Kvalitní žiletky Brno

Vše o čepelkách
Odpovědět
kotja
Příspěvky: 4
Registrován: 05 zář 2016, 23:03

Kvalitní žiletky Brno

Příspěvek od kotja »

Nevíte kde v Brně sehnat kvalitní žiletky? (A obecně potřeby na holení)
nithro

Re: Kvalitní žiletky Brno

Příspěvek od nithro »

O žiletkách se vyjadřovat nebudu, o těch se tu psalo už až až, ale holící potřeby lze nakoupit v kammné prodejně upravse.cz - link
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Kvalitní žiletky Brno

Příspěvek od Wiking »

Vyse zmineny obchod bych jako zdroj kvalitnich ziletek rozhodne nemohl doporucit :lol: to by byl skutecne paradox..vsak zde vime sve.
Myslim si ze v Brne na ul. Orli v te stare drogerii maji minimalne 2 druhy Aster (zelene a modre) a u techto ziletek je pomer cena/vykon zcela v poradku.
Dale mensi vyber kvalitnich potreb na holeni maji i zde, i kdyz jsou ale spise specializovani na noze: http://www.kapesni-noze.cz/scripts/provozovatel.
Jinak je samozrejme mnohem levnejsi si vse objednat pres internet.. kamenne prodejny maji jen tu vyhodu ze si tam clovek muze vse osahat a ocichat :P
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
dedek
Příspěvky: 151
Registrován: 04 pro 2011, 16:36

Re: Kvalitní žiletky Brno

Příspěvek od dedek »

pokud bych bydlel v Brně, zašel bych do kamenné prodejny upravse.cz Velký výběr, dobré ceny.
Já nakupuji v jejich e-shopu a jsem maximálně spokojený.
břítva, dýmka a žena se nepůjčují
Uživatelský avatar
Vinci
Příspěvky: 167
Registrován: 22 lis 2010, 11:05
Bydliště: Zvolen

Re: Kvalitní žiletky Brno

Příspěvek od Vinci »

Tak za modré astričky sa osobne zaručujem :) kvalitné žiletky. Ak by si chcel vyskúšať Derby alebo Rocwell viem ti poslať pár desiatok ;) .
G Fatboy Rhodium G2, G 40's Superspeed (Ink-DeltaEcho), G Rocket, G Super Adjustable V2, ATT M2+SE1, Rockwell 6S, G Tech, G Slim Adjustable L2+J4, G Aristocrat, G Red Tip B3, Muhle R41, Merkur 34C & 37C,Edwin Jagger IVCSR, Fatip piccolo
MartinB
Příspěvky: 90
Registrován: 13 zář 2015, 13:00
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Kvalitní žiletky Brno

Příspěvek od MartinB »

Zdravím,
když kvalitní žiletky tak buď Astry z běžné drogerie nebo zajít do prodejny upravse na Olomoucké a koupit Featherky-s těmy jsem nadmíru spokojen.
Samozřejmě je dobré zkusit i jiné - prodávají i vzorky po 1ks, ale mě kromě Feather a možná ještě Perma Sharp, připadají ostatní žiletky horší nebo maximálně stejné jako Astry a ty mají u nas v drogerii za pakatel... ;)
"Kdo spěchá, dřív umře..." Martin B.
carson
Příspěvky: 12
Registrován: 06 zář 2015, 21:52
Bydliště: Brno

Re: Kvalitní žiletky Brno

Příspěvek od carson »

Muzu nabidnout po krabicce Derby a Perma Sharp z Wikingova spolecneho nakupu. Osobni predani v Brne, vymenim za pivo. S holenim ale moc neporadim, jsem taky zacatecnik.
Mühle R89, Derby, Barbus Classic, Cyril R. Salter, Kamenec Důbrava, Astra Windsor Fresh.
Odpovědět

Zpět na „Čepelky (žiletky)“