Brut- klasika co překonala desetiletí

O všem co používáme po holení na ošetření pleti
Odpovědět
jiri.k
Příspěvky: 143
Registrován: 25 říj 2009, 09:45
Bydliště: ceska skalice
Kontaktovat uživatele:

Brut- klasika co překonala desetiletí

Příspěvek od jiri.k »

Po několik desetiletí se vyrábí VPH i další síly pod názvem Brut. Zpočátku poněkud drsná vůně, která postupem zraje v nevtíravou, příjemnou a trvalou . Málokdo tento výrobek zná, protože v marketu se nekoupí, ve speciálce raději dají na pult něco, co se dobře prodává (adidas, backham...) No a pamětníci vymírají. Nebo si ještě vzpomenete třeba na modrý Denim?
29042012255a.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ženy a břitvy mají jedno společné. Tupé nestojí za nic...
Darovane břitvě na zuby nekoukej.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Brut- klasika co překonala desetiletí

Příspěvek od Wiking »

Brut neznam, ale v Polsku se prodava Brutal
Vune me ale prilis nenadchla....
:lol:

Jinak na modry, cerny, cerveny atd Denim si velice dobre pamatuju, vyrabi se dodnes, neni az tak tezke ho sehnat (v Cesku)
Dokonce se zase zacal vyrabet Blue Stratos.. po asi 25 letech..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Ha-nes
Příspěvky: 6
Registrován: 30 říj 2012, 09:49

Re: Brut- klasika co překonala desetiletí

Příspěvek od Ha-nes »

Zdravím.Jsem tu nový a tímto příspěvkem se připojuji do diskuzí. Tato vůně je popravdě vynikající.Zakoupil jsem na netu balení a jsem nadšený.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frody
Příspěvky: 220
Registrován: 04 črc 2012, 18:04

Re: Brut- klasika co překonala desetiletí

Příspěvek od Frody »

Dnes jsem zakoupil Brut Classic cologne 88ml s rozprašovačem měl jsem strach že to bude nějaký silný alkoholový neprijemný puch a už nekoupím nic jiného voní krasně a dlouho navíc vonní podobně jako moje oblibená pomáda do vlasů takže se vůně doplňují nemůžu si pomoci ale me prijde ta vune takova i dosti sladká ale přitom můžna a retro je mi 24 let a myslím si že vůně ohromí i mladé doted jsem kupoval kolínské TOBS kolem 700 kč ,brut se da sehnat okolo 250 korun miluji tu vůni a chci sehnat i aftershave
Uživatelský avatar
Mio99
Příspěvky: 20
Registrován: 26 led 2016, 06:54
Bydliště: Volvo FH

Re: Brut- klasika co překonala desetiletí

Příspěvek od Mio99 »

v miestnom Belgickom obchode maju 3 vone cena za vodu je okolo 5e zajtra zistim presne
Edwin Jagger DE89, Parker 24C,Muhle R41, GD 800
Uživatelský avatar
chlpos57
Příspěvky: 412
Registrován: 12 dub 2022, 19:27
Bydliště: Topolčany

Re: Brut- klasika co překonala desetiletí

Příspěvek od chlpos57 »

;) Ahojte pàni natrafil som na VPH Brut Clasik tak som si ju kùpil .Vodu Brut vivinili Faberžè parfumàri v Parìži vroku 1960 a na rtch sa dostala v roku 1964 kedi som sa narodil a odtedy sa použìva čo sù nejakè desatročia .Vôňa odhaluje vôňu paprade ,velmi mužnà a nadčasovà.Aromatickè tòny oranžovè kvetiny ,srdce pelargòn fern eccoy ;zàklad santalovè drevo patchul pižmo.Keď som si dal trocha za ucho žena ked ju zacìtila hneď pomne skočila ,ešte som ju neskùšal po holenì ,potom pridàm pocity chlpos57.
Zdravì Chlpos57 :-)
Odpovědět

Zpět na „Vody a balzámy po holení“