Žiletky

Vše o čepelkách
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Žiletky

Příspěvek od Wiking »

No na Ukrajine je mozno sehnat ty klasicke ruske ziletky.. Sputnik, Lada, Voskhod atd..
Rozhodne stoji za vyzkouseni, to ano, ale daji se sehnat i v CR za rozumnou cenu.. myslim si ze ten financni rozdil tam nebude tak propastny, tech par korun na 1 krabicce co clovek asi usetri .. zase je treba tam na miste zainvestovat cas do shaneni a objizdeni mistnich obchudku
Mozna tam maji i nejake nezname ukrajinske ziletky, ale zase neznam nikoho kdo je mel aby poreferoval jak skvele holi :lol:
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Žiletky

Příspěvek od Slovak Boy »

Ja mám neďaleko na Ukrajinu, kupoval som tam Sputniky v drogérii to tam všade mali. Mám ich celý paklík, no ešte som ich poriadne nevyskúšal, len pár krát. Boli obstojné, no ja som v tom case ešte riešil samotné holenie, nie žiletky. Takže sa k ich kvalite neviem objektívne vyjadriť. Mne prišli porovnateľné s Astrami zelenými. Teraz sa holím vždy len Astrami a Feathekami. Tie sú vynikajúce, Feather zvlášť. Sputniky otestujem a dám vedieť. Nemyslím však, že sa oplatí za nimi cestovať. Keď tak do zbierky ti môžem poslať v obálke krabičku, alebo dve.
Odpovědět

Zpět na „Čepelky (žiletky)“