Taylor of Old Bond Street voda po holení

O všem co používáme po holení na ošetření pleti
madskin
Příspěvky: 10
Registrován: 09 črc 2014, 13:05

Taylor of Old Bond Street voda po holení

Příspěvek od madskin »

Zdravím, nikde sem to tady nenašel, ale co říkáte na tyhle dvě vodičky? :) http://www.luxusni-holeni.cz/detail/tay ... po-holeni/ http://www.luxusni-holeni.cz/detail/tay ... eni-100ml/ zajímalo by mě jestli to má příjemnou vůni.. většinou sem se dočetl tady, že voda po holení by měla obsahovat aspon 80% alkoholu což ta druhá nemá.. tak nevím.
díky moc za info a případně se omlouvám jestli sem to tady někde přehlíd toto téma :)
ater
mistr brusič
Příspěvky: 832
Registrován: 10 lis 2011, 22:39

Re: Taylor of Old Bond Street voda po holení

Příspěvek od ater »

Já znám tu druhou (Jermyn Street), má příjemnou vůni jako krém na holení TOBS sensitive skin, to že neobsahuje alkohol mi nevadí, nevysouší kůži, jsem s ní spokojený.
breen
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2014, 17:04

Re: Taylor of Old Bond Street voda po holení

Příspěvek od breen »

Jak je to s ne moc prospesnyma latkama v techto vodach? Je to v poho a nebo byste meli nejake vyhrady.Jinak voni krasne,mam je doma :-)
madskin
Příspěvky: 10
Registrován: 09 črc 2014, 13:05

Re: Taylor of Old Bond Street voda po holení

Příspěvek od madskin »

jak je to s latkama netusim, ale dostal sem "Jeremy street" a voni super ale je to balzam. vodu sem si koupil vzorecek a jdu do ni! voni krasne
PavelKrálíček
Příspěvky: 22
Registrován: 13 bře 2013, 16:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Taylor of Old Bond Street voda po holení

Příspěvek od PavelKrálíček »

Kdybyste někdo chtěli poslat vodu po holení na recenzi, napište mi prosím soukromou zprávu (pokud je to funkční). Budu moc rád za Váš názor. Před tím, než jsem si začal pěstovat "polovous", jsem používal TOBS Sandalwood vodu po holení a byl jsem také spokojen.
Teodor
Příspěvky: 8
Registrován: 15 úno 2015, 20:17
Bydliště: České Budějovice/Deštná

Re: Taylor of Old Bond Street voda po holení

Příspěvek od Teodor »

Zdravím, máte někdo zkušenost s kolínskou Bay Rum? Jak by jste popsali její vůni? Popřípadě jestli je tu někdo z Českých Budějovic a kde by se tam dala koupit?
Uživatelský avatar
vladacr
Příspěvky: 100
Registrován: 21 led 2015, 11:48
Bydliště: České Budějovice

Re: Taylor of Old Bond Street voda po holení

Příspěvek od vladacr »

V Budějcích asi těžko, tady nekoupíš prakticky nic. Je tu sice sídlo jednoho eshopu, který prodává bagry Merkur a žiletky že Solingen, ale kosmetiky jen málo a značky, které já osobně neznám. Pokud se mýlím, budu moc rád, když mě někdo opraví.
Pokud bys měl zájem, mám nějaké vzorečky, které můžu poskytnout, i když tebou požadovanou vůní nemám.
Konkrétně TOBS St . James, TOBS Eton college, TOBS No.74 Victorian Lime a TOBS Mr.Taylor
Teodor
Příspěvky: 8
Registrován: 15 úno 2015, 20:17
Bydliště: České Budějovice/Deštná

Re: Taylor of Old Bond Street voda po holení

Příspěvek od Teodor »

vladacr píše:V Budějcích asi těžko, tady nekoupíš prakticky nic. Je tu sice sídlo jednoho eshopu, který prodává bagry Merkur a žiletky že Solingen, ale kosmetiky jen málo a značky, které já osobně neznám. Pokud se mýlím, budu moc rád, když mě někdo opraví.
Pokud bys měl zájem, mám nějaké vzorečky, které můžu poskytnout, i když tebou požadovanou vůní nemám.
Konkrétně TOBS St . James, TOBS Eton college, TOBS No.74 Victorian Lime a TOBS Mr.Taylor
O tom e-shopu vím, kdysi jsem chodil s dcerou majitelů, jestli myslíme ten samý a ne Palase, kterého také znám. S tou kosmetikou je to bída v budějcích :(
Když tak se ozvu ohledně vzorků přes SZ, díky! :)
Teodor
Příspěvky: 8
Registrován: 15 úno 2015, 20:17
Bydliště: České Budějovice/Deštná

Re: Taylor of Old Bond Street voda po holení

Příspěvek od Teodor »

Dotaz: Proč TOBS uvádí, že Bay Rum se dá použít jako VPH a zároveň je to kolínská?

link: http://www.upravse.cz/vyrobek/taylor-of ... ska-250-ml
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Taylor of Old Bond Street voda po holení

Příspěvek od Vousáč »

A proč ne.
Já mám od TOBS Vodu po holení Eton College , která voní tak pronikavě, že ji dost často
používám při odchodu do společnosti jenom pro navonění ( jak se říká za uchem :lol: ) a na zápěstí.

Bay Rum je příjemná vůně a podobné síly, dlouho vydrží a je příjemná do společnosti.
Takže v obou případech se VPH použitá jako kolínská nevylučuje.
V noci slyším i vousy růst
Odpovědět

Zpět na „Vody a balzámy po holení“