Štětka Tweezerman HIS

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
Mushroom
Příspěvky: 277
Registrován: 13 led 2009, 14:31

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Mushroom »

Kolegové, jsem sice lehce mimo téma, ale když je tu debata o jezevčí zadeli, tak když Vám přinesu jezevce syrového (samozřejmě neživého), nechcete si ty štětky sami vytvořit? Máte-li nutkání na jezevčí odér??? :roll:
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Radgost »

Přijměte omluvu za nehezký výraz.

Jinak konstatuji, že si vlastní štětku skládat opravdu nechci, neb to neumím. :?

Jinak tohle vlákno asi rozdělím. Docela jsme id původního tématu uhnuli.

Pokračování na téma "Výroba uzlu štětky na holení přímo z jezevčí kůže" zde:

viewtopic.php?f=17&t=892
Tomo
Příspěvky: 94
Registrován: 30 zář 2011, 21:28
Bydliště: Bratislava

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Tomo »

Srdecne zdravim,

vcera mi prisla kurierom stetka Tweezerman. Objednal som ju minuly tyzden a do troch pracovnych dni som ju mal. Rozdiel oproti "beznej" stetke je citelny. Potvrdzujem, ze pocit je uplne iny. Skoda, ze k stetke nie je dodavany ziaden stojan. Zatial pouzivam ako provizorium ten plexi od stretky z DM.
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Pedrosjan »

Tomo píše:Srdecne zdravim,

vcera mi prisla kurierom stetka Tweezerman. Objednal som ju minuly tyzden a do troch pracovnych dni som ju mal. Rozdiel oproti "beznej" stetke je citelny. Potvrdzujem, ze pocit je uplne iny. Skoda, ze k stetke nie je dodavany ziaden stojan. Zatial pouzivam ako provizorium ten plexi od stretky z DM.
Zdar!Myslíš ten stojánek od PetraS? ;) Pokud tedy ho ještě někdo jiný nerobí,já ho mám cirka týden a jsem s ním moc spokojen!Dokonce což jsem nečekal,mi tam "pasuje"i štětka jezevčice jiných rozměrů,než jsme předpokládali.. :P
MERKUR Solingen - 37 001
Tomo
Příspěvky: 94
Registrován: 30 zář 2011, 21:28
Bydliště: Bratislava

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Tomo »

Srdecne zdravim. Kupil som pred casom stetku (tu modru) v drogerii DM. TEraz mam aspon provizorny stojan na novu jazveciu stetku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od PetrS »

To je právě ten problém se sušením Jezevčic.
Štětka nesmí být pověšená za krček a chlupy ale za rukojeť a chlupy se nesmí ani dotýkat stojánku. Tvůj stojánek je sice o hodně lepší než sušení chlupy nahoru, ale stále to není ono. Právě Tweezerman má perfektně tvarovanou rukojeť, že se dá zavěsit za ten zůžený konec. Výrobci příslušenství štětek tvoří dva typy stojánků. Jeden s uchycením za krček štětky a druhý s uchycením za ručku. Právě to uchycení za ručku je nejvhodnější. Postupem času si to vyzkoušíš a ověříš.
Zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Tomo
Příspěvky: 94
Registrován: 30 zář 2011, 21:28
Bydliště: Bratislava

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Tomo »

Dakujem pekne za radu. Velmi si vazim nazor a poucenie. Pokusim sa zaimprovizovat a nieco provizorne mozno vytvorim.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od PetrS »

To je dobrý nápad.
Máš výhodu v tom, že víš co má stojánek splňovat a tak už budeš moct postupně tvořit stojánek podle své fantazie a přitom zachováš plnou funkčnost stojánku. Přeji trpělivost a úspěšné dokončení díla.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Berseg
Příspěvky: 50
Registrován: 11 říj 2011, 12:37
Bydliště: Ostrava

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od Berseg »

Dlouhá léta jsem používal obyčejnou umělou štětku a stačilo mi to. Letos, když už jsem si na vánoce nechal naježit břitvu nesměla k tomu chybět ani jezevčice. Nechal jsem si tedy pořídit Tweezrmana. Dnes jsem ho poprvé otestoval a byl jsem jak Alenka v říši divů. Pěna byla o několik tříd lepší než z umělé štětky. Bylo to pro mě něco jako skok z trabanta do Ferrari. Už nikdy tu umělinu nechytnu do ruky. Co se tedy mě týče, můžu tweezrmana jen doporučit. Ještě, že jsem ho díky tomuto fóru objevil :lol: .
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka Tweezerman HIS

Příspěvek od PetrS »

Mám svoji první umělinku stále schovanou a je už památeční.
Jednou za čas si ji vyzkoušej, aby jsi měl možnost po létech porovnat čím dnes pěníš.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“