Mé nástroje a budoucí obtahovák foto

Všeobecné dotazy na břitvy
Odpovědět
rony
Příspěvky: 6
Registrován: 24 bře 2010, 17:43

Mé nástroje a budoucí obtahovák foto

Příspěvek od rony »

Zasílám foto břitev a budoucího obtahováku.
Obě dvě břitvy jsem koupil na aukru a je docela možné apravděpodobné že někdo poznává své
bejvalé nastroje .Myslím si že jsou ve slušném stavu. Na ruce berou chlupy ale na tváři už to není
taková radost .Osobně si myslím že by chtěly nabrousit nebo přetáhnout na řemeni,na něm právě
pracuji.Nyní k obtahovákům.Vzpoměl jsem si že mi jen tak ladem leží ve sklepě stará ale nikdy nepoužitá montérská kožená brašna.Tak jem jí objetoval.Zatím jsem u řízl 2kusy pásků . Ten delší chci použít na závěsný obtahovák aten menší použít na pádlo.Můžete mi poradit jak srovnat délku vláken uřízlích pasků ,vlákna na krajích pásků jsou kratší prostřední část vystupuje vpodobě malého bříška a proto břitva neklouže celou délkou břitu .Udělal jsem zřejmě chybu při řezání pásku . Rozměr kůzě na závěsný obtahovák je 445*60mm atlouštka 4mm. Pásek na pádlo je 300*60mm je to dostačující.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
pcmani
Příspěvky: 20
Registrován: 11 bře 2010, 21:59
Bydliště: Plumlov

Re: Mé nástroje a budoucí obtahovák foto

Příspěvek od pcmani »

ty samé mám doma i s těma střenkama byly ve stavu porezlém lehce jsem je očistil teď jen čekám než mi přijdou kámeny a mikroskop a budu se snažit je nabrousit
Odpovědět

Zpět na „Břitvy“