Dotazy na PetraS

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od PetrS »

Díky za přání a trpělivost.
Zdravíčko mám po dnešní povinné kontrole u paní Srdcařky ouředně zkontrolované a tak opět pokračuji v práci.
Jituš je mi obrovským pomocníkem a andělem strážným. Veškeré fotky z mikroskopu, poštovní záležitosti a veškeré umývání a čistění Břitev včetně ukládání a organizování je její prací ale i přesto, že nejsem na všechno sám, tak oba nestíháme ale snažíme se seč nám síly stačí.
Tož fčíl musíme "vydržať" a ono to postupně bude hotové.
Zdravíme, Jituš a Petr.
:P 8-)

Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
jimirek
Donátor
Příspěvky: 105
Registrován: 21 črc 2013, 21:14
Bydliště: Ostrava

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od jimirek »

Co vím z komunikace s Mistrem Petrem, tak hodně záleží na tom, zda se u Břitvy provádí jen postavení ostří a nabroušení
nebo je nutná renovace včetně střenek, nýtků a pod.
V druhém případě je samozřejmě fronta čekajících a tím i lhůta dodání delší. Hlavně ať Mistrovi i paní Jituš slouží zdravíčko. 8-)
dostyjan
Příspěvky: 6
Registrován: 23 črc 2014, 15:13
Bydliště: Loučany

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od dostyjan »

Zdravím pana PetraS,
již se Vás snažím nějakou dobu kontaktovat, avšak zatím neúspěšně. Snad budu mít víc štěstí tady. Chtěl bych se zeptat jestli umíte z těchto stránek http://www.revisor-solingen.de/html/rar ... schau.html objednat břitvu. Poté samozřejmě nabrousit a zaslat. A jak dlouho by to teoreticky mohlo trvat. Díky za odpověď.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj dostyjan,

Břitvy nenakupuji, pouze zaslané Břitvy renovuji a brousím.
Proto je zapotřebí si zakoupit Břitvu a teprve poté mi ji pošli na nabroušení.
Zdravím, Petr.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
petkon
Příspěvky: 71
Registrován: 27 srp 2012, 12:11

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od petkon »

Ahoj Petře stejně jako kolega se snažím o spojení přes email leč zatím marně. V červnu jsem ti posílal clauberga s prasklými střenkami plus potřeboval nabrousit. Jenom orientačně by mě zajímalo kdy asi můžu břitvu očekávat.
Díky Petr.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Petkon a všichni kolegové od Krásek,

musel jsem vše předělat na výrobu, protože už mi došlo vše na renovace včetně řemenů a tak každičký den tvořím, vyrábím abych měl vše co nejdříve hotové. Ještě tento týden budu dodělávat co mám rozpracovaného a pak opět zpátky na renovace a broušení. Mějte prosím všichni trpělivost, snažím se seč mi síly stačí ale je toho moc. Už ani na to odpovídání není příliš času...
Nevzdávám to a makám furt kupředu.
Moc díky za pochopení a zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
vector
Příspěvky: 8
Registrován: 14 říj 2012, 22:16

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od vector »

Ahoj, posilal jsem Ti britvu uz vice nez pred rokem, jak jsme na tom?
Uživatelský avatar
Maranzano
Příspěvky: 2
Registrován: 07 led 2015, 11:13

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od Maranzano »

Dobrý den, brousíte ještě břitvy? žel bohu se s vámi nemohu emailem spojit..Měl bych zájem i o obtahovací řemen. Díky
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Vector,

postupně vše zpracovávám ale je toho moc a ne vše mám jak bych si se zdravíčkem přál a tak je to někdy trochu zpomalené.

Ahoj Maranzano,

na břitvách pracuji stále, jen jsem měl teď nemocniční výluku, ale už jsem zase doma a tak mi napiš znovu a přidej i nick.

Zdravím, Petr.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Maranzano
Příspěvky: 2
Registrován: 07 led 2015, 11:13

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od Maranzano »

Ahoj, chtěl bych od Petra koupit řemen, líbí se mi jeho práce i specifičnost provedení...Existuje ale vůbec nějaká šance, ze by se ozval...Jde mi nyní v podstatě pouze o cenu a termín dodání, abych se mohl rozhodnout....Je vůbec nějaká naděje, ze se ozve? Zkoušel jsem veškeré možné způsoby i opakovaně ale absolutně bez úspěchu... Díky za info...Filip
Odpovědět

Zpět na „Služby PetraS“