Obchody s britvami v praze

Kamui
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2012, 18:26
Bydliště: praha

Obchody s britvami v praze

Příspěvek od Kamui »

Ahoj lidi chtel bych se zeptat ci nekdo vi o nejakych obcodech s britvami v praze. Ja jsem se totiz jenom nastehoval tu a nejak neznam prahu a uz vubec ne kde bych mohl hledat takove obchody. Vite my nekto poradit. A kdyz ne tak bych se chtel poradit aspon s nektorymi internetovymi shopy. Dekuji
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Obchody s britvami v praze

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Kamui,
vítám Tě na zdejším foru mezi Břitevníky.
Internetový nákup Břitvy lze usuktečnit napříkladzde
nebo Pražský obchod:
Andrea Szabová
brand manager - body care
PROFIMED s.r.o., Ječná 2, CZ -120 00 Praha 2
T: +420 224 915 553 F: +420 224 920 118
Kvalitní obtahovací řemeny můžeš najít zde.
Přeji Ti šťastnou ruku při výběru a zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Kamui
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2012, 18:26
Bydliště: praha

Re: Obchody s britvami v praze

Příspěvek od Kamui »

diki moc pane kolego za stranku co by si my mohl povedat o tomto vybranom kusku a chtel bych si nechat i poradit celkovo. Rozdhoduju se koupit britvu po prvni krat. Jiz predtym jsem to chtel skusit ale nejak jsem vzdy na to zapomnel a ted kdyz jsem v praze a mam vice casu tak proc ne ;)
Jinak tu je stranka kde som si nasel tu britvu
1. http://www.kapesni-noze.cz/inshop/obcho ... 16580.html
2. http://www.kapesni-noze.cz/inshop/obcho ... 55831.html

tu mam dve vybrate len sa musim rozhodnout ktora jiz jenom jsem nepochopil proc pre zaciatocnikov sa doporucuje kupit britvu s cisle 4/8 nebo 5/8 nechapu tomu cislu co to je ci to mam chapat ako tenkost cepele a delka nebo to je uplne neco jiny a pak budu si muset este nekde nastudovat jak se to vlastne drzi hhe. No a nakoniec kopit jenom remen a pastu
http://www.kapesni-noze.cz/inshop/obcho ... 40001.html
http://www.kapesni-noze.cz/inshop/obcho ... 01000.html

myslite ze by to byl v pohode vyber dekuji
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Obchody s britvami v praze

Příspěvek od PetrS »

Velikost Břitvy se popisuje podle šířky (v podstatě výšky od břitu po hřbet) čepele a je v Angl. palcích. Tedy 5/8" je šířka cca 16mm. Protože větší velikosti již vyžadují určité znalosti ovládání, tak se doporučuje pro začátky holení právě tato velikost 5/8. Je pohodlná na ovládání a přitom už poskytuje velmi dobrý komfort holení. Obě Břitvy patří mezi dobré a kvalitní výrobky. Jen pro začátky je lépe mít na čepeli kulatý nos namísto ostré hrany ale není to podmínkou. Řemen který jsi našel je v celkové velikosti cca 35 cm a porovnej si za jakou cenu. Za stejné peníze můžeš mít řemen v celkové délce cca 90 cm. Pročti si tady pořádně co je zde psáno. Je to úplně jiná třída obtahování. Obtahovací pastu si můžeš též přiobjednat ale pro dobře nabroušenou Břitvu není zapotřebí. Dokonce nově nabroušenou Břitvu by Ti tato pasta ostří utrhala.
Zkus si více pročítat zdejší informace - jsou velmi užitečné a ušetří Ti hodně nesnází nebo zklamání vzniklých neznalostí.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Obchody s britvami v praze

Příspěvek od relka »

V Praze není problém koupit Břitvu v nožířství na Národní třídě..blízko Platýzu...nebo levnější DOVO dostaneš na třídě 5. května ..když pojedeš na střed tak napravo před Nuselským mostem.
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
Kamui
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2012, 18:26
Bydliště: praha

Re: Obchody s britvami v praze

Příspěvek od Kamui »

PetrS a mohol bys my odporucit stych remenu jeden ci je lepsi ten zavesnej nebo jiz co se drzi a za jakou cenu je mas na tych strankach ?? lebo jsem si nejak nevsiml cenu nikde :D A pane kolego relka muzes my hodit presnou mapu nebo jak jse jmenuje ten obchod dekuji za vse
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Obchody s britvami v praze

Příspěvek od PetrS »

Detaily probereme na SZ
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Obchody s britvami v praze

Příspěvek od relka »

PULS-PRAHA kadeřnické potřeby, 5. května 851 /70 tel:261217140...Před pár lety jsem tam koupil DOVO INOX za něco mezi 1300..1400,- Kč. Je to velmi dobrý standart, jen musíš počítat že bude potřebovat nabrousit...ale to snad každá, kterou koupíš. ..No a to nožířství je na Národní 43, tel:224212469..po-so-9..19, ne -10..18. Výběr mají větší..ale taky tučnější ceny..ona taková PUMA stojí víc nežli základní DOVO, zvlášť pokud má luxusnější střenku.....Vybavení většinou od "mlejnků"..kvalitní..ale cenově zase malinko výš. Tady jsem viděl zatím nejdražší štětku v životě.... :lol:A DŮRAZNĚ TE VARUJI PŘED BRUSÍRNOU V PRAZE, KTEROU JSOU TI SCHOPNI V TOMTO OBCHODĚ DOPORUČIT ! Na nože dobrý...na Břitvu NE ! Máš čas, projdi se..podívej a promysli co opravdu potřebuješ. Kamený obchod má výhodu, že si můžeš zboží "osahat"...vidíš ho před sebou a nemusíš řešit, co s tím, co ti přišlo poštou...Nespěchej..Základ se dá za lacino...za nadstandart se platí
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
Kamui
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2012, 18:26
Bydliště: praha

Re: Obchody s britvami v praze

Příspěvek od Kamui »

dekuji hodne za pomoc uz jsem jiz i koknul par klipov jak holit no hned jsem mudrejsi :D a ja jiz mam jak tak vybranno na jiz vyse uvedenem textu jedna s tych dvou a jasne napisu ti Petr bude ma to hodne zaujmat ale ted musim jet kolegove vite jak to chodi i na zensku treba myslet kedze je ten Val.. snad bude dobra vecera aspon :D jeste jednou diki moc
Kamui
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2012, 18:26
Bydliště: praha

Re: Obchody s britvami v praze

Příspěvek od Kamui »

jinak chtel jsem se jeste zeptat ake su tu vekove kategorie to len tak pro zaujmavost ci sa tu najde i mladsi generace nebo jiz vse stredni a tzv. oldschool :D
Odpovědět

Zpět na „Debata o věcech obchodních“