Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj mycroft,
protože toto je Tvůj první příspěvek na tomto foru, tak Tě zde vítám a jsem rád, že se holení Břitvou stalo Tvým zájmem.
Díky prvnímu oholení Břitvou, jsi se stal Břitevníkem. Jsem moc spokojený, že Tvoje první holení proběhlo bez "odřezků" a jiných následků ale naopak s výborným výsledkem. Veškeré peripetie spojené se začátky holení, postupně zmizí a
zůstane Ti jenom spokojenost s výsledkem. (A též závislost na holení :D )
Tvoje Kráska si zasloužila vrátit zpět do Břitevnického života a oba jste spokojení, že jste spolu.
Na Tvoje otázky Ti odpovím ve vláknu - Všeobecně o břitvách - Poradna

viewtopic.php?f=25&t=94&start=130

Přeji Ti spokojené obtahování, stále dobré ostří a pevnou ruku.
Zdravím, Petr. 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Reny
Příspěvky: 1
Registrován: 13 zář 2010, 00:57

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od Reny »

Ahoj,
velice dekuji Petrovi za renovaci mych starych Solingenek. Je to precizni prace hodna mistra. Taky remen a stojanek na stetku jsou velmi pekne a jiste take dobre poslouzi. Poprve jsem se oholil britvou a je to tedy uplne neco jineho nez ziletka. Zatim jsem nedosahnul stejne hladkosti, protoze technika holeni britvou bude chtit trpelivost a uceni, ale tesim se az se do toho dostanu a budu si uzivat kazdy tah britvou. :-) Reny
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Reny,
vítám Tě mezi Břitevníky. Jsem moc rád, že se Ti první holení povedlo a jsi spokojený s ostrostí nabroušených Břitev, se stojánkem a řemenem.
Stojánek a řemen jsou takoví skromní pomocníci, kteří trpělivě čekají až na ně přijde řada, ale bez nich by to nešlo. Tedy bez řemene rozhodně ne. Tím, že jsi začal obtahovat rovnou na velikém řemenu, tak jsi ušetřen obtahování na malinkém obtahováčku. Jaký je to rozdíl, poznáš až si jednou vyzkoušíš jak se na takovém malinkém obtahuje. Protože už jsi získal důvěru k Břtivám, tak teď už se budeš každým holením zdokonalovat.
Přeji Ti stále dobré ostří, pevnou ruku a pohodové holení.
Zdravím, Petr. 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
misiak
Donátor
Příspěvky: 297
Registrován: 09 úno 2010, 09:17

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od misiak »

Pred chvíľou som z pošty doniesol balíček od Petra s britvou, na ktorú sme na stretnutí s Menym páchali strienky a Petr ju zanitoval.

Maximálna spokojnosť!!!
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Misiak,
jsem moc rád, že se Ti zanýtování líbí. Krásné přírodní střenky, cínový klínek k tomu nabroušená Břitva a spokojenost při holení je zajištěná.
Přeji stále dobré ostří a pevnou ruku.
Zdravím, Petr. 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Baron
Příspěvky: 4
Registrován: 27 pro 2009, 21:28

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od Baron »

Vašnosti,
dnes jsem si vyzvedl balíček se dvěma břitvami, které jsi mistrně dotáhl k dokonalosti.
Jsem nadmíru spokojen a proto po vzoru ostatních Ti touto cestou děkuji za čas, úsilí a um, který jsi do nich vložil.
Když pročítám toto vlákno, tak je to samá chvála a samý superlativ, až je to trochu jednotvárné.
Skutečně ale není co vytknout, lze jen chválit a děkovat.

Pro mne jedna z nejvzácnějších břitev ze sbírky má původní poškozenou střenkou nahrazenu novou ze dřeva pravé Svítenie Mahagonové.
Pokud neodmítneš, tak s nadšením opět využiji Tvých dovedností.

S úctou Baron.
Břitva - to je životní postoj.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Barone,
jsem moc rád, že jsi s mou prací spokojený. Pochvala vždy potěší a od zkušeného znalce Břitev, to platí dvojnásob.
Bude mi potěšením Ti zrenovovat a nabrousit další Tvoje Krásky.
Srdečně zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
pop101
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2009, 12:52
Bydliště: prostějov

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od pop101 »

Petře díky.
Pošta mi právě doručila Břitvu,no tož jsem nelenil a začerstva ji vyzkoušel. Pánové zážitek. :lol: Fortelná, jedinečná práce.Klobouk dolů, ne nadarmo jsi zván Mistrem Břitvy.V této uspěchané době vystresovaných lidí je oholení tímto zázrakem pro mne vítanou oázou klidu. Připojuji se tímto k spokojeným zákazníkům,Tvé restaurátorské dílny.Mít možnost podal bych návrh na ocenění Firma roku. Ještě jednou Děkuji.pop101.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Pop101,
moc děkuji za krásnou pochvalu :oops:
Je mi poctou být pochválen zkušeným znalcem který si umí vychutnat holení Břitvou.
Přeji Ti stále dobré ostří a pevnou ruku.
Zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
mathas
Příspěvky: 51
Registrován: 27 led 2010, 23:18

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od mathas »

Vše již bylo řečeno desítkami spokojených břitevníků předemnou. Tak mi jen zbývá ti poděkovat a smeknout před tebou pomyslný klobouk. Doufám, že budu mít někdy tu čest tě podkat a něčemu se přiučit
Odpovědět

Zpět na „Služby PetraS“