Štětka Tweezerman HIS

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od relka »

pánové....má první jezevčice Twezerman nelíná, nikdy nesmrděla a ručka se ani po několikaletém máchání v horké vodě neloupe...Nevěděl jsem o čem je tu řeč. ale....Zpychnul jsem..a umínil si sestavit cestovní holeníčko v pozdře....Zakoupil nového Twezermana....a vím jak voní jezevcův zadek a píchají zastřižené štětiny...ale to se časem poddá.....už ho máchám a suším a máchámasuším a..... :lol:
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Relka,
blahopřeji k Tvým poznámím a zážitkům okolo Jezevčice Tweezerman. Též jsem ještě nezažil aby mi Jezevčice línala nebo se jí loupala ručka. Dobře vycachtaná a vysušená Jezevčice je krásně naježená a působí velice blahodárně na tváři. Mám ještě nový stojánek na sušení štětky Tweezerman. Pokud budeš mít zájem, stačí napsat SZ. viewtopic.php?f=35&t=134
Zdravím, Petr. 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od sparq »

Pozitek z vune jezevciho zadku je nezbytnou soucasti zasveceni praveho britevnika! :)
EskiMag
Příspěvky: 7
Registrován: 15 čer 2009, 11:09
Bydliště: Praha 6

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od EskiMag »

Ahojte, tak dnes som si štetku Tweezerman kúpil a oproti mojej predošlej, ktorá tiež vyzerá ako "jezevčice" (ale len za cca.100,-Kč), je to dosť veľký rozdiel. Pena viac pripomína šľahačku a dlhšie si držala svoju konzistenciu. Štetku som kupoval v predajni PROFIMED v OC Nový Smíchov v Prahe. Okrem štetky tam majú aj iné produkty Tweezerman. Ja som si kúpil aj pinzetu "Tweezerman Ingrown Hair/Splintertweeze" (viď. http://www.tweezerman.com/scripts/item. ... &submenu=8), ktorá slúži na vytrhávanie vrastajúceho ochlpenia, s ktorým mám na krku celkom problém. Stála síce 329,-Kč, ale snáď mi to pomôže, lebo vyhádzaný krk nevyzerá najlepšie. Nemáte niekto podobný problém? Ak áno, ako to riešite? :-) Britve zdar.
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od relka »

PetrS píše:Dobře vycachtaná a vysušená Jezevčice
Děkuji za nabídku, ale podle podle tvého nápadu se stojánkem jsem si před časem držáček vyrobil. Také z kousku plexika, ale je to vážně jen držáček přišroubovaný na spodu galerky. Zepředu je vidět vlastně jen štětka, kterou tam z boku zasunu do výřezu. Tak že blahodárné působení gravitace na sušení již využívám a proti dřívějšímu sušení na stojato je patrný rozdíl. Až se mi podaří nafotit moje skromné "nádobíčko", hodím sem fotečku.
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Radgost »

Diskuze na téma "Zarůstání vousů pokračuje zde:

viewtopic.php?f=16&t=424
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Radgost »

Dnes jsem k narozeninám obržel štětku Mühle.
Musím říci, že se jedná o fantatickou štětku, která tvář oproti Tweezermanovi jen šimrá.
Proč to píši do tohohle tématu?
Právě proto, abych Tweezermana opět doporučil.
Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že je lépe začít jezevcem v kvalitě Tweezermana (zastřihávané chlupy), protože svoji službu udělá a při přechodu na vyšší kvalitu štětky si rozdíl vpravdě náležitě vychutnáte. ;)
Viktor
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2010, 11:47

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Viktor »

Radgost píše:Dnes jsem k narozeninám obržel štětku Mühle...
Happy Belated Birthday!
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od PetrS »

Radgost píše:Dnes jsem k narozeninám obržel štětku Mühle.
Ahoj Radgoste,
blahopřeji k narozeninám a k báječné štětce "Mydlince".
Tvoje postupné poznávání vyšších kvalit všeho kolem holení, je tou nejlepší cestou k opravdovému si vychutnávání toho, to kvalita a fajnovost přináší. Sám to poznávám na kamenech při broušení. :idea:
Přeji tu nějšlehačkovější pěnu a hedvábné mydlení Jezevčicí Von Mlejnek.
Zdravím, Petr. 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od adrspach »

Asi uz nebudes zadny holobradek a tak i ja se pripojuji ke gratulantum.
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“