WINDSOR - Vody po holeni

O všem co používáme po holení na ošetření pleti
obdivovatel
Příspěvky: 46
Registrován: 03 říj 2013, 20:34

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od obdivovatel »

Vážení Kolegové!
Jak jsem již psal v dávné recenzi, tak tuto vodu po holení velice rád používám. Nedávno jsem si zakoupil dvě nová balení a rozhodl jsem se trochu experimentovat a tuto vynikající vodu po holení trochu vylepšit. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl do ní přidat několik kapek levandulového a eukalyptového oleje a dále jsem do ní nalil malé množství dětského oleje Johnsons Baby olej s aloe vera (někdo tento olej proklíná a jiný ho chválí, mě osobně tento olej na pokožku vyhovuje). Před použitím, ale vždy musím vodu s tímhle vylepšeným složením vždy důkladně promíchat, jelikož se dětský olej drží na hladině. Stačí několikrát nádobkou zatřepat a olej se vždy rychle promíchá s původním základem a je připraven na použití. Holím se každý den a vodu s tímto upraveným složením používám již skoro celý měsíc. Žádné nepříjemné reakce na pokožce nepociťuji, samotný olej se rychle vstřebá a mám pocit, že pokožku opravdu chrání hydratuje. Dříve jsem po oholení nejdříve vždy jako první použil tuto vodu po holení a pak jsem si ještě tvář ošetřil balzámem po holení. Dnes po oholení používám již pouze tuto vodu s tímto upraveným složením.

Levandulový olej prospívá každému typu pleti, působí antisepticky a protizánětlivě, je vhodný při akné. Zpomaluje proces stárnutí, pleti navrací zářivost a vitalitu. Udržuje pleť vláčnou a pružnou, zvyšuje její pevnost. Zlepšuje její regenerační schopnosti a napomáhá zpomalit příznaky stárnutí pokožky. Je vhodný pro všechny typy pletí.

Eukalypt má antiseptické účinky a podporuje procesy hojení.

Děkuji za pozornost.
Oldas
Příspěvky: 42
Registrován: 08 dub 2016, 14:57

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od Oldas »

Tuhle jsem kupoval Alpa Windsor Fresh s propolisem a všiml jsem si tentokrát velmi výrazného rozdílu v barvách VPH v regálu, které byly od světlounce žluto-hnědé až po červeno-hnědou. Navíc v jedné lahvičce ležela na dně červená složka, která se po promíchání ale okamžitě rozmíchala.
Jedná se o onen propolis a i přes dodržení poměrů složek této vph se různé odstíny vody mohou jak vidno objevit. Toliko vysvětlení oddělení kontroly kvality firmy Alpa. (doufám, že se to tu už někde neřešilo)

Takže kdyby Vás to taky praštilo v obchodě do očí, vemte tu nejtmavší, bude tam asi nejvíc nejtmavšího propolisu :mrgreen:
Uživatelský avatar
Zagarne
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2014, 06:46
Bydliště: Brno

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od Zagarne »

cirou nahodou jsem vcera kupoval 3 kousky Windsor Fresh a taky se mi hned zdalo, ze jsou o dost svetlejsi. barvu rumu nahradila takova spis jakoby becherovkova :lol:
vyzkousim a uvidim jak bude fungovat. vune byla porad stejna.
Oldas
Příspěvky: 42
Registrován: 08 dub 2016, 14:57

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od Oldas »

Ano. Tohle přirovnání je mnohem přesnější než moje barvy :lol:
obdivovatel
Příspěvky: 46
Registrován: 03 říj 2013, 20:34

Re: WINDSOR - Vody po holeni

Příspěvek od obdivovatel »

Dobrý den Kolegové!
Jak jsem již zde v této sekci napsal, tak jsem pro zlepšení hydratačních schopností do této vody po holení vždy přidával dětský olej Johnsons Baby s aloe vera. V dnešní době již tento olej nepoužívám, ale začal jsem do této vody po holení přidávat vždy několik kapek olivového oleje. Před použitím vždy nádobku v ruce promíchám, jelikož se emulze s olivového oleje drží vždy na povrchu hladiny a potom již vodu po holení použiji na tvář. Olivový olej lze samozřejmě použít i do jiných vod po holení. Po použití takto vylepšené vody po holení je moje pokožka opravdu kvalitně hydratovaná bez použití chemické kosmetiky.

Děkuji za Vaší pozornost.
Odpovědět

Zpět na „Vody a balzámy po holení“