Štětka Tweezerman HIS

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Zipíno »

Vzhledem k ochlupení posledního přírůstku bych řekl, že spíš "zarastá" :lol:
671 grains of diplomacy-.50 BMG
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od PetrS »

Gratulace k Tvé Jezevčici marure1.
Začínat na Jezevci je fajnové a jestli se Ti někdy dostane do ruky klasická tvrdá "umělinka", tak si budeš moct porovnat ten rozdíl.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od marure1 »

Ahojte PetrS Dakujem držal som sa odporučaní na štetku z jazveca dnes mi ho doniesol
kurier teším sa jako dietatko z novej hračky :lol: .Pokochal som sa skusil som si pretriet
tvár je to cítit tá jemnost ešte som sa neholil s nou mám umelu štetku počkám si na stojan
s britvou od teba a potom to začne :) Tweezerman His je odloženy zabalený a asi spinká :lol:
a Barbus sa mu smeje ,ale ono ho to prejde :P s pozdravom prijemný den ja ho už mám :)
Britva je nástroj Gentlemana
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od PetrS »

Pak přijde ten správný den "D".
Nechtěj na poprvé víc, než jen vyzkoušet jak to funguje. Co se podaří oholit Břitovu bude výborné a ostatní dokončit postaru.
Časem se vše zlepší a není kam spěchat. Máš na to dlouhá léta zkoušení. :D
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Karliq
Příspěvky: 21
Registrován: 17 led 2011, 10:36
Bydliště: Brdy

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Karliq »

Nedávno mi po půl roce pravidelného používání dosloužila laciná jezevčice z eBay. Po důkladném prostudování fóra jsem dnes navštívil Profimed na Smíchově a zakoupil štětku HIS Tweezerman. Už se těším, až se dostanu k tomu jí vyzkoušet.
Děkuji za tip na dobrou koupi.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od PetrS »

Jó jó, dáma Jezevčice Tweezerman - to je další stupeň ke spokojenějšímu holení - gratulace.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
brabi80
Příspěvky: 3
Registrován: 26 zář 2011, 11:40
Bydliště: Litoměřice

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od brabi80 »

Zdravím zdejší uživatele této štětky. Jako absolutní začátečník jsem z ní trošičku rozpačitý. Dnes jsem ji poprvé vyzkoušel na puse. Z barbuse se mi vytvořila krásná pěna, nijak nesmrdí ale.. trošku mě to píchá. Nic strašného, ale rozhodně nemám pocit že by mě po tváři hladila :) Ochodí se? Nebo to je prostě vlastnost štětky této cenové kategorie? Díky. Pavel
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od PetrS »

Štětky Tweezrman jsou skutečně z pravých jezevčích chlupů.
Prodejce někde uváděl, že jsou ručně tříděné. To je sice možné, ale nakonec finální tvar stejně doladí nůžkami a to je ten problém. Některou ostříhají jenom malinko a z jiné se jim podaří udělat pichláčka. Postupem času se ty ostré hrany chlupů obrousí a štětka se stane příjemnou. Mám Jezevčice dvě. Jedna je Tweezerman a to píchání není je už pryč a pak mám noblesu (díky Sparqovi) která je velice fajnová a tam je to skutečné pohlazení tváře. Přitom je naprosto jedno, jestli jde proti kůži nebo po vláknech. Na ty nejjemnější štětky se nůžkami vůbec nesáhne. Ovšem tam je to taky o jiné cenové relaci. Tweezerman je rozumný kompromis mezi cenou a kvalitou.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od relka »

:D djoo twezerman..po umělině jsem byl jako v Jiříkově vidění, navíc na tu mojí nůžkama moc nesahali. Mám ale jiný problém..zpychnul jsem a pořídil si hezkou..co hezkou, nádhernou od "mlejnků"..a nastal problém. Popíšu postup s Twezermanem: namočím do horký vody...mýdlo většinou Barbus míchám odstříknutou štětkou asi tak 10 vteřin, projedu tak 5 vteřin v misce pěnotvoru na vařící vodě a jdu na napařenou tvář.....odložím do misky pěnotvoru, oholím se, vezmu štětku plnou pěny, nadzvednu misku a dám jí kraťounce nasát vařící vodu, promýchnu v misce a na tváři vytvořím řidší pěnu na přeholení..Prostě zvládnutá technologie, maximální spokojenost..S novou, nádhernou, drahou, jezevčicí stejný postup...jen mi mezi holením pěna totálně zmizí...!!!Zústane jen cosi vysráženého na chlupech.....nepomáhá nic, jemné přidání vody na dlani..nic..jen propláchnout a znovu nabrat mýdlo z kelímku s větším množstvím vody na přeholení.Ale to už není to horké mýdlo nanášené na jednou oškrábnutou tvář! Promývání šamponem nebo mýdlem ani propaření nepřineslo změnu.A teď co s tím...protože pohlazení nové štětky je vážně i proti Twezermanovi řádově výš...
Naposledy upravil(a) relka dne 04 říj 2011, 17:46, celkem upraveno 1 x.
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
Uživatelský avatar
Meny
Příspěvky: 174
Registrován: 29 kvě 2009, 11:27
Bydliště: Brno

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Meny »

Vyhodit :D :D :lol:
Non est viri timere sudorem
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“