlemana
Odpovědět

Zpět na „Techniky holení“