Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.

Vše o čepelkách
Odpovědět
dedek
Příspěvky: 151
Registrován: 04 pro 2011, 16:36

Re: Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.

Příspěvek od dedek »

podívej se například na upravse. Tam jsem je viděl.
břítva, dýmka a žena se nepůjčují
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.

Příspěvek od Wiking »

No zrovna u teto firmy bych byl s nakupem ziletek velmi, velmi opatrny.. hodne z nas se s nakupem ziletek u nich seredne spalilo... :x

Uz jsi ty Derby Premium od nich mel a vyzkousel a muzes potvrdit ze se nejedna o padelky?

Kdyz verejne doporucim ziletky, tak za to musim prakticky rucit svym jmenem ze se jedna o originaly.
Ja muzu (po velmi dobrych zkusenostech :!: ) doporucit tento zdroj: :arrow: :arrow: :arrow: viewtopic.php?f=67&t=2815#p37405
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Gillette Goal Super Platinum

Příspěvek od Wiking »

Gillette Goal Super Platinum

Obrázek

Ziletka vyrobena v ?

Ja jsem dostal 3 ks na vyzkouseni, jinak je ale balena standartne po 5 ks.

Testovano v : Mühle R89.

Cena: ?
Ziletky jsou baleny po 5 ks v potistenem papirovem obalu (viz foto)

S touhle ziletkou jsem zvladnul 5 oholeni.
4 byly naprosto perfektni, to pate uz trosku drhlo. Musim ale rici, ze ten tyden jsem hodne cestoval a kazdy den jsem ziletku vydelaval z bagru a prenasel ji na nove misto.
Dalsi test planuji jeste az budu celou dobu doma na jednom miste, bez prenaseni a vydelavani ziletky.


Muj nazor: Ziletka dobre kvality, i kdyz znam ziletky s vetsi trvanlivosti, oholeni s ni jsou dobre. Muzu doporucit.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Rapira Swedish Supersteel

Příspěvek od david_ul »

Zdravím Vás kolegové,

Kolega Wiking tu hodnotil čepelku Rapira Swedish Supersteel. Dovolím si mu do vlákna přidat svoje písmenka :)

viewtopic.php?f=67&t=810&start=140#p26562

Bohužel narazil zrovna na špatný kus.

Hned píši (říkám) že každý je jiný. Já jsem dnes 28.7 2017 dotestoval tuto čepelku a můžu za sebe napsat, že mi vydržela 12 oholení a šla by dál.
Asi by se slušelo napsat, že 10 oholení bez problémů a další dvě holení jsem cítil, že to není úplně ono. Ale šlo by to ještě dál. Abych bych k Vám úplně poctivý tak jsem čepelku v průběhu holícího života otáčel. testoval jsem ji asi v šesti strojcích průběžně. Od hodně agresivních po méně agresivní. Takže můj verdikt je 10+2. Což si myslím, že u krabičky co stojí v CZ 20 Kč je dobrý výkon.
Jedna čepelka tedy vyjde na 4 Kč a jedno oholení vyjde 4/12 na 0,333 za jedno oholení. Je mi jasné, že někdo jede na kvalitu a mění čepelku po oholení. Někdo zase jede na výdrž. Tak oba tábory uživatelů si zde najdou informace.
Samotnou krabičku čepelek jsem kupoval na webu www.upravse.cz (není to reklama jen údaj kde jsem nakupoval).
Foto přidávat nebudu. Foto již pořídil Wiking.

David
David a jeho žiletky
fil
Příspěvky: 50
Registrován: 29 led 2010, 12:53
Bydliště: jižní Čechy

Re: Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.

Příspěvek od fil »

Wiking píše: 21 dub 2017, 07:09 No zrovna u teto firmy bych byl s nakupem ziletek velmi, velmi opatrny.. hodne z nas se s nakupem ziletek u nich seredne spalilo... :x

Uz jsi ty Derby Premium od nich mel a vyzkousel a muzes potvrdit ze se nejedna o padelky?

Kdyz verejne doporucim ziletky, tak za to musim prakticky rucit svym jmenem ze se jedna o originaly.
Ja muzu (po velmi dobrych zkusenostech :!: ) doporucit tento zdroj: :arrow: :arrow: :arrow: http://forum.britva.cz/viewtopic.php?f=67&t=2815#p37405
Nemaji oba zminovane e-shopy stejneho majitele?
Odpovědět

Zpět na „Čepelky (žiletky)“