BOND Inspired by Whisky - VPH

O všem co používáme po holení na ošetření pleti
Odpovědět
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

BOND Inspired by Whisky - VPH

Příspěvek od david_ul »

Krásný dobrý den milé kolegyně a kolegové,

dovolte mi po dlouhé době představit vodu po holení z Polska jménem BOND Inspired by Whisky.
Je to VPH s vůní whisky a kofeinu.
m_8.jpg
Je to výrobek z polské firmy co nám vyrábí hodně kosmetiky pro EU.
Pharma C Food Sp. z o.o.
ul. Mokra 7; 32-005 Niepołomice

přiložím odkaz na mapku kde se nachází výrobce
https://maps.app.goo.gl/JsG4AX6gfGhEmq4h9


A teď k samotné vodě po holení.

Voda po holení je prodávaná v papírové krabičce. Tu jsem bohužel nenafotil, protože jsem ji tak dobře schoval, že ji teď nenajdu. Za to se tedy omlouvám. Ale samotný flakon VPH je ze skla a má široké hrdlo, kde není plastová záslepka (takže flakon lze znovu naplnit).
m_2.jpg
Objem flakonu je 100 ml. Víčko je z pevného plastu a má dobrý závit. Takže flakon neteče. Na víčku je šrafování pro dobrý úchyt a odkaz na mužskou sérii kosmetiky. Je tam napsáno MEN.
m_1.jpg
No a teď k samotné vůni a obsahu alkoholu.

Takže začneme tím pro mě nejdůležitějším a to alkoholem. Ten tam je jako až druhá složka. Takže bohužel oficiálně jsem nic nenašel takže odhad asi tak 40-50%.

A teď ta vůně...
Bond je kombinací klasických, elegantních vonných tónů na bázi citrusových plodů, whisky, tabáku, pačuli, cedrového dřeva a pižma.
Moje první nadechnutí nad flakonem je takové, že cítím zemitou citrosovo cedrovou vůni.

Složení:
Aqua, Alcohol Denat., PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, glycerin, parfém, extrakt z kůry Quercus Petraea (dubová kůra), alantoin, kofein, benzoát sodný, sorbát draselný, benzylsalicylát, citronellol, alfa-isomethyl ionon, síran sodný, CI1111 , CI 17200 (Červené chemické barvivo).

Pro lepší rozkódování složek děkuji těmto stránkám:
https://dr-baumann.cz/ingredience/searc ... yhledavani
https://encyklopedie.biooo.cz/vyhledat- ... _pismena=c

Účinné látky:

Dubová kůra, kofein, glycerol, alantoin.

A teď k samotnému použití
m_6.jpg
Jasné je, že je to voda po holení. VPH po oholení udělá na obličeji krásný lehce mastný film a vůně mi vydrží tak 6 hodin po oholení. Takže dlouho. Voda lehce štípne. Bohužel jsem nedohledal kolik má alkoholu.
VPH se hodí kamkoliv a není vtíravá. Za mě je to povedený kousek, který testuji již dlouho a mám druhý flakon. Tento nový flakon viz foto. je již druhý model. První model byl stejný jako má Barbus černý nebo Alpa. Ten novější flakon je dle mého lepší. Lépe vypadá a lépe z něj teče VPH.

No a cena?

Kupoval jsem VPH v Polsku a dával jsem cenu 15 ZL na CZ asi tak 96 Kč. Ano dá se zakoupit i v CZ, ale za trochu více peněz od 130 do 170 Kč + pošta. Takže pro mně nesmysl. Ano uznávám, když není jiná možnost tak pak ano.

Na závěr bych asi napsal, že pro mě je to po dlouhé době zajímavá vůně a rozhodně to předčí i jiné VPH svou vůní i výdrží. Ale to je tak subjektivní, že u každého to bude jinak. A je to tak správně.

No snad se Vám recenze líbila a něco Vám dala

Díky, že jste dočetli, až sem a děkuji za Váš čas u mé recenze

David
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
David a jeho žiletky
Odpovědět

Zpět na „Vody a balzámy po holení“