Štětka DM balea jezevec

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
obdivovatel
Příspěvky: 46
Registrován: 03 říj 2013, 20:34

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od obdivovatel »

Ahoj!
Vzkaz pro návštěvníka těchto velice kvalitních stránek-Thadease!
O vcelku kvalitní štětce od firmy SPOKAR, kterou jsi si zakoupil, je již docela mnoho napsáno i na těchto stránkách.
A to přímo zde - Pomůcky na holení na vláknu SPOKAR REINE BORSTE.
I já jsem si tuto štětku na holení od této firmy zakoupil a jsem s tímto výrobkem docela spokojený.Také jsem z důvodu své spokojenosti napsal do tohoto vlákna několik kladných recenzí.
Děkuji za Vaší pozornost.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Radgost »

off topic :evil:
inkognito
Příspěvky: 7
Registrován: 25 úno 2014, 20:37

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od inkognito »

Musím říci, že ani já jsem to už nevydržel a mohu se vám tak pochlubit se svojí jezevčicí z DM v upravené podobě :) Přiznávám se bez mučení, že to dřevo není moje práce - soustružení patří mezi tátovy koníčky. Obávám se, že tak dobře, jako on, bych to dokázal jen stěží :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
vlkec
Příspěvky: 107
Registrován: 15 dub 2014, 16:18
Bydliště: Rosice u Brna

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od vlkec »

Dnes jsem se stal majitelem jezevčice z DM stála mě 192 kč. Myslím že za ty peníze je to super. A rozdíl od dosavadní silonové je obrovský. Jen bych potřeboval dřevěné držátko to plastové je sice praktické ale není pěkné.
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Vousáč »

Nedalo mi to, že všichni kolem si nosí domů jezevčice z DM a tak jsem tam dneska také
zavítal.
Cena 192 Kč. jak tady nedávno zmiňoval vlkec, je celkem přijatelná.
Vůně jezevce je přijatelná už trochu méně :mrgreen: no čeká jí pár pracích cyklů a snad se to podá.

Tady je foto čerstvě po vybalení a zaparkování do přiloženého stojánku, který má zezadu samolepicí pásku,
takže se dá přilepit pohodlně na kachličku v koupelně :P
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V noci slyším i vousy růst
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Vousáč »

Ono se řekne jezevec.
4x jsem tu jezevčici vypral, dobře vysušil a dneska ráno, protože jsem to už nemohl vydržet, jsem se s ní
namydlil.
Co se týče funkčnosti, jsem nadmíru spokojený, tam kde chlupy z vepříka jsou na hranici svých možností,
tam je jezevčice teprve v půli svého výkonu.
Suprovně našlehané Arko, chlupy se musí trochu ojed, protože konečky píchají,

ale ten smrad, připadá mi to jako bych měl holící štětku z tchoře a ne z jezevce :mrgreen: :mrgreen:

Jak a čím novou jezevčici propíráte před prvním provozem ?
V noci slyším i vousy růst
Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 618
Registrován: 27 říj 2013, 18:57
Bydliště: Valašsko

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Drvoštěp »

Já nijak. Jen párkrát vypral v horké vodě. Po několika oholení se štětka natáhla vůní holicího mýdla a už nesmrdí.
Taky přestala pouštět chlupy. Jsem s ní spokojen.
To chce čas.
8-)
Lepší dobře nabroušená břitva než zle nabroušená žena.
Hardy
Příspěvky: 36
Registrován: 30 črc 2013, 09:16

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Hardy »

Mně přestala zapáchat asi tak po 10 oholeních a za 3/4 roku co jí mám jsem si všiml pouze 3 vypadnutých chlupů, což je celkem slušné :)
PetrJ
Příspěvky: 91
Registrován: 26 črc 2014, 07:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od PetrJ »

Štětka Balea MEN z jezevce byla, spolu s mýdlem Barbus, strojkem Wilkinson Sword Classic a zelenými Astrami, součástí mojí první výbavy pro "wet shaving". Šlehání v misce s ní šlo na jedničku, výsledná pěna byla výborná a vzhledem k nižší ceně jsem mohl v klidu experimentovat. A díky ní jsem se také dozvěděl, že dám přednost tvoření pěny na tváři a že štětka mi vyhovuje spíš menších rozměrů.

Obrázek

A v tom byl právě kámen úrazu. Štětiny jsem totiž při šlehání na tváři vnímal jako nepříliš příjemné a jejich konce jako "bodavé": výsledkem byla po holení napuchlá a silně zarudlá tvář i krk (po šlehání v misce a nanášení pěny na tvář rukou bylo vše OK). Proto jsem se začal dívat po syntetických štětkách, které si chválili lidé se stejnou reakcí na "jezevce" jako já.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Wiking »

Ahoj Petre.
Na tom zarudnuti krku se mi neco nezda. :oops:
Samozrejme ze je to vec, ktera se nekdy stava.
Duvodu muze byt hned nekolik.
Ziletka, popr kombinace ziletka/strojek, nebo klidne i mydlo (chemicke slozeni, nesnasenlivost), to jsou nejcastejsi kameny urazu..
Ale stetka?? To se mi nejak nezda, prijde mi to velice nepravdepodobne...... :shock: Proste si to neumim predstavit!
Mas moznost vyzkouset tuhle stetku s jinou kombinaci ziletky/strojku/mydla?

I kdyz zelena Astra je velmi kvalitni ziletka, tam bych taky asi problem nevidel. Chtelo by to trosku zaexperimentovat..
Vim, ze Balea Jezevec neni zadny drahy produkt, ale vylozene mizerna kvalita to rozhodne neni, myslim si..
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“