kam docasne od britvy

Dotazy na vše co se holení týče.
Odpovědět
tlacenka
Příspěvky: 8
Registrován: 26 led 2017, 21:04

kam docasne od britvy

Příspěvek od tlacenka »

Zdravim forum po delsi dobe :)
holeni probihalo v pohode a plne funkcni.
doslo k malemu problemu v konstrukci meho tela, takze nemohu uplne, respektive pro ucely holeni pouzivat vubec jednu ruku (jsem pravak a samozrejme pravou :( )
takze zatim jsem dosel k tomu, te stetky a kremu se nezbavim - to mi jednou rukou jde :)
ale holeni je problem - respektive natahovani a napinani + samozrejme protahovani ostri a udrzba vubec.
takze docasne, nez se problem vyresi (operace) potrebuji neco na holeni jednoruc - prisel jsem na to, ze se budu muset vratit zase k elektrice... ok, nemam s tim castecne problem.
nechci byt otrok holiciho strojku a ani necekam perfektni oholeni jako britvou - jen takovou upravu typu osekat a chvili klid.
jen nemohu byt neupraven.
takze zkousel jsem ziletku - ten samy problem, co britva.
utvrdilo me to v tom, ze elektrika je asi smer, kterym bych se mel vydat.
vaham mezi philipsem ( frezkovy) a braunem - foliovym.
oba dva tipy jsem kdysi mel a na kazdem mi vadilo neco trosku jineho (z dnesniho uhlu malicherneho) u brauna, respektive foliovych mi prislo, ze se musim holit kazdy druhy den, nebo radeji i drive - vous mam tvrdy, tocici se a jeste rychlerostouci...
prosim o nasmerovani spravnym smerem od tech, kteri presli nedavno/resili neco podobneho jako ja), abych svuj problem vyresil.
snad jsem trefil spravne vlakno a diky za nazory vsem.
Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 618
Registrován: 27 říj 2013, 18:57
Bydliště: Valašsko

Re: kam docasne od britvy

Příspěvek od Drvoštěp »

Ahoj,
před třemi roky jsem měl motonehodu, zlomená pravá klíční kost, s přivázanou pravou rukou, a železný korzet na sobě, pochroumaný kotník na noze, pajdal jsem na berlích půl roku.
Když měla přijít návštěva, tak jsem vzal žiletku do levý ruky, střídavě se štětkou, opřel jsem o stěnu koupelny (sedět nešlo, kvůli korzetu, vadil mi v pohybu) a jal jsem holit a to pomaličku, času jsem měl beztak habaděj. :)
Jo, na WC jsem se naučil utírat taky levou rukou. :D
Všechno jde, když se chce.
Taky si vzpomínám, vloni na Jipce ve vojanský špitále v Brně, tři dny po operaci břicha, když jsem už mohl sedět na kraji postele, páč jsem byl připoután hadičkama a drátama, tak mi sestřičky nosily teplou vodu a ručník. Měl jsem Solunu a mýdlo ve spreji. Pak jsem učil znovu chodit, takové cvičení, abych neztuhl úplně.
Lepší dobře nabroušená břitva než zle nabroušená žena.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní dotazy“