Dotaz na název břitu

Všeobecné dotazy na břitvy
Zamčeno
Ducki
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2019, 14:17

Dotaz na název břitu

Příspěvek od Ducki »

Zdravím vás

Objevil jsem doma můj stary holicí brit gilette ale bohužel nemám žádné náhradní břity a pokud jsou ještě na trhu tak jsem především zapomněl jak se tento typ jmenuje. Poradíte mi prosím ?

Příkladem link protože přidat sem fotografii je nemožný 😡😡
https://www.rajce.net/f1372206452
Uživatelský avatar
FerencH
Příspěvky: 448
Registrován: 20 zář 2018, 07:11
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Dotaz na název břitu

Příspěvek od FerencH »

Chybi foto z druhé strany. 2 nebo 3 břity.. a počet prouzku.. Asi o nic stareho nejde. Stálé používaný a hojně.
..
Gillette Sensor uveden v roce 1990. Byl to první holicí systém, který má samostatně upevněné břity.
..
Sensor Excel byl uveden v roce 1995. Tento holicí systém byl obohacen o silikonové proužky umístěné pod břity.
..
Sensor 3 měl tři břity namísto dvou
..
Gillette Mach3 byl první tříbřitý holicí systém a obsahoval pět silikonových proužků Microfin. uvedený v roce 1998.
..
Já to vidím na řadu Mach3 .. 3 břity a zvlhcujici pásek 5 vystupků. Podle uchyceni hlavy. . 2 packy pro vykyvy hlavice a tačitko na vyhození hlavy a držàtko 3 gumové prouzky.. Řada Mach3 ažTurbo. Pokud se nemýlím. Stále hojně používané 20 let
..
I presto vse dle 1 fotky se mužů mýlit
PS. Doplň fotky
Ducki
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2019, 14:17

Re: Dotaz na název břitu

Příspěvek od Ducki »

Díky moc tak nakonec to snad bude fungovat. Myslím ze by to měl být mach ale už to opravdu nevím... kupoval jsem ho před 6-10 lety ... myslím.
Každopádně tady je link na ostatní fotky ... opět rajče.cz.
https://josefjanda.rajce.idnes.cz/Gilette/#


Pokud by jsi věděl co je to za typ, které Brity na nej budou pasovat? Diky
Uživatelský avatar
FerencH
Příspěvky: 448
Registrován: 20 zář 2018, 07:11
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Dotaz na název břitu

Příspěvek od FerencH »

Ahoj,
říkáš stáří 6 -10 let.., to není staré, ale nové / zánovní.. i kdyby po těch 20 ti letech je vše stejné, zde není rozdíl u Mach3. A dle dalších fotek je to fakt ten Mach3.
--
Náhradní hlavice v každém krámku, na webu.. Mach3 nebo Mach3 Turbo (Turbo je / bývaly hlavice jen dražší protože snad horní břit prý "nějak lepší", tak nějak, už si to přesně nevybavuji..). Rozdíl při nákupu hlavic je standard: koupíš sadu s větším počtem kusů, pak na 1 kus je to výhodnější. Ale lze stále koupit set jen po 3 kusech, pak po pěti, osmi, dvanácti..
..
ZÁVĚR: kupuj hlavice na Mach3. budou pasovat na "stopro". F
Ducki
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2019, 14:17

Re: Dotaz na název břitu

Příspěvek od Ducki »

Perfektni moc dekuju !!! Jsem rad ze ho opět rozchodim.
Takže dekuju moc !
Loader
Příspěvky: 2
Registrován: 01 bře 2019, 23:18

Re: Dotaz na název břitu

Příspěvek od Loader »

Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Dotaz na název břitu

Příspěvek od Radgost »

Zavírám pro offtopic.
Tady je to o holení jedním břitem.
Zamčeno

Zpět na „Břitvy“