Arko - mydlo na holeni

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
graf von M
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2013, 18:58

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od graf von M »

Myslím, že dokonalost tohoto tureckého mydlifousu je nadslunce jasná, leč kde a za kolik? Vím jen o tomto a to se mi finančně nelíbí, http://www.upravse.cz/vyrobek/arko-mydlo-na-holeni neb na velectěném Arku je lákavá především kombinace kvality a ceny, o níž jsme zde, lehce ochuzeni. (připočteme-li i poštovné... :| ) Tedy táži se vás zasvěcených: Kde? Víte-li neváhejte prosím a upokojte, nejen mou, duši po vůních orientu lačnící.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od Wiking »

Zde je jen jedna rada dobra, Bratre..
Pokud Ti 65,-korun ceskych snad drahotu ci nekrestansky peniz pripomina, nehaz tento peniz vydriduchum do chrtanu hanebneho kteri s usklebkem lichvarskym po Tvem mesci s dukaty hledi a vydej se pesmo do srdce rise byzantske do mesta Konstantinopol kde vyrobce tohoto mydlifousu k nalezeni jest.

Tam zaplatis pouze 2 liry a 50 kurusu.

3200 km dlouha prochazka neuskodi a navic zoceli telo i ducha Tveho a po ceste muzes premyslet o smyslu zivota a setrnosti.
Ujdes-li 60 km denne, smekam ponizene kloubouk muj pred odhodlanosti Tvoji!

Navic budes mit temer 2 mesice casu na rozjimani a nalezeni vnitrniho pokoje v dusi.

Preji klidny a harmonicky vecer.

"Faber est suae quisque fortunae."

S pozdravem Namaste!
( http://www.gajatri.net/cojeco/namaste.html )
L.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
ater
mistr brusič
Příspěvky: 832
Registrován: 10 lis 2011, 22:39

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od ater »

No na eBay je nejnižší cena co jsem našel za 41 Kč / kus s poštou pokud si koupíš balení, kde jich je 12. Ale pozor na možné clo + DPH + poplatek za proclení, je to z Turecka. Možná je 65 super cena. :-)
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od mons »

:lol: :lol: :lol:
Havran
Donátor
Příspěvky: 76
Registrován: 24 lis 2012, 19:44
Bydliště: Zásmuky

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od Havran »

:D Wiking - dobře Ty!!!!!! ;)
graf von M
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2013, 18:58

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od graf von M »

Milený soubřitevníče z kmene norvédského Wikingu. Potěšils mou seschlou bránici a škudlivost mou vrhl mi do tváře. Však vez, že né hamižnost, lakota, skrblictí, či hamounství ženou mne v tázání se. Sám jistě jsi seznal již, coť jiného a příjemnějšího, octne-li se kupec před obchodníkem pod střechou jednou, mezi stěnami kamennými. Tedy možno-li v obchod vším zbožím, neboli coloniál, či velkoobchod drogistikou vejíti a sobě do ruky a hned mydlidlo zakoupiti. Kdybych krém výše jmenovaný, za tuto cenu šedesáti pěti korun, takto mohl míti, nic bych si nenaříkal. Anóbrž však v onoum upraveném obchodě, je mi nutno dokoupiti ještě do stakoruny a poštovného počítati, takto pak na celou věc čekati - nu uznej sám, kdyby někdo o lepším věděl proč nedát na jeho radu. Proto byl jsem se tázal a proto táži se jetště. S úctou a díky Graf von M.
Uživatelský avatar
valentin75
Donátor
Příspěvky: 437
Registrován: 04 dub 2011, 13:09

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od valentin75 »

http://webshop.total-shave.nl/epages/08 ... 02.1.01.11

Cena 1,2€ ale treba pripočítať poštovné.Raz som z toho obchodu objednával a bolo tuším 10-11 €.Pri veľkej objednávke
by sa to možno aj vyplatilo.
Palo
graf von M
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2013, 18:58

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od graf von M »

Děkuji vám soubřitevníci drazí za rady všeliké, však již má pokoj duše má. Již jsem přivoněl a potvrzuji: ,, Jako turecký bordel." Tohoto zážitku jsem dosáhl za pouhých 79 centů rakouské měny a to v zasvěceném místě -tureckém obchodním řetězci ETSAN ve Vídni. Nezašel jsem tam pěšky, jak mi radil koleka Wiking, leč dojel na kole. Celé toto na jeho radu. Tedy ještě jednou a veřejně děkuji a vřele doporučuji. (Na tom kole jsem nejel z Prahy, leč z Neulinggasse ve Vídni :) )
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od Vousáč »

Zdravím všechny.

Nevím jestli jste zaznamenali na stránkách UpravSe.cz nové balení mýdla na holení Arko ?
Je v červené umělohmotné krabičce ( né nepodobné té od Barbusu ), balení 90g za 149 Kč.
Vypadá zajímavě ...

http://www.upravse.cz/vyrobek/arko-mydl ... v-krabicce
V noci slyším i vousy růst
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od Pedrosjan »

A no jo... 8-) ,panečku Arko se holt vzmáhá... :)
MERKUR Solingen - 37 001
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“