Kamenec

O veškeré další pánské kosmetice
Odpovědět
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Kamenec

Příspěvek od marure1 »

Ahojte u nás kupit v drogerie kamenec je zázrak maju len všelijaké zastavovacie gely
a tie nechcem tak som lovil na internete nakoniec som sa prepracoval kusok od nás
je maloobchodík tak mi ho dokonca doviezli velmi som sa potešil no dufam,že ho
nebudem často používat :o
Britva je nástroj Gentlemana
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Kamenec

Příspěvek od relka »

ahoj...pokud jsi koupil kostku co BBarret, máš dvě možnosti. Buď máš kompaktní kostku krystalu, u které se časem krásně zaoblí hrany a hezky klouže po tváři...nebo máš smůlu a kostka je jakoby slisovaná z "kousíčků" a trochu na kůži dře... Mám oba ;) :twisted: A někreří z nás po opláchnutí potřou celý oholený kus obličeje kamencem..jaksi to působí tak, že pokud jdu něco dělat a zapotím se, nepálí mne od potu oholená kůže. Kamenec má použití daleko širší, nežli jen zastavování krve. Myslím, že tu o tom někteří kolegové psali.
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Kamenec

Příspěvek od marure1 »

Ahoj relka je to pravdepodobne zlisovana kocka 90g ,ale som rád ,že aspon tu mám :D
Hned som sa oholil ešte bágrom a potom som s kamencom potrel celu tvár ....ssss
to bolo ono :oops:
Britva je nástroj Gentlemana
Uživatelský avatar
Shortymort
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2011, 15:55

Re: Kamenec

Příspěvek od Shortymort »

Zdravím všechny břitevníky,
na nákup svojí první břitvy zatím čekám, ale už se na to chci připravit. Na jednom obchodním serveru jsem náhodou narazil na tyhle originální tyčinky "Michelangelo Styptic Pencils" ...prodejce je nabízí v přepočtu za 86 kč pár prý jich má dost. Na jedné z fotek je složení: 90% síran hlinitý, 10% inertní složky.
Co vy na to? :ugeek:

http://www.etsy.com/listing/65453924/mi ... ils-a-pair
Sweet and divine
Razor of mine
Sweet and divine
Razorblade shine

http://youtu.be/5Xp4iIQuhd4
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Kamenec

Příspěvek od Artifex »

Ano, to je ono, je to kamenec
Uživatelský avatar
Shortymort
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2011, 15:55

Re: Kamenec

Příspěvek od Shortymort »

To je divný, dneska už to ukazuje, že zboží neexistuje, přitom včera všechno vypadalo v pohodě. To se mi ještě nestalo. :shock:
Sweet and divine
Razor of mine
Sweet and divine
Razorblade shine

http://youtu.be/5Xp4iIQuhd4
Qarter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 pro 2010, 15:27
Bydliště: Praha

Re: Kamenec

Příspěvek od Qarter »

Zdravím pány Břitevníky a prosím o Vaše rady.Jak a kdy používat kamenec.Jasně ,když se říznu,odřu a potřebuji stáhnout pleť a vydesinfikovat.To je celkem jasné,ale já už se neřízl poměrně dlouho(Bože,honem zaklepat!!) a kamenec používám po každém holení stejně.Líbí se mi totiž ten pocit chladivého stahování kůže po předchozím rozpaření.Mě by ale zajímalo zda se mám potírat nejprve kamencem,nebo vodou po holení a pak teprve kamencem.Zatím to dělám po potření vodou po holení a pak ještě kamencem.Ale zdá se mi,že kamenec se stává trochu"pemzovatějším".Jestli je to účinkem toho lihu ve vodě po holení?Díky za Vaše zkušenosti a názory.Díky
Toulavej
Příspěvky: 83
Registrován: 05 čer 2009, 13:22

Re: Kamenec

Příspěvek od Toulavej »

Osobně mám dojem že tu většina používá kamenec na "čistou" kůži. Já alespoň kamenec používám taky rád, na ranky důkladněji aby přestaly krvácet a pro ten pocit lehce na celou tvář na ještě vlhkou kůži, teprve poté vodu po holení.

Stejně si ae myslím že v případě potření celé tváře jedu jaksi na dvou kolech protože kamenec a voda po holení slouží v podstatě ke stejnému účelu (když pominu parfém).
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Kamenec

Příspěvek od Zipíno »

Já osobně po oholení mokrou rukou setřu zbytky mýdla, poté přejedu celou hubu kamencem a teprve po zaschnutí kamence dávám Gentlemans Choice.
671 grains of diplomacy-.50 BMG
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Kamenec

Příspěvek od Pedrosjan »

a já doposava´d myslel,že kamenec se používé pouze na zastavení krvácení... :? :oops:
MERKUR Solingen - 37 001
Odpovědět

Zpět na „Ostatní kosmetika“