HOLICÍ OLEJ - DENALI

O veškeré další pánské kosmetice
stps
Příspěvky: 9
Registrován: 15 říj 2009, 12:22
Bydliště: Bernartice nad Odrou

HOLICÍ OLEJ - DENALI

Příspěvek od stps »

Zdravím pánové,

máte někdo zkušenost s tímto holícím olejem od Eone? Doporučili byste jej?

Díky
JiriS
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: HOLICÍ OLEJ - DENALI

Příspěvek od sparq »

Zkousel jsi uz nejaky jiny holici olej? Ja jsem prubnul dva od King of Shaves, jednu chvili jsem je pouzival jake pre-shave oleje, ale pro holeni samotne mi nesedi. Mastna drstka se spatne napina, clovek ma od oleje zaneradene ruce a vsechno klouze, je blbe videt, co uz bylo oholeno, apod. S Denali zkusenosti nemam.
stps
Příspěvky: 9
Registrován: 15 říj 2009, 12:22
Bydliště: Bernartice nad Odrou

Re: HOLICÍ OLEJ - DENALI

Příspěvek od stps »

sparq píše:Zkousel jsi uz nejaky jiny holici olej?
Ne, nezkoušel. Spíš to řeším v obecné rovině a Eone je celkem snadno dostupne.
Z toho, že nebudu schopnej pořádně napnout kůži sem měl taky strach.

Diky za reakci.
JiriS
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: HOLICÍ OLEJ - DENALI

Příspěvek od sparq »

Zkus nejdriv obycejny olivovy olej.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: HOLICÍ OLEJ - DENALI

Příspěvek od adrspach »

Pridavam se ke Sparkovi. King of Shaves uz priste nee.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: HOLICÍ OLEJ - DENALI

Příspěvek od Radgost »

Několikrát jsem zkoušel různé preshave olejíčky a prekrémy a vždy s negativní zkušeností.
Mám pocit, že tyhle věci vymýšlel nějaký premarketingový démon, který se nemusel holit.
Petr111
Příspěvky: 3
Registrován: 20 led 2017, 16:17

Re: HOLICÍ OLEJ - DENALI

Příspěvek od Petr111 »

Ahoj STPS,
s oleji je to tak, že v podstatě všechny mají velmi podobný účinek na kůži - příjemný, aspoň se mi zdá. Veliký rozdíl je ale v tom, jak jsou parfémované, a jak dloiuho po nich vousy ještě voní. Je dobré je někde vyzkoušet, než koupíš celé balení, poněvadž někdy je to dost síla a představa že takto aromatický a výrazný odér budu mít na vousech přímo pod nosem celý den... :oops: asi bych z toho umřel... nejjemnější a nevtíravá vůně, ale přitom "prý" příjemná pro ženy :lol: je podle mně olej s vůní Swing od Barber mind. Nejlevněji je zatím k mání tady: https://www.simplesmile.cz/olej-na-vous ... usy-50-ml/ no ale výsledek Ti zaručit nemohu. Mně osobně ale tahle vůně připadá velmi jemná a neiritující. Tak pokud to zkusíš, dej vědět, jestli pro tebe také OK.
Uživatelský avatar
plinha
Příspěvky: 34
Registrován: 21 led 2015, 09:48
Bydliště: Lány

Re: HOLICÍ OLEJ - DENALI

Příspěvek od plinha »

Myslím, že je velmi levné vyzkoušet jak se ti bude holit obličej po olejíčku s obyčejným Avirilem pro děti, mají ho v každém supermárketu, a stojí pakatel. Kdesi tady na fóru, jsem kdysi četl, že to některý z kolegů používal při holení bagrem. Tehdy jsem to zkusil a rychle zavrhl. Za zkoušku to stojí....
Uživatelský avatar
LukasSimir
Příspěvky: 95
Registrován: 27 zář 2016, 21:21
Bydliště: Pardubicko

Re: HOLICÍ OLEJ - DENALI

Příspěvek od LukasSimir »

Souhlasím s plinha! Olejíček Aviril používám před holením. Sprcha, osušit obličej, nanesu trochu olejíčku po tváři a krku, připravím si věci na holení, udělám si na obličeji klasika pěnu z mýdla a jdu na to. Pro mě je rozdíl obrovský. S olejíčkem je to holení mnohem hladší a příjemnější. Studenou vodou opláchnu po holení obličej a defakto už tam olejíček není. Druhou výhodu vidím v tom, že i po apliakci VPH mám obličej stálé příjemný (ne mastný!!!) ale nevysušený a nemám potřebu dávat si třeba balzám..
Olejíček stojí cca 25,- , takže za mě lepší zkusit tento, než kupovat drahé balení olejů přímo na holení. Rozdíl bude určitě ve vůni..ale myslím, že jiný moc ne.
Uživatelský avatar
Yaron
Příspěvky: 492
Registrován: 03 kvě 2013, 14:57
Bydliště: Praha - východ

Re: HOLICÍ OLEJ - DENALI

Příspěvek od Yaron »

Myslím si, že rozdíl bude ve složení. Rostlinné oleje budou pro pokožku jistě vhodnější, ale proti gustu ...
Living on the edge.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní kosmetika“