Štětka DM balea jezevec

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
Vaňous
Příspěvky: 17
Registrován: 12 pro 2013, 10:30
Bydliště: Srbsko (na Berounce)

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Vaňous »

Zdravím,
tak jsem taky šel do jezevčice Balea. Trochu podražila - 192,-Kč. Dneska jsem ji vyzkoušel a naprosté nadšení. Proti štětce od Rossmanna absolutní luxus. Vždy, když jsem četl o šlehačkové pěně, přemýšlel jsem, co dělám špatně. Po dnešku už nic neřeším. Pěna krásná a podle toho taky vypadalo holení. Paráda. A to jsem se holil žiletkou Wilkinson po 12. Co mě trochu zarazilo, že po oholení a vypláchnutí mi štětka nesmrdí, ale má lehounký odér Barbuchy, je tam cítit ještě něco ale sotva znatelně. Uvidím, až uschne a znovu ji namočím. Ručka se mi docela dobře drží, takže ji možná časem vyměním, ale spěchat na to nebudu.
Není dobr ani zel bůh kanálů Lomikel.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Wiking »

A to bylo prvni oholeni s touhle stetkou?
Ja si tedy pamatuji, ze moje Balea byla citit alespon 10 oholeni, kdyz ne vic.. a to jsem ji mezitim vypral dokonce nekolikrat v mydle s jelenem atd..
Nic nepomohlo, jen cas dokazal ten "oder" odstranit :lol:
PS: Jen takova malickost na okraj: Aby Te nahodou nenapadlo ji vyprat v samponu, to by nebylo dobre, nektere sampony obsahuji silikony a ona by pak zle penila!!!
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Vaňous
Příspěvky: 17
Registrován: 12 pro 2013, 10:30
Bydliště: Srbsko (na Berounce)

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Vaňous »

Jo, to bylo první oholení. Před tím jsem ji napěnil synkovým pubescentním mýdlem proti beďarům. Ale to by mělo být přírodní (je od nějakých "domácích mýdelnic"). Ta štětka smrděla i po tomto namydlení a byl to puch. Po oholení už je lehká příjemná vůně Barbuchy a proplachoval jsem ji fakt poctivě. Tak nevím. Jedině snad že díky tvrdé vodě nebylo propláchnutí úplně dokonalé, ale s tím nic nenadělám. Uvidíme, jak pěna bude příště.
Není dobr ani zel bůh kanálů Lomikel.
Uživatelský avatar
formule99
Příspěvky: 33
Registrován: 01 úno 2014, 18:31
Bydliště: Hradec Králové

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od formule99 »

Zdravím pánové, už delší dobu pokukuji po holení bagrem a dnes jsem s konečně rozhodl. A jelikož moje drahá drahá polovička potřebovala něco v DM, tak jsem se tam mrknul na věci na holení. A mám tuto štětku. Měli tam za 99,- světlou, co vypadala jako jezevec, ale není a za 199,- jezevce. Je tmavší, takže méně kvalitní, ale i tak myslím lepší než umělá vlákna. Jelikož se dnes bagrem budu holit poprvé ( je mi 40 let ) doufám, že nebudu samá jizva :lol: :lol: :lol: . Jinak se mi štětka líbí a už se nemůžu dočkat.
Holení bagrem je pro mne novou vášní.
keyboo
Příspěvky: 75
Registrován: 27 zář 2012, 17:57
Bydliště: Tábor a okolí

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od keyboo »

Tak Tě tu vítáme a doufám, že holení proběhlo v pořádku a spokojeně. Je vidět inflace, já jí před necelými 4 roky kupoval za 179Kč. :)
Uživatelský avatar
formule99
Příspěvky: 33
Registrován: 01 úno 2014, 18:31
Bydliště: Hradec Králové

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od formule99 »

Díky za přivítání. Dopadlo to ... super. Jen jedno malé říznutí, ale oholení je mnohem hladší než s machem3. Štětka je jemná, až jsem byl překvapen. Ještě koupit kvalitnější mýdlo nebo krém na holení a není co řešit. Myslím, že jsem se stal obětí nové vášně. :lol: :lol: :lol:
Holení bagrem je pro mne novou vášní.
Uživatelský avatar
Thadeas
Příspěvky: 33
Registrován: 03 úno 2014, 13:15

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Thadeas »

Lidi když jsem se před měsícem začal zoušet holit bagrem, zakoupil jsem štětku od SPOKARU za 199,- Kč a nemohu si stěžovat! Už jste o ní slyšeli ? Mě překvapilo že spokar něco takového dělá :-D
novacik
Příspěvky: 15
Registrován: 25 úno 2014, 17:18

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od novacik »

prikladam obrazek toho jezevce o kterem je rec
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Protože tehdy bylo důležité vonět tak na cca 4 - 6 metrů. Při vstupu do autobusu, dámy na zadních sedadlech musely hned zaregistrovat, že elegán je oholen.
valihrach
Příspěvky: 37
Registrován: 04 úno 2012, 18:32

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od valihrach »

A aby veci nebyly tak jednoduche, dnes jsem videl v DM v Praze na Tylaku jinou variantu: graficky lehce odlisne baleni, napisy krom jednoho stejne - misto Extra Soft Effect oznacena jen Soft. Ve stejnem fochu, asi za stejnou cenu; treba nekdo casem vyzkousi. Bud uplne nove nebo naopak starsi provedeni. Fotka je z Amazonu.

(Pokud uz to tady bylo omlouvam se, necetl jsem cele vlakno.)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
inkognito
Příspěvky: 7
Registrován: 25 úno 2014, 20:37

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od inkognito »

Musím říci, že DM v tom má stále poněkud nepořádek a rozhodně nedoporučuji řídit se jejich radami a cedulkami s cenovkou... Důslední čtenáři fóra už vědí, jak má jezevec z DM vypadat, ale neznalý člověk lehce zpláče nad výdělkem.
Ještě než jsem začal do hloubky studovat zdejší fórum a šel tam pro novou štětku, uzřel jsem ony dvě štětky ve dvou přihrádkách označené úplně obráceně. Dokonce i na svých stránkách mají popisy špatně:

http://tinyurl.com/kj5hyjh
http://tinyurl.com/m5kouys

Aby toho nebylo málo, uviděl jsem tam dokonce i pootevřenou krabičku od jezevčice, ve které byla ta umělá :x Ani prodavačka mi moc nepomohla - nevěděla vůbec nic :D

Nakonec, jelikož jsem v Baleu neměl moc velkou důvěru, jsem usoudil, že raději za něco, co mi možná nebude vyhovovat, vyhodím 99 Kč než 189. Vzal jsem tedy štětku z přihrádky 99, na pokladně mi naúčtovali 189 a já odešel domů s pocitem ublíženosti :D
Teprve po hledání dalších informací jsem zde na fóru zjistil, že jsem udělal jednu z nejužitečnějších "chyb" svého života :) S tou bídou, jakou jsem používal do té doby, se to nedá srovnat, a i já mohu potvrdit, že po několika málo oholeních přestala moje jezevčice naprosto pouštět chlupy a já jsem s ní velmi spokojen.
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“