Štětka DM balea jezevec

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
tukan
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2009, 21:27

Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od tukan »

Dnes jsem při nedobrovlném nákupu v drogerii našel poklad- orig. jezevec štětka na holení za pouhých 99 korun v balení i se stojánkem. Vyzkoušeno- doporučuji. Drogerie DM.

Mrkněne na ni
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
tukan
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2009, 21:27

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od tukan »

další
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Radgost »

Úžasné, gratuluji.
Iha
Příspěvky: 62
Registrován: 24 lis 2008, 19:55
Bydliště: Prerov

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Iha »

Razim do DM, za ty prachy je uzasna.
tukan
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2009, 21:27

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od tukan »

Snad budete míst štěstí, v té drogerii, kde jsem ji kupoval byly už jen dvě poslední....pak dejte vědět, jak jste pochodili....... přeji dobrý kup....
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od adrspach »

Musim rict, ze od oka mi ty stetiny mi prijdou dost silny a svetly na jezevce, ale jinak super cena za stetku se stojankem za ty penize jsem neporidil ani stojanek.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Radgost »

Zřejmě se štětiny kategorizují do několika tříd a tohle bude ta nejnižší, nicméně i ten nejhorší jezevec bude vždycky zdaleka lepší něž ten nejlepší silon. :lol:
tukan
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2009, 21:27

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od tukan »

máš pravdu......je to přesně tak, není to super kvalita ale lepší než umělina........už jen ta pěna je o třídu výš..........
Mushroom
Příspěvky: 277
Registrován: 13 led 2009, 14:31

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Mushroom »

Tak jsem se na ni mrkl taky - vypadá docela dobře. V DM, kde jsem byl, jich měli vícero - patrně není zde v Brodě tolik břitevníků :-).
Jinak informace pro elévy (jako já) - řada kosmetiky Balea MEN obsahuje téměř vše pro potřeby holení břitvou (a nejen břitvou). Dokonce i kamenec a to i v jakési trubičce (snad vysouvací jako lůj na pysky).. Čichl jsem k jejich mýdlu a ač mám rýmu (nebo právě proto) mi docela vonělo.. Zkusil někdo ze zde přítomných zkušenějších něco z této řady?
PS : není to reklama..
tukan
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2009, 21:27

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od tukan »

Tak tak, chtěl jsem ho vyzkoušet a asi vyzkouším, moje drahá polovička celkem s nelibostí komentuje odér Barbusu :lol: Prej jí to připomíná totáč........

Tyčinku kamenec tam taky měli, ale ten jsem nebral protože mám ten valašskej (z Val. Klobouk, výrobné družstvo,nebo jak) a tento byl asi 2x dtak dražší.....byl ale v pěkném praktickém balení......
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“