Barbus olej před holením

O veškeré další pánské kosmetice
Frody
Příspěvky: 220
Registrován: 04 črc 2012, 18:04

Barbus olej před holením

Příspěvek od Frody »

Dobrý den kolegové sice nemám vyzkoušený , ale chtěl bych upozornit na nový barbus produkt Olej před holením ! Barbus se nám hezky rozjíždí a inspiruje se zahraničními trendy v holení :)

http://herbadrug.sk/?produkty&kategoria ... e=2&page=1
Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 618
Registrován: 27 říj 2013, 18:57
Bydliště: Valašsko

Re: Barbus olej před holením

Příspěvek od Drvoštěp »

Ta lahvička mi připadá ňák povědomá... Není to náhodou opalovací olej Nubian? ;)
Ale věřím, že je to opravdu olej před holením. :mrgreen:
Kde se dá koupit u nás? Kvůli jedné lahvičce se mi nechce jezdit na Slovensko i když to tam mám dost blízko.
Ten Barbus opravdu začíná modernizovat. Palec nahoru.
8-)
Lepší dobře nabroušená břitva než zle nabroušená žena.
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Barbus olej před holením

Příspěvek od david_ul »

Dobrý večer kolegové,

tak o oleji před holením jsem psal ve svém postu u mýdla Barbus. Ale je fajn, že jste si toho všimli.

Doufám, že to není ten opalovací olej.

Popravdě už jsem prolezl drogérie a zatím údajně zastoupení Herba Drug udělalo školení prodejcům. Alespoň v Ústí nad Labem. A vědí i novinkách. Ale je jasné, že nemají skladem. Bohužel nevědí ani cenu.
Některé drogerie v Ústí už mají svojí cenu, aniž by znali cenu velkoobchodní. Prostě je to novinka bude to dražší o 100% než stará verze (teď myslím Barbus Active verze). Ale na ten olej se těším.

Co vím tak je to na 80% ověřená zpráva, že se nové produkty budou dostávat na prodejny už v prosinci. Bohužel to asi neplatí všude.

Řeším při holení tvrdé vousy. Bohužel nepomáhá ani glycerínové mýdlo. Ale bych úplně nehanil, alespoň trochu pomůže. Vyzkouším olej a uvidíme.

David
David a jeho žiletky
Zeb
Příspěvky: 44
Registrován: 07 říj 2015, 08:20
Bydliště: Praha

Re: Barbus olej před holením

Příspěvek od Zeb »

Kolegové, měl už někdo tu čest olej vyzkoušet? Popř. viděl ho někdo někde prodávat?
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Barbus olej před holením

Příspěvek od david_ul »

Dobrý večer kolegové,

reaguji na post Zeba...

viděl jsem jej v drogerii v Ústí nad Labem. Hned co mě překvapilo a to nemile, že flakon není ze skla, ale plastový. Alespoň se to zdálo na omak a na zmáčknutí. Bohužel jsem netestoval, ani neotevřel.
Cena v Ústí nad Labem za flakon je 50 Kč.

Hlavním důvodem proč jsem byl v drogerii bylo kontrola mýdla Barbus black :) bohužel ne e.

David


EDIT 23.2 2016:

Pro upřesnění drogerie není typu velký řetězec. Je to prodejna papírnictví spojená s drogerií a domácími potřebami. Kdo zná tam drogeii v OC Labe v přízemí.
David
David a jeho žiletky
Yetti
Příspěvky: 56
Registrován: 03 úno 2015, 20:23
Bydliště: Jílové okres Děčín

Re: Barbus olej před holením

Příspěvek od Yetti »

koupil jsem si již 3 lahvičku. Osobně si navlhčím mordu a ca 10 kapek si rozetřu po tváři. Následně se osprchuji a opáchnu si xychtík horkou vodou. Nepoužívám mýdlo. Před tím si do misky na pěnu nastrouhám mýdlo na holení a u těch "lacinějších" přikápnu 2-5 kapek oleje. Vyšlehám pěnu. nanesu, Rukama si mordu promasíruju, dojdu si nalít rum nebo Henessy a namydlím se znova. Pak holím a libuju si jak to krásně jde. Břitvě zdar
optimista čte knihy, pesimista Korán a realista studuje základy střelby na pohyblivý cíl.
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Barbus olej před holením

Příspěvek od Vousáč »

Pán má doma soukromý barber shop :mrgreen:
V noci slyším i vousy růst
Uživatelský avatar
ivan_herbadrug
Příspěvky: 2
Registrován: 18 srp 2016, 09:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbus olej před holením

Příspěvek od ivan_herbadrug »

Zdravím vás páni.

Barbus Classic olej pred holením nájdete v predajniach GLOBUS, žiaľ ostatné siete/obchody ho nepovažujú za tovar, ktorý by sa oplatilo držať na predajniach. Poprípade si ho môžte objednať na našom webe. Aj keď je web slovenský, posielame objednávky aj do Českej republiky a verím, že čoskoro bude web aj pre Českú republiku.

Verím, že som vám aspoň takto pomohol.

Prajem fajn deň.


Ivan
adamv
Příspěvky: 1
Registrován: 16 lis 2016, 21:28

Re: Barbus olej před holením

Příspěvek od adamv »

Ahoj, Barbus olej před holením je docela v pohodě :-) vůně je příjemná nevtíravá, pokožku parádně "namaže". Používám jej hlavně na holení kontur u vlasů (dokončovací práce u střihu), kdy se kontury předtím použe namažu. Břitva pak skvěle klouže. Jestli má nějaký účinek na změkčení nejsem schopný posoudit, ale rozhodně je super :-) Nahradil jsem jím jiný 10x dražší "značkový" olej.
Slušnej chlap se pozná podle bot, pásku, hodinek, účesu a vousů.
http://barbershopbarbar.cz
Odpovědět

Zpět na „Ostatní kosmetika“