Nivea Creme

O veškeré další pánské kosmetice
ziletka
Příspěvky: 34
Registrován: 23 čer 2011, 19:03

Nivea Creme

Příspěvek od ziletka »

Na zopar zahranicnych forach som pocul ze Nivea creme(klasicky modry gulaty v kovovej krabicke) sa volakedy pouzival pred aj po holeni.Raz som to dokonca videl na nejakom videu kde bol profi holic ako tusim po holeni aplikoval tento krem.Mate niekto skusenost?
695737_0.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Nivea Creme

Příspěvek od Wiking »

A jaky to ma davat smysl??
O necem takovem jsem jeste neslysel, takze se rad priucim :shock:
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
ziletka
Příspěvky: 34
Registrován: 23 čer 2011, 19:03

Re: Nivea Creme

Příspěvek od ziletka »

Udajne to po maha zmakcovat fuzi pred holenim a taktiez zabranit podrazdeniu pokozky.Tak isto aj po holeni to ma upokojit pokozku.Mam pocit ze aj tu na fore som videl take videjko kde bolo jasne vidiet ze holic mal Nivea creme.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Nivea Creme

Příspěvek od Wiking »

Abych vyloucil nedorozumeni, bavime se o tomhle produktu, ano?:
http://www.nivea.de/-/media/NIVEA/de-DE ... nHeight=50

Kdyz se podivam na jeho slozeni -

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit), Paraffin, Panthenol, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Sulfate, Magnesium Stearate, Parfum, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol

- nenachazim v nem nic, co by melo zmekcovat vousy..
Jiste, agua je voda a ta vousy zmekcuje.. ale to snad nebude k veci.
Taktez pH hodnota je neutralni +- 5,5° a ne 10° a vice (!) jako u holicich mydel.

Kazdopadne latky jako Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina a Paraffin bych rozhodne nedoporucoval nanaset na pokozku ( a uz vubec ne cerstve oholenou!!) , jsou to totiz odpady z ropnych produktu a dokonale ucpou pory takze kuze nebude dychat. Taktez Aluminum Stearates je latka, u ktere bych doporucil popremyslet, nez to na sebe nekdo nanese.
Jedine co muzu doporucit na oholenou kuzi je Panthenol.. dobre, to je jedine pozitivni z toho celeho panteonu.

Muj nazor je ten, ze po oholeni na sebe dam neco, co desinfikuje, je adstringentni a hydratacni.. To muze byt mnoho veci, ale rozhodne ne KREM NIVEA.
Namazat ji na sebe po oholeni mi prijde znacne bizarni :!:
Ale pokud to nekomu vyhovuje.. tak reknu jen jedno: De gustibus non est disputandum :ugeek:
((Cesky: proti gustu zadny disputat)) .. a pomyslim si "Hrome, ten chlap musi mit kuzi jako hroch!" :lol:
L.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Nivea Creme

Příspěvek od mons »

Tak tohle na sebe patlá drahá polovička, takže opět nic moc a to jsem si myslel, že Nivea patří k tomu lepšímu.
Ostatně po holení jsem to používal i já, ach jo. :shock:
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Nivea Creme

Příspěvek od Radgost »

Tuhle niveu používám na suchou kůži na rukou. Měl jsem o ní tedy lepší mínění. :roll:
Na druhou stranu musím řící, že se jí (na ruce) vzdát nehodlám, protože mi zkrátka vyhovuje svojí schopností zvláčnit suchou kůži.

Nikdy by mě ale nenapadlo patlat si ji po holení na tvář.
ziletka
Příspěvky: 34
Registrován: 23 čer 2011, 19:03

Re: Nivea Creme

Příspěvek od ziletka »

Dakujem Wikingovi za poucne a podrobne vysvetlenie problemu:) Hned vidno ked sa niekto vyzna.Hned ako to videjko najdem na nejakom supnem sem link. P.S. ano bavime sa presne o tom kreme.
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Nivea Creme

Příspěvek od david_ul »

Dobrý večer Gentlemani,

a já to teď rozseknu. Je to staré téma, ale to nevadí.

Nivea se rozhodla zaměřit na pány. Udělala toto:
Nivea Men Creme (Face, Body, Hands).

Zase jedna reklamština. Udělat něco, kde bude napsáno pro pány. A teď všichni pání se musí zbláznit a jít to koupit.... mají nás asi za .....

No nic složení je stejně hrozné jako bylo. Jen tomu dal někdo nový obal.
Složení:
Aqua,glycerin,paraffinum liquidum,Alcohol Denat,Cetyl Alcohol,glyceryl stearate,hydrogenated Coco-Glycerides,
stearyl Alcohol,cera Microcristallina,palmitic Acid,stearic acid,Tocopheryl Acetate,Sodium Carbomer,myristic Acid,arachidic Acid,Oleic Acid,dimethicone,Phenoxyethanol,Methylparaben,geraniol,parfum.

Odkaz na Codecheck:
http://www.codecheck.info/kosmetik_koer ... _Creme.pro

Nivea vyrábí různé velikosti. Co jsem viděl tak 30 ml (viz moje foto), 150 ml, 75 ml.
Obal je kovový. Klasika modrá. Jen víčko je přírodní hliník. Jako leštěný.

Po tom co napsal Luděk tak se mi nechce ani namazat krémem.
Jak tu někdo psal o tom mazáním před holením Niveou tak já zase slyšel namazat po holení. Což je stejné fuj fuj... jako před holením. Ucpe to póry a hodně podráždí pokožku. Popravdě napadá mě, že ty zvěsti se zakládají na omylu. Starší pamatují modré nebo zelené želé, které se matlalo na obličej po holení místo vody po holení. Dnes je to zase vyrábí. Nějak se to jmenuje, ale nevybavuji se. Vím, že tu tu řešil na fóru někdo.

Ale zpět k Nivee. zde jsou fotky

Přidám i velké odkaz zde:
http://1drv.ms/1GsaUAd


David
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) david_ul dne 21 čer 2015, 08:32, celkem upraveno 2 x.
David a jeho žiletky
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Nivea Creme

Příspěvek od Vousáč »

Proboha proč by se někdo před holením patlal krémem po obličeji a zrovna Niveou.

Když už někdo potřebuje před oholením odmastit a změkčit vousy,protože se jinak neoholí, může k tomu použít
přehršel mýdel, olejíčků a vody před holením, které jsou k tomu určené.
A když na to přijde, buďme patrioti i při takovýchto koninách a používejme naší Indulonu :P :lol:

žiletka promine - ale tenhle článek nám jako by připomněl, že se blíží okurková sezóna a není o čem psát :mrgreen:

---------------------------------------------------------------------
pro Davida viewtopic.php?f=93&t=1771

kde se píše o tom gelu s velkým G ;)
V noci slyším i vousy růst
Uživatelský avatar
Zagarne
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2014, 06:46
Bydliště: Brno

Re: Nivea Creme

Příspěvek od Zagarne »

mno ja nevim, ale pro me momentalne firma Nivea znamena akorat pekne krabicky, do kterych se daji nastrouhat ruzna mydla na holeni :lol:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní kosmetika“