Kosmetika PRORASO

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
ggrand
Příspěvky: 125
Registrován: 05 úno 2013, 01:17

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od ggrand »

bagr : Tak pak nezapomeň dělat překvapeného při rozbalování :lol: Jakou barvu jsi zvolil?
Moje oblíbená je bílá. Červenou ani modrou ale neznám.
bagr
Příspěvky: 17
Registrován: 31 srp 2013, 22:01

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od bagr »

tak to sa nebude dat :D ale tesim sa na holenie :D no krem je biely a voda zelena skida ze su rozdielne ale vobec minto nevadi pretoze k sebe sedia :D bacil britvomil uz ucinkuje :)
Hardy
Příspěvky: 36
Registrován: 30 črc 2013, 09:16

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od Hardy »

Zítra by mi mělo přijít červené prosaso, těším se mega moc.
Hardy
Příspěvky: 36
Registrován: 30 črc 2013, 09:16

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od Hardy »

Tak červené proraso zkušenosti:
pěkně změkčuje vousy - mám je dost tvrdé
příjemná vůně
lehce se vytvoří bohatá pěna

akorát mě teda docela páli na pokožce, tak divně mi stahuje kůži a když si dám pěnu po prvním oholení po směru tak to celkem pálí, nevím čím to může být
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od Radgost »

Zřejmě jsi alergický na některou ze složek tohoto mýdla.
Pokud ti dělá problémy, raději jej nepoužívej.
Při delší expozici této dráždivé látky na tvoji pokožku by se mohly projevit závažnější potíže.
Hardy
Příspěvky: 36
Registrován: 30 črc 2013, 09:16

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od Hardy »

Asi bohužel jo, což mě mrzí protože mi opravdu voní hezky přírodne po santalovém dřevě, které mám rád. Daroval jsem ho otci a ten je spokojený :)
Teď používám bílé Proraso pro citlivou pokožku a to je v pohodě. Na cestě je Muhle Sandalwood, tak snad s tím nebudu mít stejný problém jako s červeným Prorasem
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od Slovak Boy »

To sa divím, ja som alergický na všeličo a alergická reakcia sa mi prejavuje skoro vždy svrbením. Práve červené Proraso ma vôbec nepáli, hoci je pravda, že som sa doteraz holil len Barbusom a ten ma pálil. Možno ešte nepoznám, čo dobré existuje.
Lama
Příspěvky: 31
Registrován: 12 říj 2010, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od Lama »

Tak dnes som spravil nákup a jednou z položiek bolo samozrejme aj ZELENE PRORASO.
Ak by som komentoval balenie, tak to by som len vravel, to čo už bolo povedané, tak to skrátim len na osobný názor:

Prekvapilo ma, že keď som otvoril vrchnáčik, tak ma privítal hadík tvorený akoby zo šľahačky :) , ja sa však hadov nebojím a tak som horúcou štetkou ho pozmetal a začal tvoriť penu - tá bola príjemná, aj keď máme hrozne tvrdú vodu(Brno).
Asi po minúte som to naniesol na tvár a bol som veľmi prekvapený ako to naozaj ale NAOZAJ chladí. Sila eukalyptu je neuveriteľná, oholenie prebiehalo naozaj super, britva sa kĺzala bez problémov, akurát po chvíli mi začala byť až pocitová zima (možno to bolo aj tým, že som si nezobral papuče :P ). To som však ešte netušil, čo príde, keď som si tvár opláchol studenou vodou. Myslel som že mi hlavu oblizol ľadový medveď.
Po tejto skúsenosti som vodu po holení ani neriskoval :)

cca po 10minútach, cítim stále jemnučké chladenie + pleť zostala naozaj jemná. Viem si to predstaviť najmä v lete, po dlhom dni.... proste paráda...

Za tie prachy!!! Rozhodne Doporučujem !!!
ggrand
Příspěvky: 125
Registrován: 05 úno 2013, 01:17

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od ggrand »

Lama :
No a vem si ještě k tomu jejich zelený krém před/po holení, to je asi tak 5x větší síla. To mi pak obličej fakt mrzne při oplachování studenou vodou.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Kosmetika PRORASO

Příspěvek od Wiking »

Pro milovniky mydla na holeni Proraso (toho zeleneho) mam jednu potesujici zpravu:
tohle mydlo s nazvem Omega, Foto zde> http://ecx.images-amazon.com/images/I/4 ... SX300_.jpg
je nejen chemicky (srovnanim surovin myslim, analyticky rozbor jsem samozrejme nedelal) zcela identicke, ale i pocitovne pri holeni na nem ti, kteri radi pouzivaji zelene Proraso nenachazeji rozdil.
Jediny rozdil je v cene, tohle Omega je dokonce jeste o trosku levnejsi nez Proraso :idea:
Takze komu Proraso vyhovuje a kdo ma rad ten chladivy pocit teple peny v obliceji :P ten zde snad nebude zklaman.
Existuje jako mydlo v tom cernem tygliku, tak jako krem v tube, opticky mi to pripadlo dost velke ta tuba, musela to byt aspon 150ml!
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“