Arko - mydlo na holeni

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od david_ul »

Dobré ráno Zuzano a Radovane,

ještě, že je tak velká sklenice. Můžu tam dát teď všechny mýdla co mám doma a udělat mýdlo jako dort alá "pejsek a kočička".

Moc Vám děkuji za pomoc při hledání tubusu. Nakonec to dopadlo takto.

Včera jsem tu sklenici pořádně vyčistil jarem a octem. Takže čistá je :) Hned jsem tam přeložil zbytek mýdla Barbus (Arko mám ještě schované) a zkusil v tom nabrat mýdlo na štětec. Myslel jsem si, že budu problém s velikostí. Žádný nakonec nebyl. Mýdlo se nabere na štětec krásně. Těsnění sklenice je dobré. Mýdlo nevoní přes sklenici. Takže asi těsní. No já jsem spokojený. Takový malý vysoce významný dárek.

Ještě jednou moc Vám děkuji za pomoc.

David

No a teď zpět k mýdlu Arko.
David a jeho žiletky
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Arko - mydlo na holeni

Příspěvek od david_ul »

Dobré odpoledne přátelé,

narazil jsem na jednu maličkost. Myslím, že je to dobré vědět. Není to nějaká informativní raketa. Ale přeci jen.

Arko stick mýdlo na holení se nemá rádo s Barbus sprchový gel viz codecheck.

http://www.codecheck.info/kosmetik_koer ... 250_ml.pro

Barbus sprchový gel jsem použil při koupání. Vše jsem opláchl. To jen pro upřesnění.

Je mi jasné, že je to tím, že Barbus má v sobě hodně glycerinu. Tak se prostě stane, že nejste schopni na obličeji udržet vytvořenou pěnu z mýdla Arko. Prostě pěna neskutečně rychle praská. Je to i slyšet a potom je holení peklo.

Myslím si, že jsem měl dobré náčiní. Muhle R89 a čepelku Polsilver. No a to mýdlo Arko. V tom bych chybu nehledal. Žádná tam není.

Prostě ten glycerin byl na Arko moc :)

Tak to jen takový rychlá zpráva.

David
David a jeho žiletky
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“