Tajomstvo kozmetiky

O veškeré další pánské kosmetice
Odpovědět
Mcmartini
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2015, 11:47

Tajomstvo kozmetiky

Příspěvek od Mcmartini »

Zdravím všetkých, pred nedávnom som narazil na toto skvelé fórum, tak isto som vymenil gillette a gél na holenie za safety razor, krém a mydlo. A musím povedať, že si to náramne užívam.

Ale k téme. Na Slovensku beží jedno viac menej známe neznáme rádio Slobodný vysielač, v ktorom sú naozaj veľmi dobré relácie. Osobne počúvam najradšej reláciu v Prvej línii, kde bola včera vysielaná už druhá časť venovaná práve kozmetike všeobecne z hľadiska obsahu. Niečo už bolo popísané aj tu na fóre, ale myslím, že členov tohto fóra by to mohlo zaujímať.

Takže kto má záujem prikladám aj link, kde je možnosť aj downloadu, keďže relácia má niečo cez 2h.
https://soundcloud.com/slobodnyvysielac ... ozmetik-ii
dedek
Příspěvky: 151
Registrován: 04 pro 2011, 16:36

Re: Tajomstvo kozmetiky

Příspěvek od dedek »

ono je to popisováno již na jiných místech fóra, ale zde je uváděn názor odborníka na jedy v kosmetice.
Mám za to, že se shodují se zjištěním některých našich kolegů, což za sebe chválím.

http://ona.idnes.cz/jedy-v-kosmetice-se ... zdravi_pet
břítva, dýmka a žena se nepůjčují
Kajkredi2
Příspěvky: 2
Registrován: 07 led 2021, 13:31

Re: Tajomstvo kozmetiky

Příspěvek od Kajkredi2 »

Já si myslím, že hlavně drogérková kosmetika skrývá mnoha tajemství. A člověk by si měl dávat pozor, co si na tvář a vlastně celé tělo patláme. I když už mi přijde, že i ty drogerie se pomalu začínají probouzet a třeba DM se hodně snaží co se týče složení jejich výrobků. Potom si myslím, že i kosmetické služby už jsou trošku více eko a kosmetičky se vzdělávají na různých kurzech. No a především nám spotřebitelům už přestává být jedno, co všechny ty výrobky obsahují.

EDIT Radgost
Odstranění skryté reklamy.
vsezved
Příspěvky: 612
Registrován: 12 kvě 2014, 09:35
Bydliště: Plzeň jih

Re: Tajomstvo kozmetiky

Příspěvek od vsezved »

Kajkredi2 píše: 22 led 2021, 10:59 Já si myslím, že hlavně drogérková kosmetika skrývá mnoha tajemství. A člověk by si měl dávat pozor, co si na tvář a vlastně celé tělo patláme. I když už mi přijde, že i ty drogerie se pomalu začínají probouzet a třeba DM se hodně snaží co se týče složení jejich výrobků. Potom si myslím, že i kosmetické služby už jsou trošku více eko a kosmetičky se vzdělávají na takových různých kurzech. No a především nám spotřebitelům už přestává být jedno, co všechny ty výrobky obsahují.
Pane kolego přeji pěkný den, ale u prvního příspěvku na fóru je vhodnější se nejprve představit a až potom na fórum "vpašovat skrytou reklamu".

Samozřejmě, že v klasické "drogerce" je možné koupit kvalitní kosmetiku za pár kaček, ale o tom už je tu na fóru mnoho napsáno.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní kosmetika“