Dotazy na PetraS

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od PetrS »

Moc díky kolegové za obrovskou trpělivost.
Opět jsem v provozu a opět pokračuji s prací v plném nasazení.
Zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Yetti
Příspěvky: 56
Registrován: 03 úno 2015, 20:23
Bydliště: Jílové okres Děčín

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od Yetti »

Zdráv buď Petře. Prosím o datum, kdy mohu své dvě dámy přivést k brusu. Někdy po 5.1? Děkuji a přeji pohodové Vánoce a spokojený rok 2016

Mirek Yetti
optimista čte knihy, pesimista Korán a realista studuje základy střelby na pohyblivý cíl.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Yetti,

opět pracuji každičký den a tak i Svátky v klidu a míru oslavím prací, protože kolegové trpělivě čekají ale já jsem netrpělivý, že ještě nemám hotovo. V lednu se mi ozvi a domluvíme ostatní.
Detaily mi piš přímo na můj email (nikoliv do SZ) abych neztrácel přehled.
Zdravím Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
jiri.k
Příspěvky: 143
Registrován: 25 říj 2009, 09:45
Bydliště: ceska skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od jiri.k »

V koloběhu života připomínám, že máš dneska svátek. Tak ať nám Petře dlouho vydržíš a jsi stále pěkně nabroušený! :lol:
Ženy a břitvy mají jedno společné. Tupé nestojí za nic...
Darovane břitvě na zuby nekoukej.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Jirko,

moc díky za milé přání. Oslavu však přesunu až na červen abych to mohl oslavit s tím Pavlem.
Každopádně moc díky a zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Asterix
Příspěvky: 9
Registrován: 29 bře 2016, 10:00

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od Asterix »

Príjemný večer prajem,
rád by som sa spýtal na možnosť prípadnej renovácie/ brúsenia staručkej britvy. Mám neakú fotodokumentáciu na posúdenie stavu či je renovácia/brúsenie vôbec možná. Nepoznám postup ako inak sa na Vás obrátiť s touto požiadavkov tak prosím o usmernenie ak som nezvolil správny postup. :oops:
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Asterix,

jsi zde na správném místě.
Renovace a broušení nejsou až takový problém, ale vážný problém je v čase vyhotovení.
Přesto že pracuji každičký den (např. už jsem nebyl dva týdny venku - není čas odpočívat), tak kolegové čekají na své Krásky už několik roků.
Proto jestli se obrníš trpělivostí, tak Ti Tvoji Krásku dám kompletně do pořádku a připravím přímo na tvář. Pokud není vylámaná, tak jde zrenovovat i hodně poškozené Břitvy.
Další mi piš přímo na můj email.
Zdravím, Petr.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Marconi
Příspěvky: 57
Registrován: 28 zář 2016, 14:42
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od Marconi »

Dobrý den. Nevím jestli sem PetrS ještě chodí, ale zajímalo by mne, na jakou adresu břitvu poslat, popř. jestli je možné s břitvou dojet a podívat se, jak se má správně obtahovat na řemeni. Na vojně jsem si koupil břitvu na Národní v Praze, ze začátku to holení vcelku šlo, ale od té doby se mi již nikdy nepodařilo břitvu pořádně nabrousit a pořádně se oholit.
"Nic není důležitějšího, než se umět podívat sám sobě do očí."
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Marconi,

na foru jsem každičký večer až do pozdních nočních hodin (spíše až do nad ránem) a není zde mnoho příspěvků, které bych nečetl. ;)
Pokud napíšeš přímo na můj email, tak můžeme probrat jak na tom Tvoje Kráska je a co potřebuje aby opět holila k plné spokojenosti. Pokud máš možnost zajet do Č. Lípy, tak i to obtahování Ti rád ukážu včetně návodu kterak si Břitvu na řemenu nezničit, ale naopak - udělat perfektně ostrou.
Broušení v domácích podmínkách bez potřebných kamenů, nepřináší příliš uspokojivý výsledek a proto se nediv. že ta ostrost nebyla podle Tvých představ. Je dobré, když máš možnost se podívat jak by měla nabroušená Břitva vypadat. Koukni sem.
Přeji Ti pohodové prohlížení a zdravím, Petr.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Marconi
Příspěvky: 57
Registrován: 28 zář 2016, 14:42
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Dotazy na PetraS

Příspěvek od Marconi »

Děkuji Petře za odpověď. Až po napsání příspěvku jsem si všimnul, že u každého uživatele je zaznamenána jeho poslední online aktivita. Můžu se zeptat, kam byste z hlediska kvality a užitné hodnoty zařadil značku DOVO SOLINGEN? Má cenu tuto břitvu nějak brousit a obnovovat nebo je lepší jít do nějaké jiné osvědčené značky. Když jsem před dvaceti lety břitvu kupoval, tak jsem byl jak u vytržení, když jsem zjistil, že něco takového jde ještě koupit. Bohužel se mi nepodařilo sehnat nikoho, kdo by se ještě břitvou holil. Dokonce jsem obcházel různá pražská kadeřnictví, ale všude jenom kroutili hlavou, že břitva je už dávno zakázaná, a že jediné s čím se na učňáku setkali byly břitvy žiletkové. Po návratu z vojny na Moravu jsem břitvu uložil do šuplíku, kde leží dodnes (všechny pokusy o nabroušení skončily naprostým fiaskem vč. useknuté špičky prstu...Jak to tak bývá, tak Českou Lípu mám přes celou uhlopříčku republiky neb jsem z Hodonína, takže bych břitvu asi poslal poštou a pokusil se Vás zastihnout na nějakém setkání břitevníků.
"Nic není důležitějšího, než se umět podívat sám sobě do očí."
Odpovědět

Zpět na „Služby PetraS“