Alpecin after shave

O všem co používáme po holení na ošetření pleti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kipe
Příspěvky: 38
Registrován: 06 zář 2013, 10:03
Bydliště: Blansko

Alpecin after shave

Příspěvek od Kipe »

Alpecin_1.jpg
Při ukládání bagru po dnešním holení jsem si uvědomil, že na mě ve skříňce kouká voda po holení Alpecin od Dr. Kurt Wolff. Dostal jsem ji už hodně dávno, ale nepoužíval. Když jsem zkusil prohledat Net, tak už se pravděpodobně nevyrábí, na skleničce není informace o složení a krabičku už dávno nemám.
Po aplikaci necítím nějaké vysušování, takž jsem ani nepoužil žádný krém na hydrataci. Bohužel vám teď nejsem schopen říct, jak voní, protože mám takovou rýmu, že můj čichový orgán je vyřazen z provozu.
Měl ji někdy někdo z vás?
Alpecin_2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mephistopheles
Příspěvky: 3
Registrován: 24 zář 2009, 00:42

Re: Alpecin after shave

Příspěvek od Mephistopheles »

Kipe píše:
Alpecin_1.jpg
Při ukládání bagru po dnešním holení jsem si uvědomil, že na mě ve skříňce kouká voda po holení Alpecin od Dr. Kurt Wolff. Dostal jsem ji už hodně dávno, ale nepoužíval. Když jsem zkusil prohledat Net, tak už se pravděpodobně nevyrábí, na skleničce není informace o složení a krabičku už dávno nemám.
Po aplikaci necítím nějaké vysušování, takž jsem ani nepoužil žádný krém na hydrataci. Bohužel vám teď nejsem schopen říct, jak voní, protože mám takovou rýmu, že můj čichový orgán je vyřazen z provozu.
Měl ji někdy někdo z vás?
Alpecin_2.jpg

Hola Kipe,

sorry for my english. You bought this in CZ? I am from Germany and never saw this Aftershave! GREAT

laters

Mephisto
Odpovědět

Zpět na „Vody a balzámy po holení“