CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Vše o čepelkách
CzechBlades
Příspěvky: 3
Registrován: 26 srp 2013, 10:36

CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Příspěvek od CzechBlades »

Zdravim vsechny uzivatele tohoto super webu,

jsem obchodnikem u firmy CzechBlades Jevíčko a s velkym zaujetim jsem si precetl hodnoceni testovanych cepelek Astra i konkurencnich znacek. Velmi rad zodpovim vsechny dotazy ohledne cepelek Astra - tyto se v CR jiz nekolik let nevyrabeji.
Zajimalo by me, kde se daji koupit cepelky TIGER SUPERIOR STAINLESS - zluty obal. Ve Vasich testech dopadly velice dobre. Nevite nekdo, kde se vyrabeji?

Zdravim z CzechBlades

Radek
Tel. 725 988 554
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Příspěvek od Wiking »

Ahoj Radku.
Tesi me (a asi i dalsi cleny tohohle fora) ze jsi se jako obchodnik a osoba zasvecena do tematu ziletek prihlasil na tohle forum.

Ohledne cepelek Astra snad nejake dotazy sotva kdo bude mit, kazdy vi ze se vyrabeji v St.Petersburgu v Rusku.
Zelene, modre a keramicke. Tam je vse jasne, vyrobce je uveden na obalu. Ohledne ziletek Tiger je vsak situace mene logicka.

Ja jsem v srpnu 2012 mel pisemny kontakt s panem Janem Richterem z firmy Czechblades.. predpokladam ze je to nejaky Tvuj sef nebo kolega.

Pan Richter mi na muj dotaz zda on je vyrobce techto ziletek sdelil tohle:
~kopiruji~: "Je to pro mě nová a velmi zajímavé zpráva, že je možné tyto čepelky získat ještě na netu v Německu. Pokud to nejsou čepelky ze starých zásob (odhaduju 10 let), tak se 100% nejedná o české čepelky, ale o faky (značku TIGER vlastní výhradní naše firma)"

Opravdu nemam co bych k tomuto vyjadreni dodal. Dle meho nazoru, spise pocitu se u soucasne prodavanych ziletek Tiger nejedna o stare ziletky (vzhled baleni tomu nenasvedcuje) taktez nabizene mnozstvi presahuje mnozstvi nejakych starych, skladovych zasob.
Je rozdil, kdyz nekdo na aukru prodava 2 zaprasene krabicky ktere nasel nekde v pozustalosti po dedeckovi a je rozdil kdyz obchodnik ma "nekonecnou" zasobu.. tak je to myslim zcela logicky napsano.

Jinak zde dodam nejake odkazy na prodejce tech "prisne utajovanych" ziletek Tiger.
podotykam, ze zde ve foru neni zvykem delat verejnou reklamu, ale snad tyhle nasledujici odkazy Kolegove moderatori budou videt jinyma ocima


http://connaughtshaving.com/tiger.html

http://www.shoeboxshaveshop.com/tiger-s ... nless.html

+ ruzni dalsi prodejci typu Aukro, ebay atd.. staci zagooglovat ;)

Diky za verejnou odpoved.

Wiking
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
CzechBlades
Příspěvky: 3
Registrován: 26 srp 2013, 10:36

Re: CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Příspěvek od CzechBlades »

Ahoj Wikingu,

moc dekuji za reakci. Ano, pan Richter v CzechBlades pracuje jako obchodni reditel a ja jsem jeho"pohunek" :-)
Cepelka Tiger je opravdu nasi vyroby a mame na ni ochrannou znacku. Proto nas zajima, kdo ji vyrabi a dodava do e-shopu.
V blizske budoucnosti planujeme vyrobu nerezove cepelky a radi bychom vyuzili nasich registrovanych znacek.

Za kazdou pomoc predem dekuji a ohledne nasich Tigru (uhlikovych cepelek) rad zodpovim veskere dotazy.

Radek
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Příspěvek od Wiking »

Ahoj Radku.
To ze vase firma vlastni na znacku Tiger ochrannou znamku vim, to uz mi rikal Tvuj sef minuly rok.
I kdyz nejsem pravnik, tak jsem toho nazoru ze se zde jedna prinejmensim o porusovani autorskych popr. vlastnickych prav, nebo neco podobneho. A to je trestny cin.. ne precin nebo prestupek. Zni to proste neuveritelne, ale jak je to mozne, ze nekdo prodava "vase" ziletky aniz by jste je sami vyrabeli? To uz by snad mely vysetrit nejake organy cinne v trestnim rizeni, ne?

Jsem zvidavy, ta blizka budoucnost.. znamena to tedy ze jeste snad v tomhle roce 2013 zacnete vyrabet nejake solidni ziletky na holeni?
Kde se budou prodavat?
Vim, ze uz nejake vyrabite takove ty tmave (cerne) a silne, ty ale nejsou k holeni, nybrz jsou urceny pro modelare k rezani ruznych jemnych materialu, je to tak?

Dekuji za odpovedi..

Wiking
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Příspěvek od Radgost »

S panem Richterem jsem komunikoval před cca rokem. Psali jsme si o vývoji nerezových čepelek určených k holení. Slíbil, že až bude vývoj dokončen, zašle mi jich několik k otestování a recenzi. :)
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Příspěvek od Vousáč »

Jestli se nemýlím a dobře jsem si to přeložil, tak na jednom z těch Vikingových odkazů se praví:

že čepelky Tiger ( ve žlutém obalu ) si nechává vyrábět firma Gillet u výrobce v České republice.

Podle mne by na tom trochu pravdy mohlo být, ale kdo by byl ten výrobce ?

Napadla mne taková kacířská myšlenka, jestli je žlutý Tiger nerezový a kvalitou odpovídá přibližně modré Astře, jaký by byl problém
si nechat při výrobě modré Astry udělat jiný potisk na žiletku, k tomu přidat obal, který se tváří jako nová výroba osvědčené značky
(konec konců ten nápis new tam je) a prodávat to po světě.
Pak by popis na anglickém e-shopu mluvil pravdu, nechává si to dělat výše jmenovaná firma akorát výrobce není v ČR ale v st.Petersburgu.
V noci slyším i vousy růst
CzechBlades
Příspěvky: 3
Registrován: 26 srp 2013, 10:36

Re: CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Příspěvek od CzechBlades »

Zdravim vsechny "spiony"

presne tahle myslenka, kterou popisuje Vousáč, nas taky napadla a proto patram po vyrobci tehle zlute cepelky. Nerezova technologie vyroby je pomerne draha zalezitost (v radu desitek milionu). Takze nejdrive potrebujeme poznat svoji konkurenci a otestovat jeji kvalitu. Pomerne intenzivne na tom pracujeme a dle Vasich testu je zluty Tiger tou spravnou cepelkou.

Radek
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Příspěvek od Radgost »

Tady špion David něco objevil.

viewtopic.php?p=23320#p23320
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Příspěvek od Vousáč »

Taky jsem na to hleděl.
Nejenom Tatra ale i Tiger v červeném suprovně upravené plagiáty.
A všechno pěkně lifrováno lodí ze Shangaje.

Tohle je celkem zajímavý odkaz na výrobce, který vám vyrobí jakoukoli čepelku a tvar co si řeknete.
http://www.alibaba.com/product-gs/10686 ... blade.html

A tady jejich stránky, snad se tam anglicky dopídíte víc ...
http://www.hjar-blades.com/index_en.html

Druhým adeptem záhadné výroby, dokonce i uhlíkových čepelek Feather a dokonce Solingen...
http://jifa999.en.alibaba.com/productgr ... blade.html

A nakonec pěkná síla a drzost zároveň, červený tygr-made in czech republic...
http://jifa999.en.alibaba.com/product/7 ... blade.html


Tohle by mohla být stopa po záhadném výrobci Tygříků žluťáků a ostatních. ;)
V noci slyším i vousy růst
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: CzechBlades - tuzemský výrobce čepelek

Příspěvek od david_ul »

Dobrý večer Vousáči,

jak řekl Radgost.....jsem špion...:)

tak já tam zajedu a zeptám se jich :) Mám to blízko. Jen pár minut na zdejší MHD a pak několik kilometrů do Prahy na letiště....no a pak už jen sedíš a sedíš a jsi tam... No a cesta zpět je přesně naopak.

Ne a teď vážně je to bohužel problém nabídky a poptávky. Kdyby lidi nechtěli všechno hned a za super levno tak se to neděje. Chápu výrobce, že chtějí vydělat. Musí zaplatit především vývoj a provoz. Do provozu počítám pořízení strojů,místa k podnikání a vybudování distribuční sítě. Zaplatit lidi co to vyrábějí. Je jasné, že zisk je důležitý. Bez zisku nebude vývoj dalších věcí. Tohle všechno chápu, ale popravdě podnikat v CZ je naleštěná bída. Samé překážky a neochota lidí platit za zboží, které kupují. Obdivuji některé firmy i podnikatelé, že ještě vydělávají a jsou tu i fyzicky tak finančně.

Ale co zase moc nechápu někdy předražené výrobky oproti konkurenci. Problém se pořád točí okolo peněz. A jsme zase na začátku. Lidi si to raději koupí v Asii. Dnes když jsem dohledával nový holící strojek do mé garáže. Tak jsem našel plno odkazů na shopy, ale také plno nabídek na čínské kopie.

Radgoste to je pro Tebe: uvažujete na foru o zavedení kolonky kopie výrobků, kde se dají koupit a jejich info o tom, že je to kopie ať to lidé nekupují. Klidně i s obrázkem.

Trošku jsem se rozepsal...

David
David a jeho žiletky
Odpovědět

Zpět na „Čepelky (žiletky)“