Jaký strojek vybrat

...lidově bagry a kotvy.
novacik
Příspěvky: 15
Registrován: 25 úno 2014, 17:18

Re: Jaký strojek vybrat

Příspěvek od novacik »

Zaverem jsem prase, uz snad 2 roky jedu na jednu hlavu od mach3 často holeno(škrábáno) i na sucho, ale to znamenalo ze oblast pod bradou je totalne zarudla do doby nez tam mam 5mm vousu. Neresil jsem nechapu proc. Stredni tuhost vousu mi roste max na brade, knir chmiri, tvare chmiricko. Vcera celej den jsem cetl forum, to jsem nemel delat. Uz na to mam jinej pohled. Jinak jsem nechtel cekat a vybral jsem Mühle R89 a Perma-sharp Super, priste tam dam zelene Astry. Jinak nacini je a bude Barbus, Color gel After Shave, WINDSOR voda po holení a tedka pozor...zacnu pouzivat i neco pred a to WINDSOR voda před holením. Štetec je noname, ale ten je hezkej. Co bude pro me dalsi novinka je kamenec. Chci nejakej ceskej levnejsi, to jeste vubec nevim.

Plus kdyz jsem braval od otce, tak jsem se holil tim co je tam v priloze, nevim co to je ´´NONAME´´, nejlepsi co v tom kdy bylo je Astra, tedka je tam nejakej deckovej produkt.

PS: jeste chci rict jak to cele zacalo, sel jsem se podivat do DMka na nove hlavy do mach3, uz z dalky jsem nechapal proc takove zbozi je pod zamkem. Je to extremni drahota. Max jsem nasel i s dodanim do urciteho mista 4ks za 191kč. To chtelo zmenu, ktera sice zada vetsi prvotni investice, ale radsi si koupim nejlepsi ziletku nez jit zas do toho sameho.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Protože tehdy bylo důležité vonět tak na cca 4 - 6 metrů. Při vstupu do autobusu, dámy na zadních sedadlech musely hned zaregistrovat, že elegán je oholen.
panF
Příspěvky: 20
Registrován: 07 led 2013, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký strojek vybrat

Příspěvek od panF »

WINDSOR voda před holením se používá pro holení elektrickými strojky, takže má přesně opačný efekt než jaký potřebujeme pro mokré holení.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Jaký strojek vybrat

Příspěvek od Wiking »

Presne tak, pre shave produkty jsou jen pro suche holeni, ne pro mokre. To je pravda.
Jinak Mühle 89 a Perma Sharp je luxusni kombinace, kterou muzu co nejlepe doporucit!
PS: Tohle je forum o Britvach a kdyztak jeste o bagrech.
Fotky skrabek zde normalne neumistujeme, je to brano jako nevkusnost :P
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
novacik
Příspěvky: 15
Registrován: 25 úno 2014, 17:18

Re: Jaký strojek vybrat

Příspěvek od novacik »

tak diky, takze davate si predem neco nebo se jen naparite ? Jeste k tomu kamenci co se da v ceskych drogerijnich podminkach poridit.
Protože tehdy bylo důležité vonět tak na cca 4 - 6 metrů. Při vstupu do autobusu, dámy na zadních sedadlech musely hned zaregistrovat, že elegán je oholen.
panF
Příspěvky: 20
Registrován: 07 led 2013, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký strojek vybrat

Příspěvek od panF »

Ahoj, tobě bych doporučil napařování bez těchto přípravků.
Příprava je tady probírána mockrát, tak to chce zkoušet a potom se oholíš lépe i tou škrabkou.
Jinak pre shave produkty existují pro suché i mokré holení.
Kamenec jsem kupoval tuším v drogerii DM.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Jaký strojek vybrat

Příspěvek od Wiking »

Ano, na mokre holeni jsou ty ruzne olejicky, masticky atd.
Mel jsem na mysli ty vody, jako je ta vyse uvedena.
Ani jeden z tech produktu nepouzivam, podotknu jen tak na okraj. Na sucho=elektricky se neholim a pri pouziti kvalitniho mydla jsem nezaznamenal rozdil pri pouziti/nepouziti olejicku.
Ohledne Kamence si prosim precti tady tech 12 stranek textu : viewtopic.php?f=94&t=21
Myslim si ze tam toho je receno hodne. (Kdyz ne vse :-) ) Ano, DM ho ma.
Bude-li i potom neco nejasne, zeptej se.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
jimirek
Donátor
Příspěvky: 105
Registrován: 21 črc 2013, 21:14
Bydliště: Ostrava

Re: Jaký strojek vybrat

Příspěvek od jimirek »

Já kamenec kupoval v Drogerii Teta, měli tyčinku v pouzdru jakoby od rtěnky i kostičku v krabičce, cena minimální, ptal jsem se na zastavovač krve 8-)
novacik
Příspěvky: 15
Registrován: 25 úno 2014, 17:18

Re: Jaký strojek vybrat

Příspěvek od novacik »

tak uz mam doma tento setik

uz mam k tomu novej barbus, low end stetku, ceskej kamenec, color gel pak se chystam Windsor od Alpy (kterej uz jsem mel a je bozi), pak se chystam i na ostatni VPH od alpy, ale taky chci zkusit Pitralon, Olimon, Adam, Diplomat a kdyz na to prijde chci zkusti jeste od Chopa jejich whisku

proste jsem se uplne ponoril do tech czsk oldchoolovek a jsem uplne natesenej co to prinese za vune doby minule. Fakt me vubec nebavi se patlat nicim jinym. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Protože tehdy bylo důležité vonět tak na cca 4 - 6 metrů. Při vstupu do autobusu, dámy na zadních sedadlech musely hned zaregistrovat, že elegán je oholen.
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Jaký strojek vybrat

Příspěvek od Slovak Boy »

Veľmi pekné. Daj vedieť prvé skúsenosti. Môžeš pod tému Mühle R89
Odpovědět

Zpět na „Holící strojky“