Dragon's Tongue Kamen

Inzeráty, které již byly uzavřeny nebo ztratily aktuálnost
Zamčeno
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Dragon's Tongue Kamen

Příspěvek od adrspach »

Mam k prodeji DT kamen velikost 10x3x1 palec (250x75x25mm). Zrnitost obvykle 6-8000. Toto je prirodni kamen a zrnitost se muze lisit najdou se i DT kameny s vyssi zrnitosti nez jsem udal a nizsi zrnitosti se da dosahnou hrubsim olapovanim. Ke kameni je i Slurry kamen 3x1x1 palce (75x25x25mm). Kamen je novy srovnal jsem pouze jednu plocu a jednu hranu abych videl, ze je bez kazu a jak vim ti co je zatim ode me maji tak pouzivaji jednu stranu na britvy a druhopu na noze. Hranu pak pouzivaji na vysmate a vrtulove ostri.
Cena 800Kc plus postovne (k dodani zacatkem srpna) anebo bez postovneho na pristim srazu.

ZATIM ZAMLUVEN CEKAM NA POTVRZENI
mathas
Příspěvky: 51
Registrován: 27 led 2010, 23:18

Re: Dragon's Tongue Kamen

Příspěvek od mathas »

Ahoj, pokud by byl ten kámen volný tak si ho vemu. Jsem začátečník tak se mopžná hloupě zeptám, je tento kámen vhodný na dobrušování, resp. na břitvy které tahají vousy? Je mi blbý furt břitvy posílat petrovi. nebo jeslti náhodou nemáš nějaký levný kameny pro začátek.

moc děkuju

Honza
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Dragon's Tongue Kamen

Příspěvek od adrspach »

Omlouvam se zapomel jsem tento link uzavrit. Tento kamen uz je prodan. Alespon odpovim. Na dobrusovani britev obvykle vhodny neni. Je to prirodni produkt, ktery se muze zrnitosti lisit kamen od kamenu.
Momentalne se do N.Walesu nechystam, ale pokud by bylo dostatek zajemcu tak se tam muzu pri me pristi navsteve stavit.
Pokud mas zajem o kameny tak napis na SZ. Uvidime co se da delat.
Zamčeno

Zpět na „Bazar - Archiv“